Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Cremonese – Benevento

Dziś

Serie B Kolejka 10

Udostępnij grafikę
Gospodarze Cremonese
15:00 sob. 31 paź · Twój czas za 8 godz. 15 min
Goście Benevento

Szóstka kolejki · Serie B

Szanse przed meczem
34% Cremonese 28% remis Benevento 39%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Gdzie oglądać: Fox One+1 Stadion: Stadio Giovanni Zini, Cremona

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Benevento bez porażki od 6 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 4 wygrane i 2 remisy. Ostatnia porażka: 5 września, 0:1, rywal: Ascoli.

Forma strzelca

Federico Bonazzoli: 4 gole i 1 asysta w 5 meczach ligi

Gole4

Najwięcej goli i asyst w drużynie w ostatnich meczach ligi.

Ostatnio

Ostatnio 1 marca 2022: Benevento – Cremonese 1:1

Benevento: 4 mecze z rzędu bez porażki w tych meczach.

Atak

Benevento strzela 1,8 gola na mecz

Cremonese0,6 Benevento1,8

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Cremonese strzela 0,6.

Seria

Benevento z golem w 6 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 12 goli w tych meczach.

Forma strzelca

David Okereke: 1 gol i 3 asysty w 5 meczach ligi

Gole1

Najwięcej goli i asyst w drużynie w ostatnich meczach ligi.

Kogo obserwować

Serie B, ten sezon.

Federico Bonazzoli

Cremonese · napastnik

4gole 1asysta 7,28śr. ocena

Ostatni mecz, Mantova: 1 gol, ocena 7,7.

David Okereke

Benevento · napastnik

2gole 3asysty 7,30śr. ocena

Ostatni mecz, Catanzaro: ocena 6,6.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Cremonese

  • Tommaso BarbieriZawieszony · do 1 lis

Benevento

  • Christian KouanZawieszony · do 1 lis

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Cremonese u siebie i Benevento na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Cremonese

u siebie · 10

3Z2R5P1,1strzelone na mecz1,3stracone na mecz

Benevento

na wyjeździe · 4

2Z0R2P1,3strzelone na mecz1,3stracone na mecz

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 3,2 · 4,2; kartki 2,6 · 3,0

Bezpośrednie mecze

6 spotkań od 2018 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 1 mar 2022 · Serie B Benevento 1:1 Cremonese Improta 33' · Báez 36'
1wygrane

2 remisy1,6 gola na mecz · obie strzeliły 2 z 5

2wygrane
  • 1 mar 2022Serie B Benevento1:1Cremonese Improta 33' · Báez 36' przed naszą bazą
  • 17 paź 2021Serie B Cremonese1:1Benevento Fagioli 46' · Tello 21' przed naszą bazą
  • 21 cze 2020Serie B Cremonese0:1Benevento Insigne 51' przed naszą bazą
  • 30 paź 2019Serie B Benevento2:0Cremonese Coda 66' · Improta 90+4' przed naszą bazą
  • 10 mar 2019Serie B Cremonese1:0Benevento Emmers 90+4' przed naszą bazą
Pokaż starsze (1)
  • 27 paź 2018Serie B Benevento2:1Cremonese Coda 16' · Insigne 37' · Migliore 53' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 14:00, sob. 31 paź

CremoneseBenevento

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Cremonese: Tommaso BarbieriBenevento: Christian Kouan

Trenerzy

Fabio PecchiaCremonese Antonio Floro FloresBenevento

Pełne kadry (41 zawodników)

Cremonese

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Benevento

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

34%Cremonese
28%remis
39%Benevento

Na 20 takich meczów Cremonese wygrywa 7, 5 kończy się remisem, a Benevento wygrywa 8.

Prognoza widzi wyrównany mecz. Według Voltu (siła z wyników ligowych) drużyny są prawie równe: 51,7 i 53,0.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:112%
  2. 0:111%
  3. 1:010%
  4. 0:09%
  5. 1:28%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole71% Cremonese 6 z 10 · Benevento 8 z 10
  • 3+ gole46% Cremonese 4 z 10 · Benevento 5 z 10
  • 4+ gole25% Cremonese 3 z 10 · Benevento 3 z 10
  • 5+ goli13% Cremonese 0 z 10 · Benevento 1 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 49%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Ryzyko spadku po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Cremonese dziś 10%
po porażce
14%
po remisie
10%
po wygranej
7%

Cremonese: między wygraną a porażką jest 7 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

51,7 53,0
CremoneseBenevento
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 31 października, 15:00Twój czas · za 8 godz. 15 min
Gdzie oglądać
Fox One, Fox Soccer Plus USA · zmień kraj
Stadion
Stadio Giovanni Zini Cremona · pokaż mapę
Odpoczynek
Cremonese 4 dni · Benevento 4 dni Obie drużyny grały ostatnio: Serie B
Tabela
16. Cremonese (9 pkt) i 5. Benevento (15 pkt) Kolejka 10 z 38
Pogoda
14°Cczęściowe zachmurzeniewiatr 6 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stadio Giovanni Zini
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł