Baltazar #8
Pomocnik
Środkowy pomocnik
Brazylia
Super League 2026/27 · 11 występów · 2 A
Śr. 6,89 · top 43% pomocników — Super League
Klub
- Wiek
- 26 lat
- ur. 6 maja 2000
- Wzrost
- 178 cm
- Waga
- 77 kg
- Kontrakt do
- cze 2028
- W klubie od
- lip 2018
- z klubu Vila Nova
- Mecze w sezonie
- 17
- 1 522 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Super League | 11 | 0 | 2 | 6,89 | 1,77 | 1,50 |
| Liga Konferencji | 6 | 2 | 0 | 7,17 | 0,61 | 1,53 |
| Razem | 17 | 2 | 2 | 6,99 | 2,38 | 1,51 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,99 w 17 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
LIPPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Luzern (W) 1–1 · 6,82
31 paźSuper League
Luzern wyjazd
R 1–1
90′
6,82
10 paźSuper League
Servette wyjazd
P 0–3
90′
6,49
19 wrzSuper League
Zürich dom
R 1–1
90′
6,42
15 wrzSuper League
Grasshopper wyjazd
Z 5–2
90′
6,41
12 wrzSuper League
St. Gallen wyjazd
Z 3–0
90′
7,33
Wszystkie mecze: 52
6 wrzSuper League
Thun dom
Z 3–2
90′
6,74
3 wrzSuper League
Basel wyjazd
Z 2–1
90′
7,03
30 sieSuper League
Lugano dom
P 1–2
90′
1A
7,51
27 sieLiga Konferencji
Ajax wyjazd
P 3–5
90′
6,44
20 sieLiga Konferencji
Ajax dom
P 2–4
82′
7,01
13 sieLiga Konferencji
Noah dom
Z 2–1
90′
1G
7,78
9 sieSuper League
Vaduz dom
Z 3–2
90′
6,44
6 sieLiga Konferencji
Noah wyjazd
R 2–2
90′
6,52
2 sieSuper League
Luzern dom
Z 3–0
90′
7,20
30 lipLiga Konferencji
BATE dom
Z 4–0
90′
1G
8,01
26 lipSuper League
Young Boys wyjazd
P 2–4
90′
1A
7,38
23 lipLiga Konferencji
BATE wyjazd
R 1–1
90′
7,25
2025/26
17 majSuper League
Young Boys wyjazd
R 3–3
90′
6,61
14 majSuper League
Lugano dom
R 2–2
90′
1G
7,90
10 majSuper League
Thun dom
Z 2–0
90′
7,58
3 majSuper League
St. Gallen wyjazd
Z 3–0
90′
7,11
26 kwiSuper League
Basel wyjazd
Z 2–0
90′
7,15
12 kwiSuper League
Lausanne Sport dom
Z 3–0
90′
7,16
6 kwiSuper League
Grasshopper wyjazd
Z 4–0
90′
1A
6,95
21 marSuper League
St. Gallen dom
R 1–1
90′
6,82
14 marSuper League
Zürich wyjazd
Z 2–1
90′
7,12
7 marSuper League
Winterthur dom
R 1–1
90′
6,60
4 marSuper League
Lugano wyjazd
P 1–2
90′
6,73
28 lutSuper League
Servette wyjazd
R 0–0
90′
7,20
22 lutSuper League
Young Boys dom
Z 3–1
90′
6,90
12 lutSuper League
Basel dom
Z 2–0
90′
7,50
7 lutSuper League
Luzern dom
R 0–0
90′
7,18
31 stySuper League
Servette wyjazd
R 3–3
90′
6,18
24 stySuper League
Luzern dom
R 1–1
90′
1A
7,19
18 stySuper League
Basel wyjazd
R 1–1
90′
7,15
14 stySuper League
Winterthur dom
Z 2–0
90′
7,60
16 gruSuper League
St. Gallen wyjazd
P 1–3
83′
7,11
13 gruSuper League
Grasshopper dom
Z 1–0
66′
7,05
7 gruSuper League
Young Boys dom
Z 2–0
90′
6,68
29 lisSuper League
Lugano wyjazd
R 1–1
90′
6,90
23 lisSuper League
Zürich dom
R 2–2
90′
6,84
9 lisSuper League
Lausanne Sport wyjazd
R 2–2
90′
6,68
1 lisSuper League
Thun wyjazd
P 1–2
90′
1G
7,38
28 paźSuper League
St. Gallen dom
Z 3–2
90′
6,86
25 paźSuper League
Thun dom
P 0–1
10′
6,68
19 paźSuper League
Grasshopper wyjazd
Z 1–0
20′
6,53
4 paźSuper League
Luzern wyjazd
R 3–3
22′
6,70
28 wrzSuper League
Lausanne Sport dom
R 0–0
9′
6,66
17 wrzSuper League
Servette dom
P 0–2
17′
6,90
14 wrzSuper League
Winterthur wyjazd
Z 3–2
21′
6,51
30 sieSuper League
Basel dom
P 0–1
90′
6,90
10 sieSuper League
Young Boys wyjazd
R 0–0
7′
6,86
Transfery
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Sion Super League · Liga Konferencji | 16 | 2 | 2 |
| 2025/26 | |||
| Sion Super League | 35 | 2 | 2 |
| 2024/25 | |||
| Sion Super League | 26 | 0 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Sion Super League | 26 | 0 | 1 |
| 2021/22 | |||
| Sion Super League | 25 | 1 | 4 |
| 2020/21 | |||
| Sion Super League | 21 | 3 | 2 |
| 2019/20 | |||
| Sion Super League | 12 | 1 | 1 |
| 2018/19 | |||
| Sion Super League | 9 | 0 | 1 |