Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Cracovia Kraków – Motor Lublin

Dziś

Ekstraklasa Kolejka 13

Udostępnij grafikę
Gospodarze Cracovia Kraków
18:00 pt. 30 paź · Twój czas za 1 godz. 54 min
Goście Motor Lublin

Szóstka kolejki · Ekstraklasa

Szanse przed meczem
44% Cracovia Kraków 25% remis Motor Lublin 31%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Gdzie oglądać: Fawesome+4 Stadion: Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego, Kraków Sędzia: Daniel Stefanski

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Stawka

Cracovia Kraków: to mecz o utrzymanie

29%po porażce 15%po wygranej

Ryzyko spadku: 29% po porażce, 15% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

W liczbach

Cracovia Kraków: w 5 z 5 ostatnich meczów Ekstraklasy gole strzelały obie drużyny.

Ostatnio

Ostatnio 16 maja: Motor Lublin – Cracovia Kraków 3:3

Karol Czubak: 2 gole.

W liczbach

Motor Lublin nie przegrał 4 z 4 ostatnich meczów Ekstraklasy.

Odpoczynek

Cracovia Kraków: o 3 dni odpoczynku więcej

Cracovia Kraków6 Motor Lublin3

Od ostatniego meczu: Cracovia Kraków – 6 dni, Motor Lublin – 3 dni.

Seria

Cracovia Kraków z golem w 5 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 8 goli w tych meczach.

Kogo obserwować

Ekstraklasa, ten sezon.

Ajdin Hasic

Cracovia Kraków · pomocnik

5goli 2asysty 7,29śr. ocena

Ostatni mecz, Piast Gliwice: ocena 6,9.

Karol Czubak

Motor Lublin · napastnik

6goli 0asyst 7,07śr. ocena

Ostatni mecz, Zagłębie Lubin: ocena 7,1.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Cracovia Kraków

  • Mateusz KlichZawieszony · do 2 lis
  • Filip MarchwińskiKontuzjowany · do 30 cze

Motor Lublin

Brak zgłoszonych nieobecności.

Zapowiedź i podsumowanie

Przed meczem

Cracovia bez Klicha i Marchwińskiego, Motor z pięcioma meczami bez porażki

Cracovia Kraków podejmuje Motor Lublin w 13. kolejce Ekstraklasy bez pauzującego za kartki Mateusza Klicha i kontuzjowanego Filipa Marchwińskiego. Goście nie przegrali pięciu kolejnych meczów.

Tekst wygenerowany przez AI na podstawie danych GolVolt i źródeł wymienionych pod artykułem

Liczba meczu 10 pkt Tyle punktów Cracovia zdobyła w tym sezonie Ekstraklasy po przegrywaniu, najwięcej w lidze.

Motor: seria bez porażki

Motor Lublin nie przegrał pięciu kolejnych meczów. W jednym z ostatnich spotkań pokonał u siebie Śląsk Wrocław 3–2. Gole dla gospodarzy zdobyli Aïko, Simon i w doliczonym czasie Bourhane, a dla gości trafiali Banaszak i Dembélé.

Cracovia strzela od pięciu meczów

Cracovia zdobyła gola w każdym z pięciu kolejnych meczów. W niedawnym spotkaniu z Legią Warszawa zremisowała 1–1: Ševčík strzelił dla Legii Warszawa w 26. minucie, a tuż przed przerwą wyrównał Nordås. Z Piastem Gliwice przegrała 3–1. Gospodarze trafili w 7. i 25. minucie oraz w doliczonym czasie, a kontaktowego gola w 62. minucie zdobył Knap.

Najlepsi strzelcy i dorobek po przegrywaniu

W lidze najwięcej goli dla Cracovii strzelił Ajdin Hasic: pięć goli i dwie asysty w 12 meczach. W Motorze prowadzi Karol Czubak z sześcioma golami w 12 meczach. W czterech ostatnich spotkaniach obu drużyn, liczonych po 90 minutach, Cracovia wygrała raz, dwa razy był remis, a raz wygrał Motor. Oba zespoły w tym sezonie często odrabiały straty: Cracovia zdobyła 10 punktów po przegrywaniu, najwięcej w lidze, a Motor 9, czyli drugi wynik w Ekstraklasie.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Cracovia Kraków u siebie i Motor Lublin na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 3,8 · 6,2; kartki 2,4 · 2,6

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 17:00, pt. 30 paź

Cracovia KrakówMotor Lublin

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Cracovia Kraków: Mateusz Klich, Filip Marchwiński

Trenerzy

Bartosz GrzelakCracovia Kraków Mariusz MisiuraMotor Lublin

Pełne kadry (43 zawodników)

Cracovia Kraków

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Motor Lublin

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

44%Cracovia Kraków
25%remis
31%Motor Lublin

Na 20 takich meczów Cracovia Kraków wygrywa 9, 5 kończy się remisem, a Motor Lublin wygrywa 6.

Wyższe szanse ma Cracovia Kraków, głównie dzięki grze u siebie. Według Voltu (siła z wyników ligowych) drużyny są prawie równe: 45,1 i 46,9.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:112%
  2. 2:110%
  3. 1:09%
  4. 1:28%
  5. 0:17%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole79% Cracovia Kraków 9 z 10 · Motor Lublin 9 z 10
  • 3+ gole56% Cracovia Kraków 7 z 10 · Motor Lublin 6 z 10
  • 4+ gole32% Cracovia Kraków 5 z 10 · Motor Lublin 4 z 10
  • 5+ goli17% Cracovia Kraków 2 z 10 · Motor Lublin 3 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 59%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Ryzyko spadku po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Cracovia Kraków dziś 22%
po porażce
29%
po remisie
24%
po wygranej
15%
Motor Lublin dziś 15%
po porażce
19%
po remisie
17%
po wygranej
9%

Cracovia Kraków: między wygraną a porażką jest 14 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

45,1 46,9
Cracovia KrakówMotor Lublin
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
piątek 30 października, 18:00Twój czas · za 1 godz. 54 min
Gdzie oglądać
Fawesome, Plex, beIN SPORTS XTRA, fuboTV, Tubi (Transmisja) USA · zmień kraj
Stadion
Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego Kraków · pokaż mapę
Sędzia
Daniel Stefanski 🇵🇱
Odpoczynek
Cracovia Kraków 6 dni · Motor Lublin 3 dni
Tabela
13. Cracovia Kraków (12 pkt) i 12. Motor Lublin (13 pkt) Kolejka 13 z 34
Pogoda
9°Cpochmurnowiatr 8 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł