Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Hellas Verona – Carrarese

Dziś

Serie B Kolejka 10

Udostępnij grafikę
Gospodarze Hellas Verona
17:15 niedz. 1 lis · Twój czas za 2 dni 3 godz.
Goście Carrarese
Szanse przed meczem
50% Hellas Verona 27% remis Carrarese 24%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Seria

Hellas Verona z golem w 11 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 20 goli w tych meczach.

Stawka

Carrarese: to mecz o utrzymanie

22%po porażce 13%po wygranej

Ryzyko spadku: 22% po porażce, 13% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Forma strzelca

Daniel Mosquera: 6 goli w 5 meczach ligi

Gole6

Najwięcej goli i asyst w drużynie w ostatnich meczach ligi.

Tabela

2 pkt różnicy w tabeli

9.Hellas Verona12 pkt 14.Carrarese10 pkt

Hellas Verona: 9. miejsce, 12 pkt · Carrarese: 14. miejsce, 10 pkt.

Seria

Carrarese z golem w 4 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 7 goli w tych meczach.

Kogo obserwować

Serie B, ten sezon.

Daniel Mosquera

Hellas Verona · napastnik

6goli 0asyst 7,88śr. ocena

Ostatni mecz, Juve Stabia: ocena 6,6.

Tommaso Rubino

Carrarese · napastnik

3gole 0asyst 7,14śr. ocena

Ostatni mecz, Arezzo: ocena 6,8.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lista pojawia się zwykle 48 godzin przed meczem. Dla tego meczu jeszcze jej nie ma.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Hellas Verona u siebie i Carrarese na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 6,2 · 5,0; kartki 2,2 · 3,2

Bezpośrednie mecze

Pierwsze oficjalne spotkanie.

Przewidywane składy

Na razie ostatnia jedenastka: Hellas Verona (3-5-2, ostatnio: Juve Stabia) · Carrarese (3-5-2, ostatnio: Arezzo).

Oficjalne ok. 16:15, niedz. 1 lis

Hellas VeronaCarrarese

Gdy dostawca poda przewidywany skład (zwykle dzień przed meczem), zastąpi on ostatnią jedenastkę. Zawodnik z listy nieobecnych zostaje na boisku jako blady, przerywany „duch”.

Trenerzy

Marco BaroniHellas Verona Guido PagliucaCarrarese

Pełne kadry (68 zawodników)

Hellas Verona

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Carrarese

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

50%Hellas Verona
27%remis
24%Carrarese

Na 20 takich meczów Hellas Verona wygrywa 10, 5 kończy się remisem, a Carrarese wygrywa 5.

Prognoza stawia na Hellas Verona. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Hellas Verona: 50,7 i 45,1.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:013%
  2. 1:112%
  3. 2:19%
  4. 2:09%
  5. 0:09%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole71% Hellas Verona 9 z 10 · Carrarese 6 z 10
  • 3+ gole46% Hellas Verona 7 z 10 · Carrarese 4 z 10
  • 4+ gole24% Hellas Verona 4 z 10 · Carrarese 0 z 10
  • 5+ goli13% Hellas Verona 2 z 10 · Carrarese 0 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 48%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Ryzyko spadku po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Hellas Verona dziś 4%
po porażce
7%
po remisie
5%
po wygranej
3%
Carrarese dziś 19%
po porażce
22%
po remisie
20%
po wygranej
13%

Carrarese: między wygraną a porażką jest 9 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

50,7 45,1
Hellas VeronaCarrarese
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
niedziela 1 listopada, 17:15Twój czas · za 2 dni 3 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stadio Marc'Antonio Bentegodi Verona · pokaż mapę
Odpoczynek
Hellas Verona 4 dni · Carrarese 4 dni Obie drużyny grały ostatnio: Serie B
Tabela
9. Hellas Verona (12 pkt) i 14. Carrarese (10 pkt) Kolejka 10 z 38
Pogoda
12°Clekki deszczwiatr 11 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stadio Marc'Antonio Bentegodi
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł