Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Sampdoria – Virtus Entella

Dziś

Serie B Kolejka 10

Udostępnij grafikę
Gospodarze Sampdoria
19:30 sob. 31 paź · Twój czas za 21 godz. 41 min
Goście Virtus Entella

Szóstka kolejki · Serie B Złota minuta

Szanse przed meczem
43% Sampdoria 28% remis Virtus Entella 29%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Stadio Comunale Luigi Ferraris, Genova

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Stawka

Sampdoria: to mecz o utrzymanie

72%po porażce 55%po wygranej

Ryzyko spadku: 72% po porażce, 55% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Obrona

Sampdoria traci 2,0 gola na mecz

Sampdoria2,0 Virtus Entella0,8

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Virtus Entella traci 0,8.

Ostatnio

Ostatnio 16 stycznia: Sampdoria – Virtus Entella 1:1

Stawka

Virtus Entella: to mecz o utrzymanie

23%po porażce 12%po wygranej

Ryzyko spadku: 23% po porażce, 12% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Seria

Sampdoria bez wygranej od 4 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 1 remis i 3 porażki. Ostatnia wygrana: 19 września, 2:1, rywal: Catanzaro.

Kogo obserwować

Serie B, ten sezon.

Lorenzo Insigne

Sampdoria · pomocnik

3gole 0asyst 6,94śr. ocena

Ostatni mecz, Avellino: 1 gol, ocena 6,8.

Bernat Guiu

Virtus Entella · napastnik

2gole 2asysty 7,38śr. ocena

Ostatni mecz, Avellino: ocena 6,7.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Sampdoria

  • Danel SinaniKontuzjowany · powrót nieznany
  • Fabio DepaoliKontuzjowany · powrót nieznany
  • Francesco ContiKontuzjowany · powrót nieznany
  • Lorenzo InsigneKontuzjowany · powrót nieznany
  • Luca RavanelliKontuzjowany · powrót nieznany
  • Mattia VitiKontuzjowany · powrót nieznany
  • Nikola SekulovKontuzjowany · powrót nieznany
  • Salvatore EspositoKontuzjowany · powrót nieznany

Virtus Entella

  • Davide BaritiKontuzjowany · do 28 lut

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Sampdoria u siebie i Virtus Entella na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 5,8 · 4,0; kartki 2,2 · 2,0

Bezpośrednie mecze

2 spotkania od 2025 roku.

Ostatnio · 16 sty 2026 · Serie B Sampdoria 1:1 Virtus Entella Cherubini 34' · Parodi 74'

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 18:30, sob. 31 paź

SampdoriaVirtus Entella

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Sampdoria: Danel Sinani, Fabio Depaoli, Francesco Conti, Lorenzo Insigne, Luca Ravanelli, Mattia Viti, Nikola Sekulov, Salvatore EspositoVirtus Entella: Davide Bariti

Trenerzy

Bernardo CorradiSampdoria Andrea ChiappellaVirtus Entella

Pełne kadry (40 zawodników)

Sampdoria

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Virtus Entella

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

43%Sampdoria
28%remis
29%Virtus Entella

Na 20 takich meczów Sampdoria wygrywa 8, 6 kończy się remisem, a Virtus Entella wygrywa 6.

Wyższe szanse ma Sampdoria, głównie dzięki grze u siebie. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Virtus Entella: 40,3 i 45,9.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:113%
  2. 1:012%
  3. 0:09%
  4. 2:19%
  5. 0:19%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole71% Sampdoria 10 z 10 · Virtus Entella 7 z 10
  • 3+ gole45% Sampdoria 5 z 10 · Virtus Entella 5 z 10
  • 4+ gole24% Sampdoria 2 z 10 · Virtus Entella 3 z 10
  • 5+ goli13% Sampdoria 1 z 10 · Virtus Entella 1 z 10

Sampdoria: we wszystkich 10 ostatnich meczach padły co najmniej dwa gole.

Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 50%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Ryzyko spadku po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Sampdoria dziś 64%
po porażce
72%
po remisie
67%
po wygranej
55%
Virtus Entella dziś 18%
po porażce
23%
po remisie
20%
po wygranej
12%

Sampdoria: między wygraną a porażką jest 17 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

40,3 45,9
SampdoriaVirtus Entella
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 31 października, 19:30Twój czas · za 21 godz. 41 min
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stadio Comunale Luigi Ferraris Genova · pokaż mapę
Odpoczynek
Sampdoria 4 dni · Virtus Entella 4 dni Obie drużyny grały ostatnio: Serie B
Tabela
19. Sampdoria (5 pkt) i 12. Virtus Entella (10 pkt) Kolejka 10 z 38
Pogoda
14°Cbezchmurniewiatr 23 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stadio Comunale Luigi Ferraris
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł