Taichi Hara #18
Napastnik
Środkowy napastnik
Japonia
2. Bundesliga 2026/27 · 8 występów · 2 G · 1 A
Klub
- Wiek
- 27 lat
- ur. 5 maja 1999
- Wzrost
- 191 cm
- Waga
- 84 kg
- W klubie od
- sty 2026
- z klubu Kyoto Sanga
- Mecze w sezonie
- 9
- 402 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | 8 | 2 | 1 | 6,85 | 1,45 | 2,55 |
| Puchar Niemiec | 1 | 0 | 0 | 6,81 | 2,77 | |
| Razem | 9 | 2 | 1 | 6,84 | 1,45 | 2,63 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,84 w 7 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny23 paź · z Darmstadt 98 (W) 0–0 · 6,56
23 paź2. Bundesliga
Darmstadt 98 wyjazd
R 0–0
23′
6,56
17 paź2. Bundesliga
Hannover 96 wyjazd
R 1–1
1′
20 wrz2. Bundesliga
Energie Cottbus wyjazd
R 1–1
16′
6,73
12 wrz2. Bundesliga
VfL Wolfsburg dom
Z 1–0
1′
4 wrz2. Bundesliga
DSC Arminia Bielefeld wyjazd
R 2–2
76′
1G
7,11
Wszystkie mecze: 48
30 sie2. Bundesliga
Kaiserslautern dom
P 1–2
83′
1A
7,20
23 siePuchar Niemiec
Rot-Weiss Essen wyjazd
P 0–2
65′
6,81
14 sie2. Bundesliga
Holstein Kiel wyjazd
R 2–2
64′
1G
7,16
9 sie2. Bundesliga
SpVgg Greuther Fürth dom
R 1–1
73′
6,34
2025/26
16 majBundesliga
VfL Wolfsburg dom
P 1–3
1′
11 kwiBundesliga
FC Bayern München dom
P 0–5
2′
14 lutBundesliga
Bayer 04 Leverkusen wyjazd
P 0–4
21′
6,30
7 lutBundesliga
VfB Stuttgart dom
Z 2–1
1′
3 lutPuchar Niemiec
Bayer 04 Leverkusen wyjazd
P 0–3
10′
6,40
6 gruJ1 League
Vissel Kobe dom
Z 2–0
90′
7,36
30 lisJ1 League
Yokohama wyjazd
Z 1–0
86′
7,09
9 lisJ1 League
Yokohama F. Marinos dom
P 0–3
31′
6,77
25 paźJ1 League
Kashima Antlers dom
R 1–1
90′
6,80
19 paźJ1 League
Shonan Bellmare wyjazd
R 1–1
90′
6,40
4 paźJ1 League
Kawasaki Frontale dom
R 1–1
90′
6,93
28 wrzJ1 League
Cerezo Osaka wyjazd
Z 2–1
90′
6,57
23 wrzJ1 League
Machida Zelvia dom
R 1–1
90′
1G
7,27
20 wrzJ1 League
Shimizu S-Pulse dom
P 0–1
90′
7,45
12 wrzJ1 League
Sanfrecce Hiroshima wyjazd
R 1–1
90′
7,03
30 sieJ1 League
Fagiano Okayama dom
Z 5–0
90′
1G 2A
8,63
24 sieJ1 League
FC Tokyo wyjazd
Z 4–0
90′
6,54
16 sieJ1 League
Tokyo Verdy dom
Z 1–0
90′
1A
7,79
10 sieJ1 League
Nagoya Grampus wyjazd
Z 2–1
90′
7,01
21 lipJ1 League
Avispa Fukuoka wyjazd
R 2–2
90′
1G
7,75
5 lipJ1 League
Albirex Niigata dom
Z 2–1
90′
1A
7,93
2024/25
28 czeJ1 League
Gamba Osaka dom
Z 3–1
90′
7,12
21 czeJ1 League
Kashiwa Reysol wyjazd
R 3–3
90′
1A
7,32
7 majJ1 League
Machida Zelvia wyjazd
Z 2–1
24′
6,80
3 majJ1 League
Cerezo Osaka dom
P 2–3
90′
1G
7,87
29 kwiJ1 League
Gamba Osaka wyjazd
P 1–2
90′
7,36
25 kwiJ1 League
Yokohama dom
Z 2–1
90′
1G 1A
8,63
19 kwiJ1 League
Albirex Niigata wyjazd
Z 2–1
90′
1A
7,42
16 kwiJ1 League
Urawa Reds wyjazd
P 1–2
75′
7,07
12 kwiJ1 League
Shonan Bellmare dom
Z 2–0
90′
1A
7,58
6 kwiJ1 League
Kashima Antlers wyjazd
Z 4–3
90′
2A
8,35
2 kwiJ1 League
Kashiwa Reysol dom
R 1–1
85′
6,90
29 marJ1 League
Sanfrecce Hiroshima dom
Z 1–0
90′
6,77
16 marJ1 League
Shimizu S-Pulse wyjazd
Z 2–1
90′
7,31
9 marJ1 League
Avispa Fukuoka dom
P 0–1
78′
6,87
1 marJ1 League
Kawasaki Frontale wyjazd
Z 1–0
90′
6,90
26 lutJ1 League
Vissel Kobe wyjazd
R 1–1
90′
6,85
22 lutJ1 League
Urawa Reds dom
R 1–1
87′
7,69
15 lutJ1 League
Fagiano Okayama wyjazd
P 0–2
90′
7,64
Transfery
- 31 sty 2026wolny transfer Kyoto Sanga St. Pauli —
- 17 lip 2023transfer Deportivo Alavés Kyoto Sanga —
- 30 cze 2023powrót z wypożyczenia Sint-Truiden Deportivo Alavés —
- 23 sty 2023wypożyczenie Deportivo Alavés Sint-Truiden —
- 30 cze 2022powrót z wypożyczenia Sint-Truiden Deportivo Alavés —
- 23 sie 2021wypożyczenie Deportivo Alavés Sint-Truiden —
- 8 lip 2021wolny transfer Istra 1961 Deportivo Alavés —
- 10 lut 2021wolny transfer FC Tokyo Istra 1961 —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| St. Pauli 2. Bundesliga · Puchar Niemiec | 9 | 2 | 1 |
| 2025/26 | |||
| St. Pauli Bundesliga · Puchar Niemiec | 5 | 0 | 0 |
| 2025 | |||
| Kyoto Sanga J1 League | 34 | 5 | 10 |
| 2024 | |||
| Kyoto Sanga J1 League | 37 | 8 | 2 |
| 2023 | |||
| Kyoto Sanga J1 League | 13 | 7 | 4 |
| 2022/23 | |||
| Deportivo Alavés La Liga 2 · Puchar Króla | 16 | 2 | 0 |
| Sint-Truiden Pro League | 11 | 0 | 2 |
| 2021/22 | |||
| Sint-Truiden Pro League | 28 | 8 | 2 |
| Deportivo Alavés La Liga | 0 | 0 | 0 |
| 2020/21 | |||
| Istra 1961 1. HNL | 14 | 2 | 4 |
| 2020 | |||
| FC Tokyo J1 League | 26 | 3 | 1 |