Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Arezzo – Ascoli

Dziś

Serie B Kolejka 10

Udostępnij grafikę
Gospodarze Arezzo
15:00 niedz. 1 lis · Twój czas za 1 dzień 15 godz.
Goście Ascoli
Szanse przed meczem
30% Arezzo 26% remis Ascoli 44%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy).

Stadion: Stadio Città di Arezzo, Arezzo

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Atak

Ascoli strzela 2,4 gola na mecz

Arezzo0,8 Ascoli2,4

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Arezzo strzela 0,8.

Obrona

Arezzo traci 2,0 gola na mecz

Arezzo2,0 Ascoli0,6

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Ascoli traci 0,6.

Stawka

Arezzo: to mecz o utrzymanie

27%po porażce 15%po wygranej

Ryzyko spadku: 27% po porażce, 15% po wygranej (10 000 symulacji reszty sezonu).

Seria

Ascoli bez porażki od 5 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 3 wygrane i 2 remisy. Ostatnia porażka: 12 września, 0:1, rywal: Calcio Padova.

Forma strzelca

Andrea Silipo: 3 gole i 1 asysta w 5 meczach ligi

Gole3

Najwięcej goli i asyst w drużynie w ostatnich meczach ligi.

Kogo obserwować

Serie B, ten sezon.

Pietro Cianci

Arezzo · napastnik

2gole 1asysta 6,75śr. ocena

Ostatni mecz, Carrarese: ocena 6,5.

Andrea Silipo

Ascoli · pomocnik

4gole 1asysta 7,36śr. ocena

Ostatni mecz, Sampdoria: 1 gol, ocena 8,3.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Arezzo

Brak zgłoszonych nieobecności.

Ascoli

  • Manuel AlagnaKontuzjowany · do 2 lip

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Arezzo u siebie i Ascoli na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Arezzo

u siebie · 5

1Z1R3P1,0strzelone na mecz2,0stracone na mecz

Ascoli

na wyjeździe · 5

2Z1R2P1,8strzelone na mecz1,4stracone na mecz

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 4,0 · 6,8; kartki 1,8 · 1,6

Bezpośrednie mecze

Pierwsze oficjalne spotkanie.

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 14:00, niedz. 1 lis

ArezzoAscoli

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Ascoli: Manuel Alagna

Trenerzy

Christian BucchiArezzo Francesco TomeiAscoli

Pełne kadry (34 zawodników)

Arezzo

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Ascoli

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

30%Arezzo
26%remis
44%Ascoli

Na 20 takich meczów Arezzo wygrywa 6, 5 kończy się remisem, a Ascoli wygrywa 9.

Prognoza stawia na Ascoli. Według Voltu (siła z wyników ligowych) wyżej stoi Ascoli: 45,4 i 55,7.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:111%
  2. 0:19%
  3. 1:29%
  4. 1:07%
  5. 2:17%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole77% Arezzo 7 z 10 · Ascoli 7 z 10
  • 3+ gole54% Arezzo 7 z 10 · Ascoli 4 z 10
  • 4+ gole32% Arezzo 3 z 10 · Ascoli 3 z 10
  • 5+ goli18% Arezzo 3 z 10 · Ascoli 2 z 10
Gole po obu stronach

Szansa, że każda z drużyn strzeli gola: 55%.

Co ten mecz zmienia w sezonie

Szanse każdego klubu w jego części tabeli, po każdym wyniku.

Klub dziś po porażce po remisie po wygranej
Arezzo ryzyko spadku dziś 22%
po porażce
27%
po remisie
23%
po wygranej
15%
Ascoli szanse na mistrzostwo dziś 7%
po porażce
5%
po remisie
6%
po wygranej
9%

Arezzo: między wygraną a porażką jest 12 punktów procentowych ryzyka spadku.

Z 10 000 symulacji reszty sezonu. Jak liczymy

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Zestawienie Voltu

45,4 55,7
ArezzoAscoli
  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Pierwszy wiersz jest prawdziwy. Reszta czeka w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
niedziela 1 listopada, 15:00Twój czas · za 1 dzień 15 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stadio Città di Arezzo Arezzo · pokaż mapę
Odpoczynek
Arezzo 4 dni · Ascoli 5 dni Obie drużyny grały ostatnio: Serie B
Tabela
15. Arezzo (10 pkt) i 3. Ascoli (18 pkt) Kolejka 10 z 38
Pogoda
9°Clekki deszczwiatr 19 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stadio Città di Arezzo
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł