Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Manchester United – Roma

Dziś
Udostępnij grafikę
Gospodarze Manchester United
21:00 wt. 3 lis · Twój czas za 2 dni 21 godz.
Goście Roma
Szanse przed meczem
39% Manchester United 24% remis Roma 37%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Gdzie oglądać: Paramount+ Stadion: Old Trafford, Manchester

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Manchester United bez wygranej od 9 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 3 remisy i 6 porażek. Ostatnia wygrana: 10 września, 4:0, rywal: Sabah.

Atak

Roma strzela 3,6 gola na mecz

Manchester United0,4 Roma3,6

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Manchester United strzela 0,4.

Obrona

Manchester United traci 2,4 gola na mecz

Manchester United2,4 Roma1,4

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Roma traci 1,4.

Ostatnio

Ostatnio 6 maja 2021: Roma – Manchester United 3:2

Edinson Cavani: 2 gole. Wcześniej Roma: 6 meczów z rzędu bez wygranej.

Seria

Roma bez porażki od 5 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 4 wygrane i 1 remis. Ostatnia porażka: 14 października, 3:4, rywal: Real Madrid.

Kogo obserwować

Liga każdej z drużyn, ten sezon.

Bruno Fernandes 

Manchester United · pomocnik

3gole 1asysta 7,35śr. ocena

Ostatni mecz, Chelsea: ocena 6,9.

Donyell Malen

Roma · napastnik

8goli 1asysta 7,30śr. ocena

Ostatni mecz, Udinese: 1 gol, ocena 7,1.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Manchester United u siebie i Roma na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Manchester United

u siebie · 10

5Z1R4P2,1strzelone na mecz1,7stracone na mecz

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 4,8 · 7,0; kartki 3,6 · 1,4

Bezpośrednie mecze

8 spotkań od 2007 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 6 maj 2021 · Europa League Roma 3:2 Manchester United Džeko 57' · Cristante 60' · Telles 83' (s) · Cavani 39', 68'. Roma: pierwsze zwycięstwo w tej parze od 6 spotkań.
3wygrane

1 remis3,6 gola na mecz · obie strzeliły 3 z 5

1wygrane
  • 6 maj 2021Europa League Roma3:2Manchester United Džeko 57' · Cristante 60' · Telles 83' (s) · Cavani 39', 68' przed naszą bazą
  • 29 kwi 2021Europa League Manchester United6:2Roma Fernandes 9', 71' (k) · Cavani 48', 64' · Pogba 75' · Greenwood 86' · Pellegrini 15' (k) · Džeko 33' przed naszą bazą
  • 9 kwi 2008Champions League Manchester United1:0Roma Tevez 70' przed naszą bazą
  • 1 kwi 2008Champions League Roma0:2Manchester United Ronaldo 39' · Rooney 66' przed naszą bazą
  • 12 gru 2007Champions League Roma1:1Manchester United Mancini 71' · Piqué 34' przed naszą bazą
Pokaż starsze (3)
  • 2 paź 2007Champions League Manchester United1:0Roma Rooney 70' przed naszą bazą
  • 10 kwi 2007Champions League Manchester United7:1Roma Carrick 11', 60' · Smith 17' · Rooney 19' · Ronaldo 44', 49' · Evra 81' · De Rossi 69' przed naszą bazą
  • 4 kwi 2007Champions League Roma2:1Manchester United Taddei 44' · Vučinić 66' · Rooney 60' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Manchester United (4-2-3-1, ostatnio: Chelsea) · Roma (3-4-2-1, ostatnio: Udinese).

Oficjalne ok. 20:00, wt. 3 lis

Manchester UnitedRoma

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Michael CarrickManchester United Gian GasperiniRoma

Pełne kadry (59 zawodników)

Manchester United

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Roma

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

39%Manchester United
24%remis
37%Roma

Na 20 takich meczów Manchester United wygrywa 8, 5 kończy się remisem, a Roma wygrywa 7.

Prognoza widzi wyrównany mecz.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:111%
  2. 2:19%
  3. 1:28%
  4. 1:08%
  5. 0:18%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole79% Manchester United 9 z 10 · Roma 9 z 10
  • 3+ gole56% Manchester United 4 z 10 · Roma 6 z 10
  • 4+ gole33% Manchester United 3 z 10 · Roma 6 z 10
  • 5+ goli20% Manchester United 2 z 10 · Roma 4 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 58%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Szare paski to liczby dostępne w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
wtorek 3 listopada, 21:00Twój czas · za 2 dni 21 godz.
Gdzie oglądać
Paramount+ USA · zmień kraj
Stadion
Old Trafford Manchester · pokaż mapę
Odpoczynek
Manchester United 3 dni · Roma 3 dni
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Old Trafford
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł