Antoine Mille #17
Pomocnik
Środkowy pomocnik
Francja
Ligue 1 2026/27 · 9 występów · 1 G · 1 A
Klub
- Wiek
- 29 lat
- ur. 14 sierpnia 1997
- Wzrost
- 181 cm
- Waga
- 71 kg
- Kontrakt do
- cze 2028
- W klubie od
- lip 2025
- z klubu Pau
- Mecze w sezonie
- 9
- 713 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 9 | 1 | 1 | 6,94 | 0,85 | 2,22 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,94 w 9 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Le Mans (D) 2–0 · 7,20
31 paźLigue 1
Le Mans dom
Z 2–0
90′
7,20
25 paźLigue 1
Toulouse wyjazd
R 0–0
90′
6,78
17 paźLigue 1
Lens dom
P 1–3
90′
6,65
11 paźLigue 1
Olympique Marseille dom
P 0–2
90′
6,97
19 wrzLigue 1
Angers SCO wyjazd
P 0–2
90′
6,90
Wszystkie mecze: 76
13 wrzLigue 1
LOSC Lille wyjazd
P 0–2
80′
6,65
6 wrzLigue 1
Strasbourg dom
P 2–6
90′
1G
7,74
29 sieLigue 1
Lorient wyjazd
Z 2–1
78′
1A
7,04
22 sieLigue 1
Paris dom
R 0–0
15′
6,57
2025/26
9 majLigue 2
Grenoble Foot 38 wyjazd
P 0–1
90′
7,49
2 majLigue 2
Laval dom
Z 4–0
90′
1G 2A
8,67
25 kwiLigue 2
Saint-Étienne wyjazd
Z 3–0
90′
7,04
18 kwiLigue 2
Boulogne dom
Z 1–0
90′
7,53
13 kwiLigue 2
Rodez wyjazd
P 1–2
81′
6,89
4 kwiLigue 2
Montpellier wyjazd
R 2–2
90′
6,94
21 marLigue 2
Dunkerque dom
Z 5–1
89′
7,31
16 marLigue 2
Annecy wyjazd
Z 2–1
90′
1A
7,19
7 marLigue 2
Clermont dom
Z 2–1
90′
6,61
2 marLigue 2
Amiens SC wyjazd
Z 2–0
90′
7,12
21 lutLigue 2
Pau dom
Z 4–3
90′
7,95
16 lutLigue 2
Bastia wyjazd
R 0–0
90′
6,15
7 lutLigue 2
Nancy wyjazd
P 1–2
90′
6,90
4 lutPuchar Francji
Lens dom
P 2–4
17′
7,08
24 styLigue 2
Guingamp wyjazd
P 0–1
51′
7,19
17 styLigue 2
Reims dom
Z 2–1
90′
7,76
3 styLigue 2
Red Star dom
Z 1–0
90′
7,12
15 gruLigue 2
Boulogne wyjazd
Z 2–1
90′
1G
7,39
6 gruLigue 2
Rodez dom
R 1–1
90′
7,36
21 lisLigue 2
Laval wyjazd
Z 1–0
90′
6,54
8 lisLigue 2
Saint-Étienne dom
P 2–3
90′
1A
7,51
3 lisLigue 2
Pau wyjazd
R 1–1
90′
7,35
28 paźLigue 2
Amiens SC dom
Z 3–1
90′
6,56
24 paźLigue 2
Reims wyjazd
R 0–0
90′
7,26
17 paźLigue 2
Bastia dom
Z 1–0
90′
6,69
3 paźLigue 2
Le Mans wyjazd
R 2–2
90′
6,87
26 wrzLigue 2
Annecy dom
Z 3–1
90′
1A
7,64
23 wrzLigue 2
Red Star wyjazd
Z 3–1
90′
1G
8,40
20 wrzLigue 2
Guingamp dom
Z 5–2
90′
6,43
12 wrzLigue 2
Nancy dom
Z 3–0
90′
7,39
29 sieLigue 2
Dunkerque wyjazd
P 0–2
90′
6,85
23 sieLigue 2
Montpellier dom
Z 1–0
90′
6,82
15 sieLigue 2
Clermont wyjazd
R 0–0
90′
6,87
9 sieLigue 2
Grenoble Foot 38 dom
Z 2–1
90′
1A
7,33
2024/25
10 majLigue 2
Guingamp dom
P 1–3
90′
1G
7,26
2 majLigue 2
Amiens SC wyjazd
P 2–4
90′
7,78
26 kwiLigue 2
Metz dom
Z 2–1
90′
7,63
18 kwiLigue 2
Ajaccio wyjazd
R 1–1
90′
7,90
11 kwiLigue 2
Clermont dom
R 2–2
90′
1G
7,96
5 kwiLigue 2
Lorient wyjazd
P 0–5
90′
6,55
28 marLigue 2
Annecy dom
Z 1–0
90′
7,56
14 marLigue 2
Martigues wyjazd
R 2–2
90′
7,04
28 lutLigue 2
Grenoble Foot 38 dom
Z 1–0
90′
7,73
22 lutLigue 2
Caen wyjazd
R 2–2
90′
1G
7,57
14 lutLigue 2
Rodez dom
P 0–5
70′
6,81
7 lutLigue 2
Paris wyjazd
P 1–3
90′
7,85
31 styLigue 2
Laval dom
R 1–1
90′
7,63
24 styLigue 2
Bastia wyjazd
R 1–1
90′
6,94
17 styLigue 2
Red Star wyjazd
Z 3–1
90′
1G 1A
8,73
10 styLigue 2
Dunkerque dom
R 1–1
78′
7,12
4 styLigue 2
Metz wyjazd
R 0–0
90′
7,61
13 gruLigue 2
Ajaccio dom
Z 1–0
88′
7,16
6 gruLigue 2
Rodez wyjazd
P 0–1
90′
6,58
22 lisLigue 2
Red Star dom
Z 4–1
90′
1A
8,70
9 lisLigue 2
Paris dom
R 0–0
72′
6,98
1 lisLigue 2
Annecy wyjazd
P 0–2
25′
7,40
29 paźLigue 2
Troyes wyjazd
P 0–3
90′
7,01
25 paźLigue 2
Amiens SC dom
P 0–2
14′
7,43
22 paźLigue 2
Bastia dom
R 1–1
79′
1A
8,22
18 paźLigue 2
Guingamp wyjazd
Z 1–0
90′
7,00
27 wrzLigue 2
Laval wyjazd
P 1–3
29′
6,94
24 wrzLigue 2
Lorient dom
Z 1–0
7′
6,43
20 wrzLigue 2
Dunkerque wyjazd
P 2–3
57′
6,63
13 wrzLigue 2
Martigues dom
Z 3–0
83′
1A
7,85
30 sieLigue 2
Grenoble Foot 38 wyjazd
R 1–1
88′
1G
8,06
23 sieLigue 2
Caen dom
Z 1–0
64′
6,63
16 sieLigue 2
Clermont wyjazd
R 2–2
23′
6,53
Transfery
- 30 lip 2025transfer Pau Troyes €500k
- 1 lip 2024wolny transfer Châteauroux Pau —
- 17 lip 2023transfer Bourg-en-Bresse Châteauroux —
- 1 lip 2021wolny transfer Colomiers US Bourg-en-Bresse —
- 1 lip 2016transfer Colomiers U19 Colomiers US —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Troyes Ligue 1 | 8 | 1 | 1 |
| 2025/26 | |||
| Troyes Ligue 2 · Puchar Francji | 34 | 3 | 6 |
| 2024/25 | |||
| Pau Ligue 2 | 33 | 5 | 4 |
| 2023/24 | |||
| Châteauroux Puchar Francji | 2 | 2 | 0 |