Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Hajduk Split – Gorica

Dziś

1. HNL Kolejka 12

Udostępnij grafikę
Gospodarze Hajduk Split
15:00 sob. 31 paź · Twój czas za 16 godz. 46 min
Goście Gorica
Szanse przed meczem
62% Hajduk Split 22% remis Gorica 16%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Stadion: Stadion Poljud, Split Sędzia: Filip Dragasevic

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Stawka

Gorica: to mecz o utrzymanie

57%po porażce 44%po wygranej

Ryzyko spadku: 57% po porażce, 44% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Ostatnio

Ostatnio 16 sierpnia: Gorica – Hajduk Split 1:2

Seria

Hajduk Split bez porażki od 5 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 4 wygrane i 1 remis. Ostatnia porażka: 20 września, 0:3, rywal: Rijeka.

Seria

Hajduk Split z golem w 5 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 8 goli w tych meczach.

Stawka

Hajduk Split: to mecz o mistrzostwo

17%po porażce 26%po wygranej

Szanse na mistrzostwo: 17% po porażce, 26% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Odpoczynek

Gorica: o 2 dni odpoczynku więcej

Hajduk Split5 Gorica7

Od ostatniego meczu: Hajduk Split – 5 dni, Gorica – 7 dni.

Kogo obserwować

1. HNL, ten sezon.

Michele Sego

Hajduk Split · napastnik

5goli 1asysta 6,78śr. ocena

Ostatni mecz, Istra 1961: 1 gol, ocena 7,0.

Bruno Bogojevic

Gorica · pomocnik

4gole 0asyst 6,94śr. ocena

Ostatni mecz, Lokomotiva Zagreb: ocena 6,3.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Hajduk Split

  • Dario MaresicKontuzjowany · do 6 lis
  • Adrion PajazitiKontuzjowany · do 12 lis
  • Dalisson de AlmeidaKontuzjowany · powrót nieznany
  • Roko BrajkovicKontuzjowany · powrót nieznany

Gorica

Brak zgłoszonych nieobecności.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Hajduk Split u siebie i Gorica na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 3,6 · 5,6; kartki 2,0 · 1,6

Bezpośrednie mecze

33 spotkania od 2018 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 16 sie 2026 · 1. HNL Gorica 1:2 Hajduk Split Bogojevic 78' (k) · Sego 3' · Livaja 87'. Hajduk Split: 2. zwycięstwo z rzędu w tej parze.

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Hajduk Split (4-2-3-1, ostatnio: Istra 1961) · Gorica (4-2-3-1, ostatnio: Lokomotiva Zagreb).

Oficjalne ok. 14:00, sob. 31 paź

Hajduk SplitGoricaNie zagra: na liście nieobecnych

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Nie zagrają

Hajduk Split: Dario Maresic, Adrion Pajaziti, Dalisson de Almeida, Roko Brajkovic

Trenerzy

Gonzalo GarcíaHajduk Split Mario CarevićGorica

Pełne kadry (63 zawodników)

Hajduk Split

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Gorica

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

62%Hajduk Split
22%remis
16%Gorica

Na 20 takich meczów Hajduk Split wygrywa 13, 4 kończą się remisem, a Gorica wygrywa 3.

Prognoza stawia na Hajduk Split. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Hajduk Split: 64,3 i 39,9.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:012%
  2. 2:011%
  3. 2:111%
  4. 1:111%
  5. 3:07%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole77% Hajduk Split 7 z 10 · Gorica 6 z 10
  • 3+ gole52% Hajduk Split 6 z 10 · Gorica 4 z 10
  • 4+ gole30% Hajduk Split 3 z 10 · Gorica 2 z 10
  • 5+ goli18% Hajduk Split 0 z 10 · Gorica 0 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 51%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Szanse każdego klubu w jego części tabeli, po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Hajduk Split szanse na mistrzostwo dziś 23%
po porażce
17%
po remisie
20%
po wygranej
26%
Gorica ryzyko spadku dziś 54%
po porażce
57%
po remisie
54%
po wygranej
44%

Gorica: między wygraną a porażką jest 13 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

64,3 39,9
Hajduk SplitGorica
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 31 października, 15:00Twój czas · za 16 godz. 46 min
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA
Stadion
Stadion Poljud Split · pokaż mapę
Sędzia
Filip Dragasevic 🇭🇷
Odpoczynek
Hajduk Split 5 dni · Gorica 7 dni Obie drużyny grały ostatnio: 1. HNL
Tabela
1. Hajduk Split (23 pkt) i 10. Gorica (7 pkt) Kolejka 12 z 36
Pogoda
16°Clekki deszczwiatr 23 km/h
Mapa stadionu · Stadion Poljud
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł