Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Slaven Koprivnica – Istra 1961

Dziś

1. HNL Kolejka 12

Udostępnij grafikę
Gospodarze Slaven Koprivnica
18:00 pt. 30 paź · Twój czas za 1 godz. 37 min
Goście Istra 1961
Szanse przed meczem
41% Slaven Koprivnica 26% remis Istra 1961 33%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Gradski Stadion, Koprivnica Sędzia: Igor Pajač

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Forma strzelca

Emil Frederiksen: 4 gole i 2 asysty w 5 meczach ligi

Gole4

Najwięcej goli i asyst w drużynie w ostatnich meczach ligi.

Tabela

Tyle samo punktów w tabeli

7.Slaven Koprivnica13 pkt 6.Istra 196113 pkt

Slaven Koprivnica: 7. miejsce, 13 pkt · Istra 1961: 6. miejsce, 13 pkt.

Ostatnio

Ostatnio 15 sierpnia: Istra 1961 – Slaven Koprivnica 3:0

Hamza Jaganjac: 2 gole.

Sędzia

Igor Pajač: 3,3 żółtej kartki na mecz

W tym sezonie we wszystkich rozgrywkach: 6 meczów, 1 czerwona kartka, 1 rzut karny.

Forma strzelca

Ilija Nestorovski: 4 gole i 2 asysty w 5 meczach ligi

Gole4

Najwięcej goli i asyst w drużynie w ostatnich meczach ligi. Według zgłoszeń nie zagra w tym meczu.

Odpoczynek

Slaven Koprivnica: o 2 dni odpoczynku więcej

Slaven Koprivnica6 Istra 19614

Od ostatniego meczu: Slaven Koprivnica – 6 dni, Istra 1961 – 4 dni.

Kogo obserwować

1. HNL, ten sezon.

Ilija Nestorovski

Slaven Koprivnica · napastnik

7goli 2asysty 7,45śr. ocena

Ostatni mecz, Varaždin: 2 asysty, ocena 7,6.

Emil Frederiksen

Istra 1961 · pomocnik

8goli 4asysty 7,72śr. ocena

Ostatni mecz, Hajduk Split: 1 gol i 1 asysta, ocena 8,1.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Slaven Koprivnica

  • Ilija NestorovskiZawieszony · do 9 lis
  • Leonard ŽutaKontuzjowany · do 31 gru

Istra 1961

  • Daouda DoumbiaKontuzjowany · do 11 mar
  • Antonio MauricKontuzjowany · do 11 kwi

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Slaven Koprivnica u siebie i Istra 1961 na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 4,4 · 4,8; kartki 2,0 · 2,4

Bezpośrednie mecze

68 spotkań od 2005 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 15 sie 2026 · 1. HNL Istra 1961 3:0 Slaven Koprivnica Zuzic 16' · Jaganjac 35', 56'. Istra 1961: 2. zwycięstwo z rzędu w tej parze.

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 17:00, pt. 30 paź

Slaven KoprivnicaIstra 1961

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Slaven Koprivnica: Ilija Nestorovski, Leonard ŽutaIstra 1961: Daouda Doumbia, Antonio Mauric

Trenerzy

Mario GregurinaSlaven Koprivnica Lucas CabelloIstra 1961

Pełne kadry (47 zawodników)

Slaven Koprivnica

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Istra 1961

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

41%Slaven Koprivnica
26%remis
33%Istra 1961

Na 20 takich meczów Slaven Koprivnica wygrywa 8, 5 kończy się remisem, a Istra 1961 wygrywa 7.

Wyższe szanse ma Slaven Koprivnica, głównie dzięki grze u siebie. Według Voltu (siła z wyników ligowych) drużyny są prawie równe: 44,6 i 47,0.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:111%
  2. 2:19%
  3. 1:08%
  4. 1:28%
  5. 2:27%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole80% Slaven Koprivnica 9 z 10 · Istra 1961 8 z 10
  • 3+ gole59% Slaven Koprivnica 8 z 10 · Istra 1961 7 z 10
  • 4+ gole36% Slaven Koprivnica 4 z 10 · Istra 1961 6 z 10
  • 5+ goli21% Slaven Koprivnica 3 z 10 · Istra 1961 2 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 62%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Szanse każdego klubu w jego części tabeli, po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Slaven Koprivnica ryzyko spadku dziś 8%
po porażce
10%
po remisie
8%
po wygranej
5%
Istra 1961 szanse na puchary dziś 4%
po porażce
3%
po remisie
4%
po wygranej
6%

Slaven Koprivnica: między wygraną a porażką jest 5 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

44,6 47,0
Slaven KoprivnicaIstra 1961
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
piątek 30 października, 18:00Twój czas · za 1 godz. 37 min
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA
Stadion
Gradski Stadion Koprivnica · pokaż mapę
Sędzia
Igor Pajač 🇭🇷 2,3 żółtej kartki na mecz · Ten sezon · 3 mecze
Odpoczynek
Slaven Koprivnica 6 dni · Istra 1961 4 dni Obie drużyny grały ostatnio: 1. HNL
Tabela
7. Slaven Koprivnica i 6. Istra 1961, po 13 pkt Kolejka 12 z 36
Pogoda
10°Cpochmurnowiatr 15 km/h
Mapa stadionu · Gradski Stadion
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł