Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Elche – Valencia

Dziś

La Liga Kolejka 11

Udostępnij grafikę
Gospodarze Elche
18:30 niedz. 1 lis · Twój czas za 1 dzień 20 godz.
Goście Valencia

W Szóstce weekendu

Szanse przed meczem
36% Elche 27% remis Valencia 37%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Gdzie oglądać: ESPN Deportes+4 Stadion: Estadio Manuel Martínez Valero, Elche

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Stawka

Valencia: to mecz o utrzymanie

48%po porażce 34%po wygranej

Ryzyko spadku: 48% po porażce, 34% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Ostatnio

Ostatnio 11 kwietnia: Elche – Valencia 1:0

Wcześniej Elche: 6 meczów z rzędu bez wygranej.

Obrona

Valencia traci 1,4 gola na mecz

Elche0,4 Valencia1,4

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Elche traci 0,4.

Seria

Elche bez porażki od 5 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 3 wygrane i 2 remisy. Ostatnia porażka: 15 września, 2:3, rywal: Real Madrid.

Forma strzelca

Fer Niño: 4 gole w 5 meczach ligi

Gole4 xG1,62

Strzela więcej, niż wynikałoby z sytuacji (xG 1,6).

Odpoczynek

Valencia: o 3 dni odpoczynku więcej

Elche5 Valencia8

Od ostatniego meczu: Elche – 5 dni, Valencia – 8 dni.

Kogo obserwować

La Liga, ten sezon.

Fer Niño

Elche · napastnik

6goli 0asyst 7,04śr. ocena

Ostatni mecz, Rayo Vallecano: 1 gol, ocena 7,1.

Javi Guerra

Valencia · napastnik

0goli 2asysty 6,78śr. ocena

Ostatni mecz, Villarreal: ocena 6,9.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Elche

  • Marc AguadoKontuzjowany · do 9 lis

Valencia

  • Harvey ElliottZawieszony · do 2 lis
  • Umar SadiqKontuzjowany · do 2 lis
  • David OtorbiKontuzjowany · do 1 gru
  • Sergi CanósKontuzjowany · do 1 sty
  • Diego LópezKontuzjowany · do 1 mar

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Elche u siebie i Valencia na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 5,2 · 4,6; kartki 2,6 · 3,6

Bezpośrednie mecze

12 spotkań od 2013 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 11 kwi 2026 · La Liga Elche 1:0 Valencia Cepeda 73'. Elche: pierwsze zwycięstwo w tej parze od 6 spotkań.
1wygrane

2 remisy2,0 gola na mecz · obie strzeliły 2 z 5

2wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 11 gru 2021La Liga Valencia2:1Elche Guedes 23' · Piccini 86' · Boyé 75' przed naszą bazą
  • 30 sty 2021La Liga Valencia1:0Elche Wass 22' przed naszą bazą
  • 23 paź 2020La Liga Elche2:1Valencia Josan 19' · Fidel 37' · Lato 74' przed naszą bazą
  • 20 mar 2015La Liga Elche0:4Valencia Gomes 44' · Alcácer 57' · Roco 71' (s) · Otamendi 90+2' przed naszą bazą
  • 25 paź 2014La Liga Valencia3:1Elche Mustafi 13' · Parejo 18' · Lombán 63' (s) · Jonathas 90+3' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 17:30, niedz. 1 lis

ElcheValencia

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Elche: Marc AguadoValencia: Harvey Elliott, Umar Sadiq, David Otorbi, Sergi Canós, Diego López

Trenerzy

Martin AnselmiElche Javier Aguirre OnaindíaValencia

Pełne kadry (45 zawodników)

Elche

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Valencia

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

36%Elche
27%remis
37%Valencia

Na 20 takich meczów Elche wygrywa 7, 6 kończy się remisem, a Valencia wygrywa 7.

Prognoza widzi wyrównany mecz. Według Voltu (siła z wyników ligowych) drużyny są prawie równe: 47,8 i 44,9.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:113%
  2. 1:010%
  3. 0:110%
  4. 1:28%
  5. 0:08%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole73% Elche 8 z 10 · Valencia 5 z 10
  • 3+ gole48% Elche 7 z 10 · Valencia 5 z 10
  • 4+ gole26% Elche 6 z 10 · Valencia 4 z 10
  • 5+ goli14% Elche 4 z 10 · Valencia 2 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 54%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Ryzyko spadku po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Elche dziś 12%
po porażce
17%
po remisie
13%
po wygranej
8%
Valencia dziś 42%
po porażce
48%
po remisie
43%
po wygranej
34%

Valencia: między wygraną a porażką jest 15 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

47,8 44,9
ElcheValencia
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
niedziela 1 listopada, 18:30Twój czas · za 1 dzień 20 godz.
Gdzie oglądać
ESPN Deportes, ESPN Select, ESPN+, Fubo.tv, ESPN Unlimited (Transmisja) USA · zmień kraj
Stadion
Estadio Manuel Martínez Valero Elche · pokaż mapę
Odpoczynek
Elche 5 dni · Valencia 8 dni
Tabela
15. Elche (10 pkt) i 19. Valencia (6 pkt) Kolejka 11 z 38
Pogoda
18°Cbezchmurniewiatr 14 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Estadio Manuel Martínez Valero
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł