Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Moreirense – Estrela Amadora

Dziś

Liga Portugal Kolejka 10

Udostępnij grafikę
Gospodarze Moreirense
16:30 sob. 31 paź · Twój czas za 2 dni 2 godz.
Goście Estrela Amadora
31% Moreirense 27% remis Estrela Amadora 42%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas, Moreira de Cónegos

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Ostatnio

Ostatnio 2 maja: Moreirense – Estrela Amadora 3:2

Wcześniej Moreirense: 4 mecze z rzędu bez wygranej.

Stawka

Estrela Amadora: to mecz o utrzymanie

17%po porażce 9%po wygranej

Ryzyko spadku: 17% po porażce, 9% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Forma strzelca

Ianis Stoica: 3 gole i 1 asysta w 5 meczach ligi

Gole3 xG1,88

Strzela więcej, niż wynikałoby z sytuacji (xG 1,9).

Seria

Estrela Amadora bez wygranej od 4 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 1 remis i 3 porażki. Ostatnia wygrana: 10 września, 2:1, rywal: Sporting Braga.

Tabela

1 pkt różnicy w tabeli

10.Moreirense11 pkt 12.Estrela Amadora10 pkt

Moreirense: 10. miejsce, 11 pkt · Estrela Amadora: 12. miejsce, 10 pkt.

Kogo obserwować

Liga Portugal, ten sezon.

Tiago Andrade

Moreirense · pomocnik

2gole 1asysta 7,23śr. ocena

Ostatni mecz, Estoril: 1 gol, ocena 8,2.

Ianis Stoica

Estrela Amadora · pomocnik

4gole 2asysty 7,10śr. ocena

Ostatni mecz, Casa Pia: ocena 6,6.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Moreirense u siebie i Estrela Amadora na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 2,6 · 5,6; kartki 1,8 · 2,0

Bezpośrednie mecze

6 spotkań od 2023 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 2 maj 2026 · Liga Portugal Moreirense 3:2 Estrela Amadora Guimarães 45+1' · Semedo 73' · Gonzaga 90+4' · Cabral 13' (k) · Stoica 36' (k). Moreirense: pierwsze zwycięstwo w tej parze od 4 spotkań.
1wygrane

3 remisy2,8 gola na mecz · obie strzeliły 4 z 5

1wygrane
Pokaż starsze (1)
  • 11 lis 2023Liga Portugal Estrela Amadora0:1Moreirense Luis 90' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Moreirense (4-2-3-1, ostatnio: Estoril) · Estrela Amadora (4-5-1, ostatnio: Casa Pia).

Oficjalne ok. 15:30, sob. 31 paź

MoreirenseEstrela Amadora

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Vasco Maria de Albuquerque Botelho da CostaMoreirense Pedro Marques da Costa FilipeEstrela Amadora

Pełne kadry (61 zawodników)

Moreirense

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Estrela Amadora

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

31%Moreirense
27%remis
42%Estrela Amadora

Na 20 takich meczów Moreirense wygrywa 6, 5 kończy się remisem, a Estrela Amadora wygrywa 9.

Prognoza stawia na Estrela Amadora. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Moreirense: 46,0 i 39,5.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:113%
  2. 0:110%
  3. 1:29%
  4. 1:09%
  5. 0:08%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole73% Moreirense 7 z 10 · Estrela Amadora 9 z 10
  • 3+ gole48% Moreirense 6 z 10 · Estrela Amadora 7 z 10
  • 4+ gole25% Moreirense 5 z 10 · Estrela Amadora 6 z 10
  • 5+ goli13% Moreirense 0 z 10 · Estrela Amadora 3 z 10

Obie drużyny strzelą: 52%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Ryzyko spadku po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Moreirense dziś 3%
po porażce
5%
po remisie
3%
po wygranej
2%
Estrela Amadora dziś 14%
po porażce
17%
po remisie
14%
po wygranej
9%

Estrela Amadora: między wygraną a porażką jest 9 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

46,0 39,5
MoreirenseEstrela Amadora
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 31 października, 16:30Twój czas · za 2 dni 2 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas Moreira de Cónegos · pokaż mapę
Odpoczynek
Moreirense 6 dni · Estrela Amadora 7 dni Obie drużyny grały ostatnio: Liga Portugal
Tabela
10. Moreirense (11 pkt) i 12. Estrela Amadora (10 pkt) Kolejka 10 z 34
Pogoda
22°Cbezchmurniewiatr 9 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł