Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Stoke City – Preston North End

Dziś

Championship Kolejka 13

Udostępnij grafikę
Gospodarze Stoke City
13:30 sob. 31 paź · Twój czas za 15 godz. 6 min
Goście Preston North End
Szanse przed meczem
50% Stoke City 24% remis Preston North End 26%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Gdzie oglądać: Paramount+ Stadion: Bet365 Stadium, Stoke Sędzia: Adam Herczeg

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Preston North End bez wygranej od 7 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 2 remisy i 5 porażek. Ostatnia wygrana: 5 września, 2:1, rywal: Blackburn Rovers.

Obrona

Preston North End traci 2,4 gola na mecz

Stoke City1,0 Preston North End2,4

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Stoke City traci 1,0.

Ostatnio

Ostatnio 20 marca: Preston North End – Stoke City 3:1

Alfie Devine: 2 gole. Wcześniej Preston North End: 4 mecze z rzędu bez wygranej.

Sędzia

Adam Herczeg: 4,3 żółtej kartki na mecz

W tym sezonie w tych rozgrywkach: 6 meczów, bez czerwonej kartki, 2 rzuty karne.

Kogo obserwować

Championship, ten sezon.

Ethan Galbraith

Stoke City · pomocnik

3gole 3asysty 7,03śr. ocena

Ostatni mecz, Bristol City: ocena 7,5.

Johnny Kenny

Preston North End · napastnik

2gole 1asysta 7,11śr. ocena

Ostatni mecz, West Bromwich Albion: ocena 7,2.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Stoke City

  • Junior TchamadeuKontuzjowany · powrót nieznany

Preston North End

  • Theo CarrollKontuzjowany · do 1 lis
  • Ali McCannKontuzjowany · powrót nieznany
  • Harry ClarkeKontuzjowany · powrót nieznany
  • Liam GibbsKontuzjowany · powrót nieznany

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Stoke City u siebie i Preston North End na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 5,0 · 3,6; kartki 1,6 · 2,2

Bezpośrednie mecze

23 spotkania od 2005 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 20 mar 2026 · Championship Preston North End 3:1 Stoke City Devine 15', 60' · Osmajic 57' · Thomas 4'. Preston North End: pierwsze zwycięstwo w tej parze od 4 spotkań.
1wygrane

3 remisy1,8 gola na mecz · obie strzeliły 3 z 5

1wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 2 wrz 2023Championship Stoke City0:2Preston North End Keane 51' (k), 57' przed naszą bazą
  • 2 sty 2023Championship Stoke City0:1Preston North End Evans 90+3' przed naszą bazą
  • 15 paź 2022Championship Preston North End0:2Stoke City Smallbone 58' · Campbell 66' przed naszą bazą
  • 3 sty 2022Championship Stoke City1:2Preston North End Wilmot 46' · Potts 59' · Hughes 81' przed naszą bazą
  • 28 wrz 2021Championship Preston North End1:1Stoke City Whiteman 38' · Powell 6' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 12:30, sob. 31 paź

Stoke CityPreston North End

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Stoke City: Junior TchamadeuPreston North End: Theo Carroll, Ali McCann, Harry Clarke, Liam Gibbs

Trenerzy

Mark RobinsStoke City Jason EuellPreston North End

Pełne kadry (35 zawodników)

Stoke City

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Preston North End

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

50%Stoke City
24%remis
26%Preston North End

Na 20 takich meczów Stoke City wygrywa 10, 5 kończy się remisem, a Preston North End wygrywa 5.

Prognoza stawia na Stoke City. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Stoke City: 46,6 i 35,6.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:111%
  2. 1:010%
  3. 2:110%
  4. 2:08%
  5. 1:27%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole77% Stoke City 7 z 10 · Preston North End 7 z 10
  • 3+ gole54% Stoke City 6 z 10 · Preston North End 6 z 10
  • 4+ gole31% Stoke City 3 z 10 · Preston North End 4 z 10
  • 5+ goli18% Stoke City 2 z 10 · Preston North End 1 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 56%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Ryzyko spadku po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Preston North End dziś 89%
po porażce
92%
po remisie
89%
po wygranej
84%

Preston North End: między wygraną a porażką jest 8 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

46,6 35,6
Stoke CityPreston North End
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 31 października, 13:30Twój czas · za 15 godz. 6 min
Gdzie oglądać
Paramount+ USA · zmień kraj
Stadion
Bet365 Stadium Stoke · pokaż mapę
Sędzia
Adam Herczeg 🇪🇳 4,3 żółtej kartki na mecz · Ten sezon · 6 meczów
Odpoczynek
Stoke City 7 dni · Preston North End 7 dni Obie drużyny grały ostatnio: Championship
Tabela
9. Stoke City (20 pkt) i 24. Preston North End (5 pkt) Kolejka 13 z 46
Pogoda
9°Cpochmurnowiatr 13 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Bet365 Stadium
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł