Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Bohemians 1905 – Sparta Praha

Dziś

Chance Liga Kolejka 13

Udostępnij grafikę
Gospodarze Bohemians 1905
18:00 niedz. 1 lis · Twój czas za 2 dni 0 godz.
Goście Sparta Praha

Szóstka kolejki · Chance Liga

Szanse przed meczem
27% Bohemians 1905 25% remis Sparta Praha 47%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Stadion: Stadion Dolícek, Praha Sędzia: Ondřej Pechanec

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Forma strzelca

Jonatan Braut Brunes: 4 gole i 2 asysty w 5 meczach ligi

Gole4

Najwięcej goli i asyst w drużynie w ostatnich meczach ligi.

Ostatnio

Ostatnio 25 kwietnia: Bohemians 1905 – Sparta Praha 2:0

Wcześniej Bohemians 1905: 9 meczów z rzędu bez wygranej.

Forma strzelca

Ales Cermak: 3 gole i 1 asysta w 5 meczach ligi

Gole3

Najwięcej goli i asyst w drużynie w ostatnich meczach ligi.

Seria

Bohemians 1905 z golem w 5 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 7 goli w tych meczach.

Kogo obserwować

Chance Liga, ten sezon.

Ales Cermak

Bohemians 1905 · pomocnik

5goli 1asysta 7,13śr. ocena

Ostatni mecz, Zbrojovka Brno: 1 gol, ocena 7,4.

Jonatan Braut Brunes

Sparta Praha · napastnik

5goli 2asysty 7,08śr. ocena

Ostatni mecz, Slovácko: 4 gole, ocena 10,0.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Bohemians 1905 u siebie i Sparta Praha na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 4,2 · 4,2; kartki 1,8 · 2,6

Bezpośrednie mecze

36 spotkań od 2007 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 25 kwi 2026 · Chance Liga Bohemians 1905 2:0 Sparta Praha Ristovski 60' · Hulka 62'. Bohemians 1905: pierwsze zwycięstwo w tej parze od 9 spotkań.
1wygrane

0 remisów2,6 gola na mecz · obie strzeliły 3 z 5

4wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 4 lis 2023Chance Liga Sparta Praha2:0Bohemians 1905 Birmancevic 68' (k) · Sadilek 81' przed naszą bazą
  • 20 maj 2023Chance Liga Sparta Praha2:1Bohemians 1905 Krejci 68' (k) · Kuchta 85' · Jánoš 58' przed naszą bazą
  • 12 lut 2023Chance Liga Bohemians 19052:6Sparta Praha Cermak 48', 70' (k) · Krejci 15', 60' (k) · Haraslin 56' · Cvancara 67' · Kuchta 81' · Minchev 90+3' przed naszą bazą
  • 27 sie 2022Chance Liga Sparta Praha1:1Bohemians 1905 Cvancara 53' · Hronek 10' przed naszą bazą
  • 12 gru 2021Chance Liga Sparta Praha5:1Bohemians 1905 Pulkrab 15', 40', 42' · Pavelka 44' · Hancko 53' · Kvet 90+1' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Bohemians 1905 (3-4-1-2, ostatnio: Zbrojovka Brno) · Sparta Praha (4-2-3-1, ostatnio: Slovácko).

Oficjalne ok. 17:00, niedz. 1 lis

Bohemians 1905Sparta Praha

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Jaroslav VeselýBohemians 1905 Brian Priske PedersenSparta Praha

Pełne kadry (63 zawodników)

Bohemians 1905

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Sparta Praha

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

27%Bohemians 1905
25%remis
47%Sparta Praha

Na 20 takich meczów Bohemians 1905 wygrywa 5, 5 kończy się remisem, a Sparta Praha wygrywa 10.

Prognoza stawia na Sparta Praha. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Sparta Praha: 48,0 i 66,3.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:112%
  2. 0:110%
  3. 1:29%
  4. 0:28%
  5. 1:07%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole75% Bohemians 1905 7 z 10 · Sparta Praha 8 z 10
  • 3+ gole51% Bohemians 1905 4 z 10 · Sparta Praha 5 z 10
  • 4+ gole29% Bohemians 1905 2 z 10 · Sparta Praha 2 z 10
  • 5+ goli17% Bohemians 1905 0 z 10 · Sparta Praha 2 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 53%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

48,0 66,3
Bohemians 1905Sparta Praha
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
niedziela 1 listopada, 18:00Twój czas · za 2 dni 0 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stadion Dolícek Praha · pokaż mapę
Sędzia
Ondřej Pechanec 🇨🇿 4,7 żółtej kartki na mecz · Wszystkie sezony w danych · 137 meczów
Odpoczynek
Bohemians 1905 8 dni · Sparta Praha 7 dni Obie drużyny grały ostatnio: Chance Liga
Tabela
10. Bohemians 1905 (16 pkt) i 2. Sparta Praha (22 pkt) Kolejka 13 z 30
Pogoda
8°Clekki deszczwiatr 14 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stadion Dolícek
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł