Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Feyenoord – Inter

Dziś
Udostępnij grafikę
Gospodarze Feyenoord
21:00 wt. 3 lis · Twój czas za 2 dni 18 godz.
Goście Inter
Szanse przed meczem
38% Feyenoord 23% remis Inter 39%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Gdzie oglądać: Paramount+ Stadion: Stadion Feijenoord, Rotterdam

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Inter z golem w 25 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 61 goli w tych meczach.

Ostatnio

Ostatnio 11 marca 2025: Inter – Feyenoord 2:1

Inter: 3 mecze z rzędu bez porażki w tych meczach.

Forma strzelca

Anis Hadj Moussa: 3 gole i 1 asysta w 5 meczach ligi

Gole3 xG1,01

Strzela więcej, niż wynikałoby z sytuacji (xG 1,0).

Forma strzelca

Lautaro Martínez: 4 gole w 3 meczach ligi

Gole4 xG3,35

Gole w zgodzie z jakością sytuacji (xG 3,3).

Kogo obserwować

Liga każdej z drużyn, ten sezon.

Gjivai Zechiël

Feyenoord · pomocnik

5goli 4asysty 7,60śr. ocena

Ostatni mecz, Fortuna Sittard: ocena 7,4.

Marcus Thuram

Inter · napastnik

5goli 2asysty 7,30śr. ocena

Ostatni mecz, AC Milan: ocena 6,7.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Feyenoord u siebie i Inter na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 5,4 · 6,8; kartki 2,2 · 2,2

Bezpośrednie mecze

4 spotkania od 2002 roku.

Ostatnio · 11 mar 2025 · Champions League Inter 2:1 Feyenoord Thuram 8' · Çalhanoğlu 51' (k) · Moder 42' (k). Inter: 2. zwycięstwo z rzędu w tej parze.
1wygrane

1 remis2,5 gola na mecz · obie strzeliły 2 z 4

2wygrane

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Feyenoord (4-3-3, ostatnio: Fortuna Sittard) · Inter (3-4-2-1, ostatnio: AC Milan).

Oficjalne ok. 20:00, wt. 3 lis

FeyenoordInter

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Giovanni van BronckhorstFeyenoord Cristian ChivuInter

Pełne kadry (59 zawodników)

Feyenoord

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Inter

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

38%Feyenoord
23%remis
39%Inter

Na 20 takich meczów Feyenoord wygrywa 8, 4 kończą się remisem, a Inter wygrywa 8.

Prognoza widzi wyrównany mecz.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:110%
  2. 2:18%
  3. 1:28%
  4. 0:18%
  5. 1:08%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole79% Feyenoord 9 z 10 · Inter 9 z 10
  • 3+ gole57% Feyenoord 6 z 10 · Inter 7 z 10
  • 4+ gole33% Feyenoord 6 z 10 · Inter 5 z 10
  • 5+ goli20% Feyenoord 5 z 10 · Inter 2 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 57%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Szare paski to liczby dostępne w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
wtorek 3 listopada, 21:00Twój czas · za 2 dni 18 godz.
Gdzie oglądać
Paramount+ USA · zmień kraj
Stadion
Stadion Feijenoord Rotterdam · pokaż mapę
Odpoczynek
Feyenoord 3 dni · Inter 3 dni
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stadion Feijenoord
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł