Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Jablonec – Slavia Praha

Dziś

Chance Liga Kolejka 13

Udostępnij grafikę
Gospodarze Jablonec
15:00 sob. 31 paź · Twój czas za 2 dni 10 godz.
Goście Slavia Praha

Szóstka kolejki · Chance Liga

26% Jablonec 25% remis Slavia Praha 48%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy). Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Stadion: Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou Sędzia: Jakub Wulkan

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Ostatnio

Ostatnio 13 maja: Slavia Praha – Jablonec 5:1

Stepan Chaloupek: 2 gole. Slavia Praha: 3 mecze z rzędu bez porażki w tych meczach.

Sędzia

Jakub Wulkan: 3,4 żółtej kartki na mecz

W tym sezonie w tych rozgrywkach: 5 meczów, 1 czerwona kartka, 3 rzuty karne.

Seria

Slavia Praha bez wygranej od 4 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 3 remisy i 1 porażka. Ostatnia wygrana: 9 października, 1:0, rywal: Zlín.

Kogo obserwować

Chance Liga, ten sezon.

Richard Sedlacek

Jablonec · pomocnik

0goli 4asysty 7,04śr. ocena

Ostatni mecz, Hradec Králové: ocena 6,9.

Emmanuel Ayaosi

Slavia Praha · napastnik

4gole 2asysty 7,29śr. ocena

Ostatni mecz, Mladá Boleslav: 1 asysta, ocena 8,0.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Jablonec u siebie i Slavia Praha na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 5,2 · 7,6; kartki 2,0 · 1,6

Bezpośrednie mecze

46 spotkań od 2005 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 13 maj 2026 · Chance Liga Slavia Praha 5:1 Jablonec Chaloupek 14', 56' · Isife 37' · Chytil 43' · Holes 49' · Sobol 62'. Slavia Praha: 2. zwycięstwo z rzędu w tej parze.
1wygrane

1 remis4,6 gola na mecz · obie strzeliły 4 z 5

3wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 20 paź 2024Chance Liga Jablonec1:2Slavia Praha Chanturishvili 66' · Michez 18' · Lingr 61' Szczegóły
  • 11 lut 2024Chance Liga Slavia Praha4:3Jablonec Wallem 3', 11' · Jurecka 24', 90+7' · Chanturishvili 5' · Chramosta 14' · Martinec 48' przed naszą bazą
  • 27 sie 2023Chance Liga Jablonec1:1Slavia Praha Plestil 44' · Holes 48' przed naszą bazą
  • 29 sty 2023Chance Liga Slavia Praha5:1Jablonec Jurecka 11' · van Buren 65' · Lingr 67' · Jurásek 76', 85' · Jovović 45+6' przed naszą bazą
  • 14 sie 2022Chance Liga Jablonec2:3Slavia Praha Polidar 55' · Chramosta 73' · Usor 7' · Hanus 51' (s) · Traoré 61' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Jablonec (4-2-3-1, ostatnio: Hradec Králové) · Slavia Praha (4-3-3, ostatnio: Mladá Boleslav).

Oficjalne ok. 14:00, sob. 31 paź

JablonecSlavia Praha

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Luboš KozelJablonec Jindřich TrpišovskýSlavia Praha

Pełne kadry (67 zawodników)

Jablonec

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Slavia Praha

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

26%Jablonec
25%remis
48%Slavia Praha

Na 20 takich meczów Jablonec wygrywa 5, 5 kończy się remisem, a Slavia Praha wygrywa 10.

Prognoza stawia na Slavia Praha. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Slavia Praha: 55,3 i 76,4.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:112%
  2. 0:110%
  3. 1:210%
  4. 0:28%
  5. 2:16%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole79% Jablonec 8 z 10 · Slavia Praha 8 z 10
  • 3+ gole56% Jablonec 5 z 10 · Slavia Praha 5 z 10
  • 4+ gole34% Jablonec 2 z 10 · Slavia Praha 3 z 10
  • 5+ goli20% Jablonec 2 z 10 · Slavia Praha 1 z 10

Obie drużyny strzelą: 57%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

55,3 76,4
JablonecSlavia Praha
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 31 października, 15:00Twój czas · za 2 dni 10 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stadion Střelnice Jablonec nad Nisou · pokaż mapę
Sędzia
Jakub Wulkan 3,4 żółtej kartki na mecz · Ten sezon · 5 meczów
Odpoczynek
Jablonec 6 dni · Slavia Praha 7 dni Obie drużyny grały ostatnio: Chance Liga
Tabela
6. Jablonec (20 pkt) i 1. Slavia Praha (28 pkt) Kolejka 13 z 30
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stadion Střelnice
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł