Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Arka Gdynia – Podbeskidzie

Dziś

1. Liga Kolejka 14

Udostępnij grafikę
Gospodarze Arka Gdynia
15:30 sob. 7 lis · Twój czas za 5 dni 17 godz.
Goście Podbeskidzie
Szanse przed meczem
46% Arka Gdynia 25% remis Podbeskidzie 29%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Stadion: Stadion Miejski, Gdynia

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Stawka

Podbeskidzie: to mecz o utrzymanie

36%po porażce 21%po wygranej

Ryzyko spadku: 36% po porażce, 21% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Obrona

Arka Gdynia traci 1,8 gola na mecz

Arka Gdynia1,8 Podbeskidzie0,8

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Podbeskidzie traci 0,8.

Ostatnio

Ostatnio 3 maja 2024: Podbeskidzie – Arka Gdynia 0:0

Arka Gdynia: 9 meczów z rzędu bez porażki w tych meczach.

Seria

Arka Gdynia z golem w 5 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 7 goli w tych meczach.

Tabela

1 pkt różnicy w tabeli

14.Arka Gdynia14 pkt 12.Podbeskidzie15 pkt

Arka Gdynia: 14. miejsce, 14 pkt · Podbeskidzie: 12. miejsce, 15 pkt.

Kogo obserwować

1. Liga, ten sezon.

Vladislavs Gutkovskis

Arka Gdynia · napastnik

7goli 1asysta 6,71śr. ocena

Ostatni mecz, Nieciecza: 1 gol, ocena 6,8.

Lucjan Klisiewicz

Podbeskidzie · napastnik

3gole 1asysta 6,53śr. ocena

Ostatni mecz, Stal Rzeszów: ocena 6,4.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Arka Gdynia u siebie i Podbeskidzie na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 4,6 · 5,4; kartki 1,8 · 2,2

Bezpośrednie mecze

9 spotkań od 2007 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 3 maj 2024 · 1. Liga Podbeskidzie 0:0 Arka Gdynia
2wygrane

3 remisy1,6 gola na mecz · obie strzeliły 2 z 5

0wygrane
Pokaż starsze (4)
  • 5 lis 20211. Liga Arka Gdynia1:0Podbeskidzie Adamczyk 83' przed naszą bazą
  • 19 wrz 2017Polish Cup Podbeskidzie1:2Arka Gdynia Sobczak 20' · Piesio 15' · Zarandia 110' przed naszą bazą
  • 8 mar 20081. Liga Arka Gdynia3:2Podbeskidzie przed naszą bazą
  • 8 sie 20071. Liga Podbeskidzie0:1Arka Gdynia przed naszą bazą

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Arka Gdynia (4-2-3-1, ostatnio: Stal Rzeszów) · Podbeskidzie (3-4-2-1, ostatnio: Stal Rzeszów).

Oficjalne ok. 14:30, sob. 7 lis

Arka GdyniaPodbeskidzie

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Tomasz GrzegorczykArka Gdynia Rafal LasockiPodbeskidzie

Pełne kadry (53 zawodników)

Arka Gdynia

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Podbeskidzie

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

46%Arka Gdynia
25%remis
29%Podbeskidzie

Na 20 takich meczów Arka Gdynia wygrywa 9, 5 kończy się remisem, a Podbeskidzie wygrywa 6.

Prognoza stawia na Arka Gdynia. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Arka Gdynia: 55,4 i 44,6.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:112%
  2. 2:110%
  3. 1:010%
  4. 1:27%
  5. 0:17%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole77% Arka Gdynia 10 z 10 · Podbeskidzie 7 z 10
  • 3+ gole54% Arka Gdynia 7 z 10 · Podbeskidzie 3 z 10
  • 4+ gole31% Arka Gdynia 2 z 10 · Podbeskidzie 1 z 10
  • 5+ goli18% Arka Gdynia 0 z 10 · Podbeskidzie 1 z 10

Arka Gdynia: we wszystkich 10 ostatnich meczach padły co najmniej dwa gole.

Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 58%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Ryzyko spadku po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Arka Gdynia dziś 7%
po porażce
11%
po remisie
8%
po wygranej
4%
Podbeskidzie dziś 31%
po porażce
36%
po remisie
32%
po wygranej
21%

Podbeskidzie: między wygraną a porażką jest 14 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

55,4 44,6
Arka GdyniaPodbeskidzie
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 7 listopada, 15:30Twój czas · za 5 dni 17 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stadion Miejski Gdynia · pokaż mapę
Odpoczynek
Arka Gdynia 9 dni · Podbeskidzie 7 dni
Tabela
14. Arka Gdynia (14 pkt) i 12. Podbeskidzie (15 pkt) Kolejka 14 z 34
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stadion Miejski
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł