Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Hutnik Krakow – Rekord Bielsko-Biała

Dziś

2. Liga Kolejka 14

Udostępnij grafikę
Gospodarze Hutnik Krakow
13:00 sob. 31 paź · Twój czas za 22 godz. 2 min
Szanse przed meczem
41% Hutnik Krakow 26% remis Rekord Bielsko-Biała 33%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Stadion Suche Stawy, Kraków

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Ostatnio

Ostatnio 2 kwietnia: Rekord Bielsko-Biała – Hutnik Krakow 0:0

Hutnik Krakow: 4 mecze z rzędu bez porażki w tych meczach.

Tabela

Tyle samo punktów w tabeli

10.Hutnik Krakow18 pkt 9.Rekord Bielsko-Biała18 pkt

Hutnik Krakow: 10. miejsce, 18 pkt · Rekord Bielsko-Biała: 9. miejsce, 18 pkt.

Seria

Rekord Bielsko-Biała bez wygranej od 4 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 2 remisy i 2 porażki. Ostatnia wygrana: 18 września, 3:0, rywal: Świt Skolwin.

Kogo obserwować

Wskażemy zawodników, gdy obie drużyny rozegrają kilka meczów ligi w tym sezonie.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Hutnik Krakow u siebie i Rekord Bielsko-Biała na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 8,4 · 6,6; kartki 1,8 · 2,4

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Rekord Bielsko-Biała (4-2-3-1, ostatnio: Sandecja Nowy Sącz).

Oficjalne ok. 12:00, sob. 31 paź

Hutnik KrakowRekord Bielsko-Biała

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Krzysztof SwiatekHutnik Krakow Piotr TworekRekord Bielsko-Biała

Pełne kadry (50 zawodników)

Hutnik Krakow

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Rekord Bielsko-Biała

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

41%Hutnik Krakow
26%remis
33%Rekord Bielsko-Biała

Na 20 takich meczów Hutnik Krakow wygrywa 8, 5 kończy się remisem, a Rekord Bielsko-Biała wygrywa 7.

Wyższe szanse ma Hutnik Krakow, głównie dzięki grze u siebie. Według Voltu (siła z wyników ligowych) drużyny są prawie równe: 50,9 i 50,1.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:112%
  2. 2:110%
  3. 1:09%
  4. 1:28%
  5. 0:18%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole76% Hutnik Krakow 10 z 10 · Rekord Bielsko-Biała 7 z 10
  • 3+ gole53% Hutnik Krakow 5 z 10 · Rekord Bielsko-Biała 5 z 10
  • 4+ gole30% Hutnik Krakow 1 z 10 · Rekord Bielsko-Biała 0 z 10
  • 5+ goli17% Hutnik Krakow 1 z 10 · Rekord Bielsko-Biała 0 z 10

Hutnik Krakow: we wszystkich 10 ostatnich meczach padły co najmniej dwa gole.

Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 57%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Ryzyko spadku po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Hutnik Krakow dziś 7%
po porażce
10%
po remisie
8%
po wygranej
3%
Rekord Bielsko-Biała dziś 8%
po porażce
12%
po remisie
7%
po wygranej
4%

Rekord Bielsko-Biała: między wygraną a porażką jest 8 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

50,9 50,1
Hutnik KrakowRekord Bielsko-Biała
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
sobota 31 października, 13:00Twój czas · za 22 godz. 2 min
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stadion Suche Stawy Kraków
Odpoczynek
Hutnik Krakow 7 dni · Rekord Bielsko-Biała 7 dni Obie drużyny grały ostatnio: 2. Liga
Tabela
10. Hutnik Krakow i 9. Rekord Bielsko-Biała, po 18 pkt Kolejka 14 z 34
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł