Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Hannover 96 – Kaiserslautern

Dziś

DFB Pokal 2nd Round

Udostępnij grafikę
Gospodarze Hannover 96
20:45 śr. 28 paź · Twój czas za 1 dzień 20 godz.
Goście Kaiserslautern
49% Hannover 96 21% remis Kaiserslautern 29%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy). Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Stadion: Heinz von Heiden Arena, Hannover

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Ostatnio

Ostatnio 18 stycznia: Kaiserslautern – Hannover 96 3:1

Wcześniej Kaiserslautern: 4 mecze z rzędu bez wygranej.

Obrona

Hannover 96 traci 1,8 gola na mecz

Hannover 961,8 Kaiserslautern0,6

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Kaiserslautern traci 0,6.

Seria

Kaiserslautern bez porażki od 4 meczów

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 3 wygrane i 1 remis. Ostatnia porażka: 12 września, 0:3, rywal: Magdeburg.

Kogo obserwować

Liga każdej z drużyn, ten sezon.

Lars Gindorf

Hannover 96 · napastnik

3gole 1asysta 7,11śr. ocena

Ostatni mecz, VfL Bochum 1848: ocena 6,6.

Semih Sahin

Kaiserslautern · pomocnik

1gol 3asysty 7,31śr. ocena

Ostatni mecz, Nürnberg: ocena 6,6.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Hannover 96

  • Joschua SiewertKontuzjowany · powrót nieznany
  • Karl SteinmannKontuzjowany · powrót nieznany
  • Mustapha BunduKontuzjowany · powrót nieznany

Kaiserslautern

  • Enis KamgaKontuzjowany · powrót nieznany
  • Kelven FreesKontuzjowany · powrót nieznany

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Hannover 96 u siebie i Kaiserslautern na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 3,6 · 5,6; kartki 2,2 · 1,8

Bezpośrednie mecze

16 spotkań od 2005 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 18 sty 2026 · 2. Bundesliga Kaiserslautern 3:1 Hannover 96 Prtajin 73' · Sahin 90+2' · Skyttä 90+5' · Leopold 67'. Kaiserslautern: pierwsze zwycięstwo w tej parze od 4 spotkań.
2wygrane

2 remisy2,2 gola na mecz · obie strzeliły 3 z 5

1wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 6 paź 20232. Bundesliga Kaiserslautern3:1Hannover 96 Tomiak 45+5' (k), 90+10' (k) · Opoku 79' · Nielsen 17' przed naszą bazą
  • 28 sty 20232. Bundesliga Hannover 961:3Kaiserslautern Köhn 17' · Niehues 49' · Boyd 66' · Hercher 90+7' przed naszą bazą
  • 15 lip 20222. Bundesliga Kaiserslautern2:1Hannover 96 Wunderlich 11' · Kraus 90+2' · Nielsen 80' przed naszą bazą
  • 30 sty 20172. Bundesliga Hannover 961:0Kaiserslautern Bech 49' przed naszą bazą
  • 5 sie 20162. Bundesliga Kaiserslautern0:4Hannover 96 Maier 16' · Anton 48' · Sobiech 63', 84' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 19:45, śr. 28 paź

Hannover 96Kaiserslautern

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Hannover 96: Joschua Siewert, Karl Steinmann, Mustapha BunduKaiserslautern: Enis Kamga, Kelven Frees

Trenerzy

Sandro WagnerHannover 96 Torsten LieberknechtKaiserslautern

Pełne kadry (34 zawodników)

Hannover 96

Bramkarze

Obrońcy

Napastnicy

Kadra

Kaiserslautern

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

49%Hannover 96
21%remis
29%Kaiserslautern

Na 20 takich meczów Hannover 96 wygrywa 10, 4 kończą się remisem, a Kaiserslautern wygrywa 6.

Prognoza stawia na Hannover 96.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:110%
  2. 2:19%
  3. 1:08%
  4. 1:27%
  5. 2:07%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole81% Hannover 96 8 z 10 · Kaiserslautern 4 z 10
  • 3+ gole61% Hannover 96 6 z 10 · Kaiserslautern 3 z 10
  • 4+ gole37% Hannover 96 3 z 10 · Kaiserslautern 0 z 10
  • 5+ goli23% Hannover 96 1 z 10 · Kaiserslautern 0 z 10

Obie drużyny strzelą: 59%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Szare paski to liczby dostępne w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
środa 28 października, 20:45Twój czas · za 1 dzień 20 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Heinz von Heiden Arena Hannover · pokaż mapę
Odpoczynek
Hannover 96 3 dni · Kaiserslautern 4 dni Obie drużyny grały ostatnio: 2. Bundesliga
Pogoda
10°Clekki deszczwiatr 13 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Heinz von Heiden Arena

DFB Pokal · 2nd Round

z 16 par · rozegrano 0

⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł