Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Centrum meczu: Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok

Dziś

Polish Cup 16th Finals

Udostępnij grafikę
Gospodarze Lechia Gdańsk
20:30 śr. 28 paź · Twój czas za 1 dzień 20 godz.
40% Lechia Gdańsk 23% remis Jagiellonia Białystok 38%

Prognoza wyniku przed meczem (dane dostawcy). Kropka przy formie oznacza mecz w innych rozgrywkach.

Stadion: Stadion Energa Gdańsk, Gdańsk

Na co patrzeć

Fakty z naszych danych, które warto znać przed pierwszym gwizdkiem. Po meczu sprawdzimy je ✓ / ✗.

Forma strzelca

Artur Shakh: 4 gole i 4 asysty w 5 meczach ligi

Gole4

Najwięcej goli i asyst w drużynie w ostatnich meczach ligi.

Ostatnio

Ostatnio 6 marca: Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok 3:0

Aleksandar Cirkovic: 2 gole.

Atak

Lechia Gdańsk strzela 2,8 gola na mecz

Lechia Gdańsk2,8 Jagiellonia Białystok1,0

Ostatnie 5 meczów we wszystkich rozgrywkach. Jagiellonia Białystok strzela 1,0.

Seria

Lechia Gdańsk z golem w 9 meczach z rzędu

We wszystkich rozgrywkach, bez sparingów: 22 gole w tych meczach.

Kogo obserwować

Liga każdej z drużyn, ten sezon.

Artur Shakh

Lechia Gdańsk · pomocnik

7goli 4asysty 6,54śr. ocena

Ostatni mecz, Puszcza Niepołomice: ocena 6,3.

Sergio Lozano

Jagiellonia Białystok · pomocnik

1gol 3asysty 7,17śr. ocena

Ostatni mecz, Wisła Płock: ocena 7,5.

Kto nie zagra

Kontuzje i zawieszenia

Lechia Gdańsk

  • Karl WendtKontuzjowany · powrót nieznany

Jagiellonia Białystok

Brak zgłoszonych nieobecności.

Ostatnie mecze

Wysokość słupka to różnica bramek. Najedź albo dotknij słupka, żeby zobaczyć szczegóły.

„W tym układzie” to Lechia Gdańsk u siebie i Jagiellonia Białystok na wyjeździe, tak jak w tym meczu.

Średnio na mecz, ostatnich 5 meczów we wszystkich rozgrywkach: rzuty rożne 5,2 · 4,2; kartki 2,4 · 1,8

Bezpośrednie mecze

52 spotkania od 2005 roku. Poniżej ostatnie 5.

Ostatnio · 6 mar 2026 · Ekstraklasa Lechia Gdańsk 3:0 Jagiellonia Białystok Kapic 43' · Cirkovic 81', 90+4'
2wygrane

0 remisów2,4 gola na mecz · obie strzeliły 1 z 5

3wygrane
Pokaż starsze (5)
  • 17 wrz 2022Ekstraklasa Lechia Gdańsk2:2Jagiellonia Białystok Paixão 52', 73' (k) · Gual 3' · Imaz 55' przed naszą bazą
  • 11 gru 2021Ekstraklasa Lechia Gdańsk1:2Jagiellonia Białystok Paixão 45' (k) · Romanczuk 35' · Bida 54' przed naszą bazą
  • 21 wrz 2021Polish Cup Jagiellonia Białystok1:3Lechia Gdańsk Černych 64' · Gajos 27' · Zwoliński 39', 50' przed naszą bazą
  • 24 lip 2021Ekstraklasa Jagiellonia Białystok1:1Lechia Gdańsk Imaz 55' · Zwoliński 52' przed naszą bazą
  • 16 maj 2021Ekstraklasa Jagiellonia Białystok2:1Lechia Gdańsk Puljic 9' (k) · Prikryl 78' · Fila 61' przed naszą bazą

Przewidywane składy

Przewidywana jedenastka dostawcy danych.

Oficjalne ok. 19:30, śr. 28 paź

Lechia GdańskJagiellonia Białystok

Gdy kluby podadzą oficjalne składy (zwykle godzinę przed meczem), zastąpią przewidywane.

Nie zagrają

Lechia Gdańsk: Karl Wendt

Trenerzy

Vladyslav LupashkoLechia Gdańsk Adrian SiemieniecJagiellonia Białystok

Pełne kadry (12 zawodników)

Lechia Gdańsk

Bramkarze

Obrońcy

Pomocnicy

Napastnicy

Kadra

Jagiellonia Białystok

Kadra

Analiza zawodników

Porównanie zawodników

Kto wygra?

Prognoza dostawcy danych, nie GolVolt. Mówi, jak często taki mecz kończy się danym wynikiem.

40%Lechia Gdańsk
23%remis
38%Jagiellonia Białystok

Na 20 takich meczów Lechia Gdańsk wygrywa 8, 4 kończą się remisem, a Jagiellonia Białystok wygrywa 8.

Prognoza widzi wyrównany mecz.

Najczęstsze wyniki

Pięć najbardziej prawdopodobnych z siatki wyników.

  1. 1:19%
  2. 2:18%
  3. 1:28%
  4. 2:27%
  5. 1:06%

Ile goli?

Prognoza, a pod nią to, co działo się w 10 ostatnich meczach każdej drużyny.

  • 2+ gole85% Lechia Gdańsk 8 z 10 · Jagiellonia Białystok 8 z 10
  • 3+ gole66% Lechia Gdańsk 8 z 10 · Jagiellonia Białystok 7 z 10
  • 4+ gole44% Lechia Gdańsk 2 z 10 · Jagiellonia Białystok 3 z 10
  • 5+ goli28% Lechia Gdańsk 2 z 10 · Jagiellonia Białystok 0 z 10

Obie drużyny strzelą: 64%.

Analiza ProGolVolt ProPro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

Analiza Pro

GolVolt Pro

Pro rozszerza bezpłatny profil meczu o własny model goli, stabilność składu i wyniki podobnych spotkań. Zakres zależy od dostępnych danych.

  • Własny model goli GolVolt
  • Stabilność XI
  • Mecze o takim profilu

Szare paski to liczby dostępne w Pro.

Odblokuj od 12,42 zł / mies. Zobacz pełną próbkę na meczu dnia

Kartka meczowa

Początek
środa 28 października, 20:30Twój czas · za 1 dzień 20 godz.
Gdzie oglądać
Brak transmisji: USA USA · zmień kraj
Stadion
Stadion Energa Gdańsk Gdańsk · pokaż mapę
Odpoczynek
Lechia Gdańsk 4 dni · Jagiellonia Białystok 3 dni
Pogoda
9°Cpochmurnowiatr 18 km/h
Inny kraj

Lista transmisji jest regularnie aktualizowana.

Mapa stadionu · Stadion Energa Gdańsk

Polish Cup · 16th Finals

z 16 par · rozegrano 0

⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł