Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Burnley – Portsmouth

Dziś

Championship Kolejka 13

Udostępnij grafikę
Gospodarze Burnley
16:00 sob. 31 paź · Twój czas za 21 godz. 46 min
Goście Portsmouth

Szóstka kolejki · Championship

Szanse przed meczem
41% Burnley 28% remis Portsmouth 31%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Turf Moor, Burnley Sędzia: Ruebyn Ricardo

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Burnley z golem w 10 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 14 goli w tych meczach.

Ostatnio

Ostatnio 1 lutego 2025: Portsmouth – Burnley 0:0

Burnley: 3 mecze z rzędu bez porażki w tych meczach.

Sędzia

Ruebyn Ricardo: 6,0 żółtej kartki na mecz

W tym sezonie w tych rozgrywkach: 5 meczów, 1 czerwona kartka, 2 rzuty karne.

Seria

Portsmouth bez porażki od 4 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 3 wygrane i 1 remis. Ostatnia porażka: 11 października, 0:1, rywal: Southampton.

Forma strzelca

Jacob Bruun Larsen: 2 gole i 2 asysty w 5 meczach ligi

Gole2

Najwięcej goli i asyst w drużynie w ostatnich meczach ligi. Według zgłoszeń nie zagra w tym meczu.

Kogo obserwować

Championship, ten sezon.

Jacob Bruun Larsen

Burnley · pomocnik

2gole 3asysty 7,02śr. ocena

Ostatni mecz, Wolverhampton Wanderers: 1 asysta, ocena 7,3.

Adrian Segečić

Portsmouth · pomocnik

2gole 2asysty 6,99śr. ocena

Ostatni mecz, Millwall: ocena 6,3.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Burnley

  • Bashir HumphreysKontuzjowany · powrót nieznany
  • HannibalKontuzjowany · powrót nieznany
  • Jacob Bruun LarsenKontuzjowany · powrót nieznany

Portsmouth

  • Márk KosznovszkyKontuzjowany · do 1 lis
  • Franco UmehKontuzjowany · powrót nieznany

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Burnley u siebie i Portsmouth na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 4,2 · 4,4; kartki 1,8 · 2,6

Bezpośrednie mecze

9 spotkań od 2007 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 1 lut 2025 · Championship Portsmouth 0:0 Burnley
2wygrane

2 remisy2,4 gola na mecz · obie strzeliły 3 z 5

1wygrane
Pokaż starsze (4)
  • 25 sty 2011Championship Portsmouth1:2Burnley Utaka 33' · Rodríguez 31' · Marney 37' przed naszą bazą
  • 27 lut 2010Premier League Burnley1:2Portsmouth Paterson 31' · Piquionne 25' · Yebda 76' (k) przed naszą bazą
  • 5 gru 2009Premier League Portsmouth2:0Burnley Hreidarsson 65' · Dindane 84' przed naszą bazą
  • 25 wrz 2007Carabao Cup Burnley0:1Portsmouth przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 15:00, sob. 31 paź

BurnleyPortsmouth

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Burnley: Bashir Humphreys, Hannibal, Jacob Bruun LarsenPortsmouth: Márk Kosznovszky, Franco Umeh

Trenerzy

Nicky HayenBurnley John MousinhoPortsmouth

Pełne kadry (45 zawodników)

Burnley

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Portsmouth

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

41%Burnley
28%remis
31%Portsmouth

Na 20 takich meczów Burnley wygrywa 8, 6 kończy się remisem, a Portsmouth wygrywa 6.

Wyższe szanse ma Burnley, głównie dzięki grze u siebie. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Burnley: 53,0 i 49,8.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:113%
  2. 1:011%
  3. 0:19%
  4. 0:09%
  5. 2:19%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole71% Burnley 10 z 10 · Portsmouth 7 z 10
  • 3+ gole45% Burnley 7 z 10 · Portsmouth 4 z 10
  • 4+ gole24% Burnley 5 z 10 · Portsmouth 2 z 10
  • 5+ goli12% Burnley 2 z 10 · Portsmouth 1 z 10

Burnley: we wszystkich 10 ostatnich meczach padły co najmniej dwa gole.

Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 50%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Ryzyko spadku po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Burnley dziś 13%
po porażce
17%
po remisie
13%
po wygranej
9%

Burnley: między wygraną a porażką jest 8 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

53,0 49,8
BurnleyPortsmouth
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 31 października, 16:00Twój czas · za 21 godz. 46 min
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Turf Moor Burnley · pokaż mapę
Sędzia
Ruebyn Ricardo 🇪🇳 6,0 żółtej kartki na mecz · Ten sezon · 5 meczów
Odpoczynek
Burnley 7 dni · Portsmouth 7 dni Obie drużyny grały ostatnio: Championship
Tabela
22. Burnley (8 pkt) i 11. Portsmouth (18 pkt) Kolejka 13 z 46
Pogoda
11°Cczęściowe zachmurzeniewiatr 6 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Turf Moor
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł