Matej Vuk #7
Napastnik
Lewy skrzydłowy
Chorwacja
1. HNL 2026/27 · 7 występów · 2 A
Klub
- Wiek
- 26 lat
- ur. 10 czerwca 2000
- Wzrost
- 183 cm
- Waga
- 75 kg
- Kontrakt do
- maj 2028
- W klubie od
- sty 2025
- z klubu Istra 1961
- Mecze w sezonie
- 9
- 273 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HNL | 7 | 0 | 2 | 6,78 | 3,24 | |
| Liga Konferencji | 2 | 0 | 0 | 6,44 | ||
| Razem | 9 | 0 | 2 | 6,70 | 3,24 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,70 w 9 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
LIPLIS
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny1 lis · z Rijeka (W) 1–1 · 7,10
1 lis1. HNL
Rijeka wyjazd
R 1–1
44′
7,10
24 paź1. HNL
Slaven Koprivnica dom
P 1–2
26′
6,59
4 wrz1. HNL
Istra 1961 dom
R 0–0
33′
6,77
29 sie1. HNL
Rudeš dom
Z 2–0
29′
1A
6,69
22 sie1. HNL
Dinamo Zagreb wyjazd
P 1–3
30′
6,49
Wszystkie mecze: 62
16 sie1. HNL
Rijeka dom
Z 2–0
15′
6,46
9 sie1. HNL
Slaven Koprivnica wyjazd
Z 4–1
21′
1A
7,36
30 lipLiga Konferencji
Jablonec wyjazd
P 0–2
46′
6,37
23 lipLiga Konferencji
Jablonec dom
Z 3–2
29′
6,50
2025/26
9 maj1. HNL
Lokomotiva Zagreb dom
R 1–1
89′
1G
7,35
3 maj1. HNL
Hajduk Split wyjazd
P 1–3
78′
1A
7,33
26 kwi1. HNL
Dinamo Zagreb wyjazd
P 1–2
90′
7,14
22 kwi1. HNL
Rijeka dom
Z 1–0
16′
6,61
17 kwi1. HNL
Osijek wyjazd
Z 2–0
53′
6,97
12 kwi1. HNL
Slaven Koprivnica dom
Z 2–1
90′
6,57
3 kwi1. HNL
Gorica dom
R 1–1
86′
6,77
20 mar1. HNL
Istra 1961 wyjazd
P 1–2
90′
6,75
13 mar1. HNL
Vukovar dom
Z 2–0
88′
6,98
7 mar1. HNL
Lokomotiva Zagreb wyjazd
R 1–1
27′
1G
7,38
22 lut1. HNL
Dinamo Zagreb dom
P 0–4
58′
6,18
14 lut1. HNL
Rijeka wyjazd
P 1–3
90′
6,73
8 lut1. HNL
Osijek dom
Z 2–1
90′
1G
8,03
31 sty1. HNL
Slaven Koprivnica wyjazd
Z 2–0
34′
6,58
26 sty1. HNL
Gorica wyjazd
Z 2–1
23′
19 gru1. HNL
Istra 1961 dom
P 1–3
90′
8,03
12 gru1. HNL
Vukovar wyjazd
P 0–2
90′
6,81
7 gru1. HNL
Lokomotiva Zagreb dom
Z 4–2
44′
6,87
29 lis1. HNL
Hajduk Split wyjazd
R 1–1
90′
7,08
22 lis1. HNL
Dinamo Zagreb wyjazd
P 1–3
44′
6,48
9 lis1. HNL
Rijeka dom
Z 1–0
67′
6,99
2 lis1. HNL
Osijek wyjazd
R 0–0
19′
6,49
25 paź1. HNL
Slaven Koprivnica dom
P 1–3
63′
6,44
3 paź1. HNL
Istra 1961 wyjazd
P 0–1
44′
6,63
26 wrz1. HNL
Vukovar dom
Z 2–1
25′
6,68
20 wrz1. HNL
Lokomotiva Zagreb wyjazd
P 0–1
25′
6,58
13 wrz1. HNL
Hajduk Split dom
Z 2–0
44′
6,61
10 sie1. HNL
Slaven Koprivnica wyjazd
P 1–3
27′
6,32
4 sie1. HNL
Gorica dom
R 1–1
25′
6,40
31 lipLiga Konferencji
Santa Clara wyjazd
P 0–2
75′
6,27
24 lipLiga Konferencji
Santa Clara dom
Z 2–1
77′
6,37
2024/25
25 maj1. HNL
Dinamo Zagreb wyjazd
P 0–1
90′
6,56
17 maj1. HNL
Osijek dom
Z 2–1
90′
1G
7,56
11 maj1. HNL
Istra 1961 wyjazd
R 0–0
90′
7,25
2 maj1. HNL
Šibenik dom
R 1–1
90′
6,99
26 kwi1. HNL
Lokomotiva Zagreb dom
Z 2–1
88′
7,04
22 kwi1. HNL
Slaven Koprivnica wyjazd
Z 1–0
88′
7,40
18 kwi1. HNL
Hajduk Split dom
R 1–1
90′
1G
7,82
13 kwi1. HNL
Rijeka wyjazd
P 0–1
60′
6,57
4 kwi1. HNL
Gorica dom
R 0–0
67′
7,21
30 mar1. HNL
Dinamo Zagreb dom
R 1–1
87′
6,82
16 mar1. HNL
Osijek wyjazd
R 0–0
63′
7,31
8 mar1. HNL
Istra 1961 dom
R 0–0
37′
6,83
2 mar1. HNL
Šibenik wyjazd
Z 2–0
44′
6,90
21 lut1. HNL
Lokomotiva Zagreb wyjazd
P 0–1
26′
6,70
27 paź1. HNL
Gorica wyjazd
P 0–1
73′
7,17
4 paź1. HNL
Osijek dom
Z 2–1
90′
6,90
27 wrz1. HNL
Šibenik wyjazd
R 0–0
90′
6,83
20 wrz1. HNL
Varaždin wyjazd
P 0–1
20′
6,83
31 sie1. HNL
Slaven Koprivnica wyjazd
Z 1–0
61′
6,94
18 sie1. HNL
Rijeka wyjazd
P 0–4
29′
6,83
10 sie1. HNL
Gorica dom
Z 2–1
65′
6,83
2 sie1. HNL
Dinamo Zagreb wyjazd
P 0–5
59′
6,94
Transfery
- 27 sty 2025transfer Istra 1961 Varaždin —
- 18 sty 2023transfer Rijeka Istra 1961 —
- 30 cze 2021powrót z wypożyczenia Istra 1961 Rijeka —
- 15 wrz 2020wypożyczenie Rijeka Istra 1961 —
- 20 lip 2020powrót z wypożyczenia ŠKF Sereď Rijeka —
- 11 lut 2020wypożyczenie Rijeka ŠKF Sereď —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Varaždin 1. HNL · Liga Konferencji | 9 | 0 | 2 |
| 2025/26 | |||
| Varaždin 1. HNL · Liga Konferencji | 31 | 3 | 1 |
| 2024/25 | |||
| Varaždin 1. HNL | 14 | 2 | 0 |
| Istra 1961 1. HNL | 8 | 0 | 0 |
| 2023/24 | |||
| Istra 1961 1. HNL | 28 | 4 | 2 |
| 2022/23 | |||
| Istra 1961 1. HNL | 15 | 0 | 0 |
| Rijeka 1. HNL · Liga Konferencji | 1 | 0 | 0 |
| 2021/22 | |||
| Rijeka 1. HNL · Liga Konferencji | 19 | 0 | 0 |
| 2020/21 | |||
| Istra 1961 1. HNL | 26 | 6 | 2 |
| 2019/20 | |||
| Rijeka 1. HNL · Liga Europy | 3 | 0 | 0 |
| 2018/19 | |||
| 1. HNL | 10 | 0 | 0 |
| Rijeka 1. HNL | 2 | 0 | 0 |