Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: PAOK – Asteras Tripolis

Dziś

Super League Kolejka 9

Udostępnij grafikę
Gospodarze PAOK
18:00 niedz. 1 lis · Twój czas za 1 dzień 20 godz.
Goście Asteras Tripolis
Szanse przed meczem
63% PAOK 22% remis Asteras Tripolis 15%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Stadio Toumbas, Thessaloníki Sędzia: Michalis Matsoukas

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

PAOK z golem w 11 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 21 goli w tych meczach.

Ostatnio

Ostatnio 1 marca: PAOK – Asteras Tripolis 2:0

PAOK: 10 meczów z rzędu bez porażki w tych meczach.

Kogo obserwować

Super League, ten sezon.

Andrija Zivkovic 

PAOK · pomocnik

2gole 4asysty 7,75śr. ocena

Ostatni mecz, OFI: ocena 8,7.

Julián Bartolo

Asteras Tripolis · napastnik

2gole 1asysta 7,04śr. ocena

Ostatni mecz, Levadiakos: ocena 6,3.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

PAOK

  • Dimitrios PelkasKontuzjowany · powrót nieznany
  • Fedor ChalovKontuzjowany · powrót nieznany
  • Jiri PavlenkaKontuzjowany · powrót nieznany
  • Kiril DespodovKontuzjowany · powrót nieznany
  • Soualiho MeïtéKontuzjowany · powrót nieznany
  • Taha AliKontuzjowany · powrót nieznany
  • Tom LouchetKontuzjowany · powrót nieznany

Asteras Tripolis

  • Adrián RieraKontuzjowany · powrót nieznany
  • Bruno PérezKontuzjowany · powrót nieznany

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to PAOK u siebie i Asteras Tripolis na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 5,6 · 3,2; kartki 2,4 · 1,6

Bezpośrednie mecze

46 spotkań od 2007 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 1 mar 2026 · Super League PAOK 2:0 Asteras Tripolis Chatsidis 7' · Zivkovic 89'
4wygrane

1 remis3,6 gola na mecz · obie strzeliły 3 z 5

0wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 20 sie 2023Super League PAOK3:0Asteras Tripolis Murg 22' · Zivkovic 54', 59' przed naszą bazą
  • 13 lut 2023Super League Asteras Tripolis2:2PAOK Sito 90' · Atienza 90+4' · Näsberg 6' · Thomas 82' przed naszą bazą
  • 23 paź 2022Super League PAOK2:2Asteras Tripolis Kurtic 81' (k) · Oliveira 90+7' · Stanko 45+2' · Tilica 54' (k) przed naszą bazą
  • 19 gru 2021Super League PAOK3:2Asteras Tripolis Akpom 43' · Kurtic 49' (k), 90' (k) · Soni 12' · Christopoulos 60' przed naszą bazą
  • 19 wrz 2021Super League Asteras Tripolis0:1PAOK Vieirinha 27' (k) przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 17:00, niedz. 1 lis

PAOKAsteras Tripolis

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

PAOK: Dimitrios Pelkas, Fedor Chalov, Jiri Pavlenka, Kiril Despodov, Soualiho Meïté, Taha Ali, Tom LouchetAsteras Tripolis: Adrián Riera, Bruno Pérez

Trenerzy

Alessio LisciPAOK Giorgos AntonopoulosAsteras Tripolis

Pełne kadry (39 zawodników)

PAOK

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Asteras Tripolis

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

63%PAOK
22%remis
15%Asteras Tripolis

Na 20 takich meczów PAOK wygrywa 13, 4 kończą się remisem, a Asteras Tripolis wygrywa 3.

Prognoza stawia na PAOK. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi PAOK: 64,7 i 42,0.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:013%
  2. 2:012%
  3. 1:110%
  4. 2:110%
  5. 3:08%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole74% PAOK 10 z 10 · Asteras Tripolis 7 z 10
  • 3+ gole50% PAOK 8 z 10 · Asteras Tripolis 5 z 10
  • 4+ gole27% PAOK 5 z 10 · Asteras Tripolis 3 z 10
  • 5+ goli17% PAOK 1 z 10 · Asteras Tripolis 1 z 10

PAOK: we wszystkich 10 ostatnich meczach padły co najmniej dwa gole.

Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 46%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

64,7 42,0
PAOKAsteras Tripolis
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
niedziela 1 listopada, 18:00Twój czas · za 1 dzień 20 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA
Stadion
Stadio Toumbas Thessaloníki · pokaż mapę
Sędzia
Michalis Matsoukas 🇬🇷 3,0 żółtej kartki na mecz · Ten sezon · 3 mecze
Odpoczynek
PAOK 7 dni · Asteras Tripolis 8 dni Obie drużyny grały ostatnio: Super League
Tabela
5. PAOK (15 pkt) i 11. Asteras Tripolis (6 pkt) Kolejka 9 z 26
Pogoda
12°Cumiarkowany deszczwiatr 6 km/h
Mapa stadionu · Stadio Toumbas
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł