Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Southampton – Queens Park Rangers

Dziś

Championship Kolejka 13

Udostępnij grafikę
Gospodarze Southampton
16:00 sob. 31 paź · Twój czas za 22 godz. 5 min
Goście Queens Park Rangers

Szóstka kolejki · Championship

Szanse przed meczem
57% Southampton 24% remis Queens Park Rangers 19%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Gdzie oglądać: Paramount+ Stadion: St. Mary's Stadium, Southampton Sędzia: Tim Robinson

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Ostatnio

Ostatnio 24 lutego: Southampton – Queens Park Rangers 5:0

Kuryu Matsuki: 2 gole. Southampton: 6 wygranych z rzędu w tych meczach.

Stawka

Southampton: to mecz o mistrzostwo

19%po porażce 30%po wygranej

Szanse na mistrzostwo: 19% po porażce, 30% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Sędzia

Tim Robinson: 4,7 żółtej kartki na mecz

W tym sezonie w tych rozgrywkach: 7 meczów, bez czerwonej kartki, 1 rzut karny.

Atak

Queens Park Rangers strzela 2,4 gola na mecz

Southampton1,2 Queens Park Rangers2,4

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Southampton strzela 1,2.

Seria

Southampton bez porażki od 4 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 3 wygrane i 1 remis. Ostatnia porażka: 19 września, 1:2, rywal: Wrexham.

Tabela

Tyle samo punktów w tabeli

6.Southampton20 pkt 8.Queens Park Rangers20 pkt

Southampton: 6. miejsce, 20 pkt · Queens Park Rangers: 8. miejsce, 20 pkt.

Kogo obserwować

Championship, ten sezon.

Finn Azaz 

Southampton · pomocnik

3gole 5asyst 7,22śr. ocena

Ostatni mecz, West Ham United: ocena 6,7.

Paul Smyth

Queens Park Rangers · napastnik

3gole 1asysta 7,07śr. ocena

Ostatni mecz, Swansea City: 1 asysta, ocena 7,3.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Southampton

  • Mads RoerslevKontuzjowany · powrót nieznany

Queens Park Rangers

Brak zgłoszonych nieobecności.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Southampton u siebie i Queens Park Rangers na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 3,8 · 4,4; kartki 3,2 · 2,6

Bezpośrednie mecze

16 spotkań od 2005 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 24 lut 2026 · Championship Southampton 5:0 Queens Park Rangers Azaz 9' · Matsuki 45+2', 50' · Scienza 59' · Bree 70'. Southampton: 6. zwycięstwo z rzędu w tej parze.
5wygrane

0 remisów2,6 gola na mecz · obie strzeliły 2 z 5

0wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 27 wrz 2014Premier League Southampton2:1Queens Park Rangers Bertrand 54' · Pellè 68' · Austin 66' przed naszą bazą
  • 2 mar 2013Premier League Southampton1:2Queens Park Rangers Ramírez 45+1' · Rémy 15' · Bothroyd 77' przed naszą bazą
  • 17 lis 2012Premier League Queens Park Rangers1:3Southampton Hoilett 49' · Lambert 23' · Puncheon 45+1' · Ferdinand 83' (s) przed naszą bazą
  • 14 mar 2009Championship Southampton0:0Queens Park Rangers przed naszą bazą
  • 14 wrz 2008Championship Queens Park Rangers4:1Southampton Blackstock 1', 77' · Stewart 63' · Agyemang 90' · Lallana 54' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 15:00, sob. 31 paź

SouthamptonQueens Park Rangers

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Southampton: Mads Roerslev

Trenerzy

Tonda EckertSouthampton Julien StéphanQueens Park Rangers

Pełne kadry (36 zawodników)

Southampton

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Queens Park Rangers

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

57%Southampton
24%remis
19%Queens Park Rangers

Na 20 takich meczów Southampton wygrywa 11, 5 kończy się remisem, a Queens Park Rangers wygrywa 4.

Prognoza stawia na Southampton. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Southampton: 65,5 i 50,6.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:012%
  2. 1:111%
  3. 2:010%
  4. 2:19%
  5. 0:07%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole75% Southampton 7 z 10 · Queens Park Rangers 8 z 10
  • 3+ gole52% Southampton 5 z 10 · Queens Park Rangers 6 z 10
  • 4+ gole31% Southampton 4 z 10 · Queens Park Rangers 3 z 10
  • 5+ goli19% Southampton 3 z 10 · Queens Park Rangers 2 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 51%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Szanse na mistrzostwo po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Southampton dziś 26%
po porażce
19%
po remisie
23%
po wygranej
30%
Queens Park Rangers dziś 2%
po porażce
1%
po remisie
2%
po wygranej
3%

Southampton: między wygraną a porażką jest 11 punktów procentowych szans na mistrzostwo.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

65,5 50,6
SouthamptonQueens Park Rangers
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 31 października, 16:00Twój czas · za 22 godz. 5 min
Gdzie oglądać
Paramount+ USA · zmień kraj
Stadion
St. Mary's Stadium Southampton · pokaż mapę
Sędzia
Tim Robinson 🇪🇳 4,7 żółtej kartki na mecz · Ten sezon · 7 meczów
Odpoczynek
Southampton 7 dni · Queens Park Rangers 7 dni Obie drużyny grały ostatnio: Championship
Tabela
6. Southampton i 8. Queens Park Rangers, po 20 pkt Kolejka 13 z 46
Pogoda
12°Cczęściowe zachmurzeniewiatr 11 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · St. Mary's Stadium
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł