Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Strasbourg – Auxerre

Dziś

Ligue 1 Kolejka 9

Udostępnij grafikę
Gospodarze Strasbourg
15:00 niedz. 1 lis · Twój czas za 1 dzień 19 godz.
Goście Auxerre
Szanse przed meczem
48% Strasbourg 24% remis Auxerre 28%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Gdzie oglądać: beIN SPORTS en Español Stadion: Stade de la Meinau, Strasbourg Sędzia: Guillaume Paradis

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Auxerre z golem w 13 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 23 gole w tych meczach.

Ostatnio

Ostatnio 7 marca: Auxerre – Strasbourg 0:0

Strasbourg: 5 meczów z rzędu bez porażki w tych meczach.

W liczbach

Strasbourg nie wygrał 5 z 5 ostatnich meczów Ligue 1.

Sędzia

Guillaume Paradis: 4,2 żółtej kartki na mecz

W tym sezonie w tych rozgrywkach: 5 meczów, bez czerwonej kartki, 2 rzuty karne.

Tabela

3 pkt różnicy w tabeli

16.Strasbourg7 pkt 12.Auxerre10 pkt

Strasbourg: 16. miejsce, 7 pkt · Auxerre: 12. miejsce, 10 pkt.

Seria

Strasbourg bez wygranej od 5 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 1 remis i 4 porażki. Ostatnia wygrana: 6 września, 6:2, rywal: Troyes.

Kogo obserwować

Ligue 1, ten sezon.

Gessime Yassine

Strasbourg · pomocnik

2gole 2asysty 7,09śr. ocena

Ostatni mecz, Rennes: ocena 6,2.

Danny Namaso

Auxerre · napastnik

3gole 3asysty 7,30śr. ocena

Ostatni mecz, Le Mans: ocena 6,5.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Strasbourg

  • Joaquín PanichelliKontuzjowany · do 31 gru
  • Fábio BaldéKontuzjowany · powrót nieznany
  • Ismaël DoukouréKontuzjowany · powrót nieznany
  • Sebastian NanasiKontuzjowany · powrót nieznany

Auxerre

  • Assane DiousséKontuzjowany · powrót nieznany
  • Bryan OkohKontuzjowany · powrót nieznany
  • Rémy Labeau LascaryKontuzjowany · powrót nieznany
  • T. SiweKontuzjowany · powrót nieznany

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Strasbourg u siebie i Auxerre na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 2,4 · 5,4; kartki 1,8 · 1,0

Bezpośrednie mecze

13 spotkań od 2005 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 7 mar 2026 · Ligue 1 Auxerre 0:0 Strasbourg
4wygrane

1 remis2,0 gola na mecz · obie strzeliły 1 z 5

0wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 27 sie 2022Ligue 1 Auxerre1:0Strasbourg Perrin 29' przed naszą bazą
  • 20 mar 2017Ligue 2 Auxerre0:2Strasbourg Guillaume 71' · Blayac 88' przed naszą bazą
  • 21 paź 2016Ligue 2 Strasbourg2:1Auxerre Boutaïb 15' · Sparagna 83' (s) · Courtet 70' przed naszą bazą
  • 4 sty 2015Coupe de France Auxerre1:0Strasbourg Gragnic 45' przed naszą bazą
  • 19 sty 2008Ligue 1 Auxerre1:1Strasbourg Niculae 5' · Fanchone 85' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 14:00, niedz. 1 lis

StrasbourgAuxerre

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Strasbourg: Joaquín Panichelli, Fábio Baldé, Ismaël Doukouré, Sebastian NanasiAuxerre: Assane Dioussé, Bryan Okoh, Rémy Labeau Lascary, T. Siwe

Trenerzy

Hugo Filipe Carvalho OliveiraStrasbourg William StillAuxerre

Pełne kadry (49 zawodników)

Strasbourg

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Auxerre

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

48%Strasbourg
24%remis
28%Auxerre

Na 20 takich meczów Strasbourg wygrywa 9, 5 kończy się remisem, a Auxerre wygrywa 6.

Prognoza stawia na Strasbourg. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Strasbourg: 52,0 i 46,1.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:111%
  2. 2:19%
  3. 1:09%
  4. 2:07%
  5. 1:27%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole79% Strasbourg 10 z 10 · Auxerre 9 z 10
  • 3+ gole56% Strasbourg 9 z 10 · Auxerre 7 z 10
  • 4+ gole34% Strasbourg 4 z 10 · Auxerre 5 z 10
  • 5+ goli20% Strasbourg 2 z 10 · Auxerre 2 z 10

Strasbourg: we wszystkich 10 ostatnich meczach padły co najmniej dwa gole.

Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 58%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Szanse każdego klubu w jego części tabeli, po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Strasbourg szanse na puchary dziś 9%
po porażce
5%
po remisie
8%
po wygranej
12%
Auxerre ryzyko spadku dziś 10%
po porażce
13%
po remisie
9%
po wygranej
6%

Auxerre: między wygraną a porażką jest 7 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

52,0 46,1
StrasbourgAuxerre
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
niedziela 1 listopada, 15:00Twój czas · za 1 dzień 19 godz.
Gdzie oglądać
beIN SPORTS en Español USA · zmień kraj
Stadion
Stade de la Meinau Strasbourg · pokaż mapę
Sędzia
Guillaume Paradis 🇫🇷 4,2 żółtej kartki na mecz · Ten sezon · 5 meczów
Odpoczynek
Strasbourg 7 dni · Auxerre 7 dni Obie drużyny grały ostatnio: Ligue 1
Tabela
16. Strasbourg (7 pkt) i 12. Auxerre (10 pkt) Kolejka 9 z 34
Pogoda
10°Cczęściowe zachmurzeniewiatr 18 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stade de la Meinau
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł