Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Albacete – Sabadell

Dziś

La Liga 2 Kolejka 12

Udostępnij grafikę
Gospodarze Albacete
21:00 sob. 31 paź · Twój czas za 1 dzień 5 godz.
Goście Sabadell

Szóstka kolejki · La Liga 2

Szanse przed meczem
40% Albacete 27% remis Sabadell 33%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Estadio Carlos Belmonte, Albacete

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Obrona

Albacete traci 2,4 gola na mecz

Albacete2,4 Sabadell0,8

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Sabadell traci 0,8.

Stawka

Albacete: to mecz o utrzymanie

78%po porażce 65%po wygranej

Ryzyko spadku: 78% po porażce, 65% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Ostatnio

Ostatnio 26 lutego 2021: Sabadell – Albacete 0:0

Albacete: 3 mecze z rzędu bez porażki w tych meczach.

Kogo obserwować

La Liga 2, ten sezon.

Victor San Bartolome Prieto

Albacete · pomocnik

2gole 0asyst 6,89śr. ocena

Ostatni mecz, Eldense: 1 gol, ocena 7,1.

Ton Ripoll

Sabadell · pomocnik

0goli 4asysty 6,93śr. ocena

Ostatni mecz, Tenerife: 1 asysta, ocena 7,4.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Albacete

  • Antonio PuertasKontuzjowany · do 1 lut
  • Samuel Obeng GyabaaKontuzjowany · do 16 kwi
  • Javi MorenoKontuzjowany · powrót nieznany

Sabadell

  • Xavi MorenoKontuzjowany · do 23 lis
  • Nicholas GioacchiniKontuzjowany · do 20 mar

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Albacete u siebie i Sabadell na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 6,2 · 5,6; kartki 3,6 · 3,6

Bezpośrednie mecze

4 spotkania od 2014 roku.

Ostatnio · 26 lut 2021 · La Liga 2 Sabadell 0:0 Albacete
1wygrane

2 remisy2,5 gola na mecz · obie strzeliły 1 z 4

1wygrane
  • 26 lut 2021La Liga 2 Sabadell0:0Albacete przed naszą bazą
  • 17 paź 2020La Liga 2 Albacete3:0Sabadell Arroyo 34' · Peña 52' · Zozulya 62' (k) przed naszą bazą
  • 7 mar 2015La Liga 2 Albacete0:0Sabadell przed naszą bazą
  • 5 paź 2014La Liga 2 Sabadell6:1Albacete Tamudo 9', 47' · Gato 29', 56' · Garcia 85' · Tanabe 90+1' · Chumbi 81' (k) przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 20:00, sob. 31 paź

AlbaceteSabadell

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Albacete: Antonio Puertas, Samuel Obeng Gyabaa, Javi MorenoSabadell: Xavi Moreno, Nicholas Gioacchini

Trenerzy

Alberto González FernándezAlbacete Ferran Costa PinazoSabadell

Pełne kadry (43 zawodników)

Albacete

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Sabadell

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

40%Albacete
27%remis
33%Sabadell

Na 20 takich meczów Albacete wygrywa 8, 5 kończy się remisem, a Sabadell wygrywa 7.

Wyższe szanse ma Albacete, głównie dzięki grze u siebie. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Sabadell: 42,2 i 52,9.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:113%
  2. 1:011%
  3. 0:19%
  4. 2:19%
  5. 0:08%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole72% Albacete 9 z 10 · Sabadell 6 z 10
  • 3+ gole47% Albacete 5 z 10 · Sabadell 3 z 10
  • 4+ gole25% Albacete 2 z 10 · Sabadell 2 z 10
  • 5+ goli13% Albacete 1 z 10 · Sabadell 1 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 53%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Ryzyko spadku po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Albacete dziś 72%
po porażce
78%
po remisie
74%
po wygranej
65%

Albacete: między wygraną a porażką jest 13 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

42,2 52,9
AlbaceteSabadell
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 31 października, 21:00Twój czas · za 1 dzień 5 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Estadio Carlos Belmonte Albacete · pokaż mapę
Odpoczynek
Albacete 6 dni · Sabadell 6 dni Obie drużyny grały ostatnio: La Liga 2
Tabela
22. Albacete (4 pkt) i 10. Sabadell (17 pkt) Kolejka 12 z 42
Pogoda
18°Cduże zachmurzeniewiatr 13 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Estadio Carlos Belmonte
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł