Przejdź do treści
GolVolt
Chance Liga

Czechy

Chance Liga

Power Paths 16 klubów

Silnik prawdopodobieństw sezonu / Power Paths

Każdy wynik
zmienia trasę.

Przejrzysta symulacja reszty sezonu z dzisiejszej tabeli i ratingów Power liczonych wyłącznie w tych rozgrywkach. Zablokuj wynik poniżej, aby zobaczyć te same losowe ścieżki odtworzone wokół Twojego scenariusza.

Dokładnie 10 000 symulacji Davidson / Elo Zaobserwowany odsetek remisów 23,5%

Terminarz bez zmian

Prawdopodobieństwa bazowe

Teraz Klub Mistrzostwo Oczekiwane miejsce
  1. #1
    Slavia Praha Elo 1 714,1
    Mistrzostwo 91,9%
    Ocz. miejsce 1,1
  2. #2
    Mladá Boleslav Elo 1 533,9
    Mistrzostwo 1,0%
    Ocz. miejsce 5,1
  3. #3
    Sigma Olomouc Elo 1 556,9
    Mistrzostwo 1,3%
    Ocz. miejsce 4,9
  4. #4
    Sparta Praha Elo 1 614,9
    Mistrzostwo 3,2%
    Ocz. miejsce 3,8
  5. #5
    Slovan Liberec Elo 1 548,9
    Mistrzostwo 1,8%
    Ocz. miejsce 4,7
  6. #6
    Teplice Elo 1 523,2
    Mistrzostwo 0,2%
    Ocz. miejsce 7,0
  7. #7
    Jablonec Elo 1 526,9
    Mistrzostwo 0,1%
    Ocz. miejsce 7,6
  8. #8
    Zbrojovka Brno Elo 1 507,7
    Mistrzostwo 0,1%
    Ocz. miejsce 8,1
  9. #9
    Viktoria Plzeň Elo 1 584,3
    Mistrzostwo 0,4%
    Ocz. miejsce 6,4
  10. #10
    Bohemians 1905 Elo 1 488,7
    Mistrzostwo 0,0%
    Ocz. miejsce 9,4
  11. #11
    Hradec Králové Elo 1 509,8
    Mistrzostwo 0,0%
    Ocz. miejsce 10,3
  12. #12
    Pardubice Elo 1 480,7
    Mistrzostwo 0,0%
    Ocz. miejsce 11,3
  13. #13
    Baník Ostrava Elo 1 428,2
    Mistrzostwo 0,0%
    Ocz. miejsce 13,2
  14. #14
    SK Artis Brno Elo 1 465,8
    Mistrzostwo 0,0%
    Ocz. miejsce 12,8
  15. #15
    Slovácko Elo 1 392,1
    Mistrzostwo 0,0%
    Ocz. miejsce 14,8
  16. #16
    Zlín Elo 1 388,2
    Mistrzostwo 0,0%
    Ocz. miejsce 15,5

Zasady kwalifikacji i bezpośredniego spadku nie są skonfigurowane dla tej ligi, więc te prawdopodobieństwa pozostają ukryte.

Laboratorium scenariuszy

Zablokuj następny wynik

G, R i W oznaczają wygraną gospodarzy, remis i wygraną gości. Każde kliknięcie daje adres, którym można się podzielić — nie trzeba wpisywać żadnego kodu scenariusza.

SK Artis Brno – Bohemians 1905

G 40,1% · R 23,5% · W 36,4%

G R W

Hradec Králové – Sigma Olomouc

G 37,5% · R 23,5% · W 39,0%

G R W

Zlín – Slovácko

G 42,2% · R 23,4% · W 34,3%

G R W

Slovan Liberec – Bohemians 1905

G 49,4% · R 22,8% · W 27,8%

G R W

Zbrojovka Brno – Baník Ostrava

G 51,6% · R 22,5% · W 25,9%

G R W

Teplice – Pardubice

G 47,5% · R 23,0% · W 29,5%

G R W

Slavia Praha – SK Artis Brno

G 68,6% · R 18,4% · W 13,0%

G R W

Jablonec – Mladá Boleslav

G 41,9% · R 23,4% · W 34,7%

G R W

Viktoria Plzeň – Sparta Praha

G 39,3% · R 23,5% · W 37,2%

G R W

Baník Ostrava – Teplice

G 32,3% · R 23,3% · W 44,4%

G R W

Mladá Boleslav – Zlín

G 58,7% · R 21,2% · W 20,2%

G R W

Sigma Olomouc – Slavia Praha

G 26,1% · R 22,5% · W 51,3%

G R W

Pokazujemy najbliższe 12 z 138 pozostałych meczów.

Power Race / zarchiwizowane punkty kontrolne

Jak zmieniał się ranking

Największy awans

Brak awansów w rankingu.

Największy spadek

Brak spadków w rankingu.

Punkt kontrolny korekty: ruch porównuje dwie ostatnio zapisane tabele, niekoniecznie dwie nowe kolejki.

  1. Korekta · Kolejka 13

    Lider Slavia Praha · 1 714,1 Elo · 651 wyników

    #1 Slavia Praha · #2 Sparta Praha · #3 Viktoria Plzeň

  2. Kolejka 13

    Lider Slavia Praha · 1 714,1 Elo · 651 wyników

    #1 Slavia Praha · #2 Sparta Praha · #3 Viktoria Plzeň

  3. Kolejka 13

    Lider Slavia Praha · 1 714,1 Elo · 650 wyników

    #1 Slavia Praha · #2 Sparta Praha · #3 Viktoria Plzeň

  4. Kolejka 13

    Lider Slavia Praha · 1 714,1 Elo · 649 wyników

    #1 Slavia Praha · #2 Sparta Praha · #3 Viktoria Plzeň

  5. Korekta · Kolejka 13

    Lider Slavia Praha · 1 714,1 Elo · 648 wyników

    #1 Slavia Praha · #2 Sparta Praha · #3 Viktoria Plzeň

  6. Kolejka 13

    Lider Slavia Praha · 1 714,1 Elo · 648 wyników

    #1 Slavia Praha · #2 Sparta Praha · #3 Viktoria Plzeň

  7. Kolejka 13

    Lider Slavia Praha · 1 714,1 Elo · 647 wyników

    #1 Slavia Praha · #2 Sparta Praha · #3 Viktoria Plzeň

  8. Kolejka 13

    Lider Slavia Praha · 1 704,0 Elo · 645 wyników

    #1 Slavia Praha · #2 Sparta Praha · #3 Viktoria Plzeň

Model GolVolt liczony wyłącznie z wyników

Power, tabela i forma

Power to chronologiczny rating Elo korygowany o siłę rywala. Oficjalne miejsce w tabeli i forma z ostatnich pięciu meczów ligowych pozostają osobno, żeby rozbieżności były widoczne.

  1. #1
    Slavia Praha

    Volt, tabela i forma mówią mniej więcej to samo.

    Tabela #1 Forma #2 Elo 1 714,1 +7,2 ostatnie 5 ZZRRZ
    77,4 GV
  2. #2
    Sparta Praha

    Volt, tabela i forma mówią mniej więcej to samo.

    Tabela #4 Forma #1 Elo 1 614,9 +19,9 ostatnie 5 ZZRZR
    66,0 GV
  3. #3
    Viktoria Plzeň

    Volt stawia ich wyżej niż tabela.

    Tabela #9 Forma #3 Elo 1 584,3 +12,2 ostatnie 5 PZZPZ
    61,9 GV
  4. #4
    Sigma Olomouc

    Volt, tabela i forma mówią mniej więcej to samo.

    Tabela #3 Forma #6 Elo 1 556,9 +3,8 ostatnie 5 PRZRZ
    58,1 GV
  5. #5
    Slovan Liberec

    Volt stawia ich wyżej niż ostatnia forma.

    Tabela #5 Forma #8 Elo 1 548,9 −9,7 ostatnie 5 ZRPPZ
    57,0 GV
  6. #6
    Mladá Boleslav

    Volt i ostatnie wyniki mówią co innego.

    Tabela #2 Forma #9 Elo 1 533,9 +5,2 ostatnie 5 PPZRZ
    54,9 GV
  7. #7
    Jablonec

    Volt stawia ich wyżej niż ostatnia forma.

    Tabela #7 Forma #10 Elo 1 526,9 −2,4 ostatnie 5 RZPZP
    53,9 GV
  8. #8
    Teplice

    Ostatnia forma stawia ich wyżej niż Volt.

    Tabela #6 Forma #5 Elo 1 523,2 +12,8 ostatnie 5 ZRPRZ
    53,3 GV
  9. #9
    Hradec Králové

    Volt stawia ich wyżej niż ostatnia forma.

    Tabela #11 Forma #16 Elo 1 509,8 −49,0 ostatnie 5 PPRPP
    51,4 GV
  10. #10
    Zbrojovka Brno

    Volt, tabela i forma mówią mniej więcej to samo.

    Tabela #8 Forma #12 Elo 1 507,7 −27,8 ostatnie 5 PPZRP
    51,1 GV
  11. #11
    Bohemians 1905

    Ostatnia forma stawia ich wyżej niż Volt.

    Tabela #10 Forma #7 Elo 1 488,7 +14,0 ostatnie 5 PZZRR
    48,4 GV
  12. #12
    Pardubice

    Ostatnia forma stawia ich wyżej niż Volt.

    Tabela #12 Forma #4 Elo 1 480,7 +16,2 ostatnie 5 ZPZZP
    47,2 GV
  13. #13
    SK Artis Brno

    Volt, tabela i forma mówią mniej więcej to samo.

    Tabela #14 Forma #11 Elo 1 465,8 +11,6 ostatnie 5 PRZRR
    45,1 GV
  14. #14
    Baník Ostrava

    Volt, tabela i forma mówią mniej więcej to samo.

    Tabela #13 Forma #15 Elo 1 428,2 −26,7 ostatnie 5 PRPRP
    39,8 GV
  15. #15
    Slovácko

    Volt, tabela i forma mówią mniej więcej to samo.

    Tabela #15 Forma #13 Elo 1 392,1 −4,8 ostatnie 5 RZPPP
    34,9 GV
  16. #16
    Zlín

    Volt, tabela i forma mówią mniej więcej to samo.

    Tabela #16 Forma #14 Elo 1 388,2 −1,0 ostatnie 5 RPPRR
    34,4 GV
Metoda i ograniczenia

Rating: Baza 1500, K 20, ograniczona korekta za rozmiar zwycięstwa i 75% przeniesienia na kolejny sezon. Aktualizują go wyłącznie zakończone mecze tej ligi.

Porównanie: tabela zachowuje oficjalną kolejność, gdy jest dostępna. Forma szereguje kluby według punktów na mecz z ostatnich pięciu spotkań ligowych.

Wynik GV: znormalizowany indeks 0–100 względem klubu referencyjnego 1500. To nie jest prawdopodobieństwo wygranej w meczu.

Pokrycie: Odtworzono 651 kwalifikujących się wyników. Nowe kluby pozostają wstępne do 5 wyników.

Ścieżki meczowe: Model Davidsona zamienia różnicę Elo w tych rozgrywkach, atut własnego boiska i zaobserwowany w tym sezonie odsetek remisów na prawdopodobieństwa H/D/A. Losujemy dokładnie 10 000 ścieżek; kontuzje i przyszłe informacje o składach nie są danymi wejściowymi.

Arytmetyka wyników: tabelę liczymy z neutralnych, umownych wyników (wygrana gospodarzy 1:0, remis 0:0, wygrana gości 0:1). To nie są prognozy bramek.

Zastrzeżenie przy równym dorobku: prognozowane tabele szeregują kluby według punktów, różnicy bramek, a potem bramek zdobytych; przy pełnej równości zostaje dzisiejsza kolejność. Oficjalne kryteria rozstrzygania w lidze mogą być inne, więc bliskie sobie prognozowane miejsca są orientacyjne.

Granica projekcji: prawdopodobieństwa opisują ten model i obecny terminarz, a nie pewność. Przełożenia, zmiany w kadrze i nieuwzględnione zasady rozgrywek mogą zmienić trasę.

⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł