Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Darmstadt 98 – Magdeburg

Dziś

2. Bundesliga Kolejka 10

Udostępnij grafikę
Gospodarze Darmstadt 98
13:00 sob. 31 paź · Twój czas za 15 godz. 49 min
Goście Magdeburg

Szóstka kolejki · 2. Bundesliga

Szanse przed meczem
39% Darmstadt 98 24% remis Magdeburg 36%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Stadion: Merck-Stadion am Böllenfalltor, Darmstadt Sędzia: Lukas Benen

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Stawka

Darmstadt 98: to mecz o utrzymanie

30%po porażce 16%po wygranej

Ryzyko spadku: 30% po porażce, 16% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Ostatnio

Ostatnio 13 marca: Magdeburg – Darmstadt 98 1:1

Magdeburg: 4 mecze z rzędu bez porażki w tych meczach.

Forma strzelca

Emmanuel Iyoha: 5 goli w 5 meczach ligi

Gole5 xG1,42

Strzela więcej, niż wynikałoby z sytuacji (xG 1,4).

Atak

Magdeburg strzela 2,2 gola na mecz

Darmstadt 981,2 Magdeburg2,2

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Darmstadt 98 strzela 1,2.

Kogo obserwować

2. Bundesliga, ten sezon.

Ho-jae Lee

Darmstadt 98 · napastnik

2gole 1asysta 6,76śr. ocena

Ostatni mecz, St. Pauli: ocena 6,6.

Emmanuel Iyoha

Magdeburg · napastnik

6goli 0asyst 7,29śr. ocena

Ostatni mecz, Karlsruher SC: 1 gol, ocena 7,3.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Darmstadt 98

  • Fabian NürnbergerKontuzjowany · powrót nieznany
  • Luca MarseilerKontuzjowany · powrót nieznany
  • Merveille PapelaKontuzjowany · powrót nieznany

Magdeburg

  • Lubambo MusondaKontuzjowany · powrót nieznany
  • Moritz-Broni KwartengKontuzjowany · powrót nieznany

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Darmstadt 98 u siebie i Magdeburg na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 4,0 · 3,6; kartki 2,4 · 1,4

Bezpośrednie mecze

10 spotkań od 2018 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 13 mar 2026 · 2. Bundesliga Magdeburg 1:1 Darmstadt 98 Nürnberger 62' (s) · Nürnberger 67'
1wygrane

2 remisy2,2 gola na mecz · obie strzeliły 3 z 5

2wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 10 lis 20222. Bundesliga Magdeburg0:1Darmstadt 98 Pfeiffer 78' przed naszą bazą
  • 13 wrz 2020DFB Pokal Magdeburg2:3Darmstadt 98 Müller 14' · Beck 26' · Mehlem 53' · Kempe 66' · Honsak 100' przed naszą bazą
  • 13 kwi 20192. Bundesliga Magdeburg0:1Darmstadt 98 Heller 87' przed naszą bazą
  • 3 lis 20182. Bundesliga Darmstadt 983:1Magdeburg Dursun 43' · Hammann 60' (s) · Sulu 80' · Bülter 71' przed naszą bazą
  • 17 sie 2018DFB Pokal Magdeburg0:1Darmstadt 98 Kempe 3' (k) przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 12:00, sob. 31 paź

Darmstadt 98Magdeburg

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Darmstadt 98: Fabian Nürnberger, Luca Marseiler, Merveille PapelaMagdeburg: Lubambo Musonda, Moritz-Broni Kwarteng

Trenerzy

Florian KohfeldtDarmstadt 98 Petrik SanderMagdeburg

Pełne kadry (41 zawodników)

Darmstadt 98

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Magdeburg

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

39%Darmstadt 98
24%remis
36%Magdeburg

Na 20 takich meczów Darmstadt 98 wygrywa 8, 5 kończy się remisem, a Magdeburg wygrywa 7.

Prognoza widzi wyrównany mecz. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Magdeburg: 45,4 i 52,2.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:111%
  2. 1:28%
  3. 2:18%
  4. 1:08%
  5. 0:17%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole80% Darmstadt 98 7 z 10 · Magdeburg 10 z 10
  • 3+ gole59% Darmstadt 98 6 z 10 · Magdeburg 7 z 10
  • 4+ gole37% Darmstadt 98 3 z 10 · Magdeburg 3 z 10
  • 5+ goli22% Darmstadt 98 1 z 10 · Magdeburg 2 z 10

Magdeburg: we wszystkich 10 ostatnich meczach padły co najmniej dwa gole.

Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 58%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Szanse każdego klubu w jego części tabeli, po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Darmstadt 98 ryzyko spadku dziś 24%
po porażce
30%
po remisie
25%
po wygranej
16%
Magdeburg szanse na mistrzostwo dziś 3%
po porażce
2%
po remisie
2%
po wygranej
4%

Darmstadt 98: między wygraną a porażką jest 14 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

45,4 52,2
Darmstadt 98Magdeburg
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 31 października, 13:00Twój czas · za 15 godz. 49 min
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Merck-Stadion am Böllenfalltor Darmstadt · pokaż mapę
Sędzia
Lukas Benen 🇩🇪 4,3 żółtej kartki na mecz · Ten sezon · 3 mecze
Odpoczynek
Darmstadt 98 4 dni · Magdeburg 3 dni Obie drużyny grały ostatnio: DFB Pokal
Tabela
18. Darmstadt 98 (8 pkt) i 5. Magdeburg (16 pkt) Kolejka 10 z 34
Pogoda
10°Cduże zachmurzeniewiatr 12 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Merck-Stadion am Böllenfalltor
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł