Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Real Sociedad II – Girona

Dziś

La Liga 2 Kolejka 12

Udostępnij grafikę
Gospodarze Real Sociedad II
14:00 sob. 31 paź · Twój czas za 20 godz. 15 min
Goście Girona
Szanse przed meczem
22% Real Sociedad II 26% remis Girona 52%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Gdzie oglądać: ESPN+1 Stadion: Anoeta Stadium, San Sebastián

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Obrona

Real Sociedad II traci 3,0 gola na mecz

Real Sociedad II3,0 Girona0,4

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Girona traci 0,4.

Forma strzelca

Vladyslav Vanat: 5 goli i 1 asysta w 5 meczach ligi

Gole5 xG2,09

Strzela więcej, niż wynikałoby z sytuacji (xG 2,1).

Seria

Girona bez porażki od 7 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 5 wygranych i 2 remisy. Ostatnia porażka: 12 września, 1:2, rywal: Castellón.

Stawka

Real Sociedad II: to mecz o utrzymanie

65%po porażce 53%po wygranej

Ryzyko spadku: 65% po porażce, 53% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Odpoczynek

Real Sociedad II: o 3 dni odpoczynku więcej

Real Sociedad II7 Girona4

Od ostatniego meczu: Real Sociedad II – 7 dni, Girona – 4 dni.

Seria

Real Sociedad II bez wygranej od 6 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 6 porażek. Ostatnia wygrana: 12 września, 3:1, rywal: FC Andorra.

Kogo obserwować

La Liga 2, ten sezon.

Dani Díaz

Real Sociedad II · pomocnik

1gol 4asysty 7,02śr. ocena

Ostatni mecz, Las Palmas: ocena 7,7.

Vladyslav Vanat

Girona · napastnik

5goli 2asysty 7,28śr. ocena

Ostatni mecz, Celta Fortuna: 3 gole i 1 asysta, ocena 10,0.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Real Sociedad II

  • Ekain OrobengoaKontuzjowany · do 1 maj

Girona

  • Jastin GarciaKontuzjowany · do 2 lis

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Real Sociedad II u siebie i Girona na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 5,8 · 3,8; kartki 3,6 · 1,8

Bezpośrednie mecze

2 spotkania od 2021 roku.

Ostatnio · 18 kwi 2022 · La Liga 2 Girona 2:0 Real Sociedad II Stuani 63' (k) · Bustos 84'. Girona: 2. zwycięstwo z rzędu w tej parze.
0wygrane

0 remisów2,5 gola na mecz · obie strzeliły 1 z 2

2wygrane
  • 18 kwi 2022La Liga 2 Girona2:0Real Sociedad II Stuani 63' (k) · Bustos 84' przed naszą bazą
  • 22 lis 2021La Liga 2 Real Sociedad II1:2Girona López 83' (k) · Ayesa 19' (s) · Espinosa 75' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 13:00, sob. 31 paź

Real Sociedad IIGirona

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Real Sociedad II: Ekain OrobengoaGirona: Jastin Garcia

Trenerzy

Ion AnsotegiReal Sociedad II Quique ÁlvarezGirona

Pełne kadry (47 zawodników)

Real Sociedad II

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Girona

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

22%Real Sociedad II
26%remis
52%Girona

Na 20 takich meczów Real Sociedad II wygrywa 4, 5 kończy się remisem, a Girona wygrywa 11.

Prognoza stawia na Girona. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Girona: 39,8 i 56,7.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 0:112%
  2. 1:112%
  3. 0:210%
  4. 1:210%
  5. 0:08%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole72% Real Sociedad II 8 z 10 · Girona 9 z 10
  • 3+ gole46% Real Sociedad II 7 z 10 · Girona 4 z 10
  • 4+ gole25% Real Sociedad II 6 z 10 · Girona 2 z 10
  • 5+ goli13% Real Sociedad II 3 z 10 · Girona 2 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 49%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Szanse każdego klubu w jego części tabeli, po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Real Sociedad II ryzyko spadku dziś 61%
po porażce
65%
po remisie
62%
po wygranej
53%
Girona szanse na mistrzostwo dziś 4%
po porażce
2%
po remisie
3%
po wygranej
5%

Real Sociedad II: między wygraną a porażką jest 12 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

39,8 56,7
Real Sociedad IIGirona
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 31 października, 14:00Twój czas · za 20 godz. 15 min
Gdzie oglądać
ESPN, ESPN+ USA · zmień kraj
Stadion
Anoeta Stadium San Sebastián · pokaż mapę
Odpoczynek
Real Sociedad II 7 dni · Girona 4 dni
Tabela
20. Real Sociedad II (8 pkt) i 4. Girona (21 pkt) Kolejka 12 z 42
Pogoda
14°Cczęściowe zachmurzeniewiatr 11 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Anoeta Stadium
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł