Lino Tempelmann #20
Pomocnik
Środkowy pomocnik
Niemcy
2. Bundesliga 2026/27 · 5 występów
- Wiek
- 27 lat
- ur. 2 lutego 1999
- Wzrost
- 175 cm
- Waga
- 75 kg
- Kontrakt do
- cze 2028
- W klubie od
- lip 2025
- z klubu Schalke 04
- Mecze w sezonie
- 6
- 109 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | 5 | 0 | 0 | 6,43 | 0,69 | 2,05 |
| Puchar Niemiec | 1 | 0 | 0 | 6,45 | ||
| Razem | 6 | 0 | 0 | 6,43 | 0,69 | 2,05 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,43 w 5 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEWRZ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny19 wrz · z Kaiserslautern (W) 0–1 · 6,50
19 wrz2. Bundesliga
Kaiserslautern wyjazd
P 0–1
6′
6,50
12 wrz2. Bundesliga
Dynamo Dresden dom
R 2–2
3′
6 wrz2. Bundesliga
Osnabrück wyjazd
P 1–3
11′
6,41
28 sie2. Bundesliga
Hertha BSC dom
P 3–5
44′
6,38
23 siePuchar Niemiec
FC Union Berlin dom
P 2–4
13′
6,45
Wszystkie mecze: 42
14 sie2. Bundesliga
VfL Bochum 1848 dom
P 0–1
32′
6,42
2025/26
17 maj2. Bundesliga
Schalke 04 wyjazd
P 0–1
90′
6,82
9 maj2. Bundesliga
Dynamo Dresden dom
Z 2–1
59′
1A
6,65
2 maj2. Bundesliga
Holstein Kiel wyjazd
P 0–2
63′
6,72
24 kwi2. Bundesliga
Kaiserslautern wyjazd
Z 2–0
58′
6,83
19 kwi2. Bundesliga
Hertha BSC dom
R 1–1
64′
7,08
12 kwi2. Bundesliga
VfL Bochum 1848 wyjazd
P 1–4
44′
1G
7,46
5 kwi2. Bundesliga
Nürnberg dom
R 1–1
21′
6,72
1 lis2. Bundesliga
Nürnberg wyjazd
P 1–2
81′
6,75
26 paź2. Bundesliga
Hannover 96 dom
P 0–3
46′
5,97
17 paź2. Bundesliga
Fortuna Düsseldorf wyjazd
Z 2–1
90′
6,69
3 paź2. Bundesliga
Paderborn dom
P 1–2
32′
6,42
28 wrz2. Bundesliga
Preußen Münster wyjazd
P 1–3
10′
6,70
23 sie2. Bundesliga
Karlsruher SC wyjazd
P 0–2
64′
6,67
9 sie2. Bundesliga
SpVgg Greuther Fürth dom
Z 3–2
85′
6,79
3 sie2. Bundesliga
Magdeburg wyjazd
Z 1–0
90′
6,78
2024/25
18 maj2. Bundesliga
Nürnberg dom
P 1–4
90′
6,41
10 maj2. Bundesliga
Elversberg wyjazd
P 0–3
90′
6,80
3 maj2. Bundesliga
Fortuna Düsseldorf dom
R 2–2
90′
6,80
19 kwi2. Bundesliga
Kaiserslautern dom
Z 2–0
90′
1G 1A
8,54
11 kwi2. Bundesliga
Hamburger SV wyjazd
Z 4–2
90′
1A
7,94
4 kwi2. Bundesliga
Paderborn dom
Z 3–2
90′
6,80
30 mar2. Bundesliga
Preußen Münster wyjazd
R 1–1
90′
6,87
16 mar2. Bundesliga
Hertha BSC dom
P 1–5
90′
1G
7,70
9 mar2. Bundesliga
Hannover 96 wyjazd
R 1–1
90′
1G
7,56
1 mar2. Bundesliga
Ulm dom
R 1–1
90′
7,40
23 lut2. Bundesliga
SpVgg Greuther Fürth wyjazd
P 0–3
90′
6,78
15 lut2. Bundesliga
Darmstadt 98 dom
Z 1–0
90′
1G
8,05
9 lut2. Bundesliga
Karlsruher SC wyjazd
Z 2–0
90′
1G
7,95
1 lut2. Bundesliga
FC Köln dom
P 1–2
90′
7,31
24 sty2. Bundesliga
Magdeburg wyjazd
R 1–1
90′
1G
7,86
18 sty2. Bundesliga
Schalke 04 dom
R 0–0
90′
6,08
29 lis2. Bundesliga
Kaiserslautern dom
P 0–3
13′
6,41
10 lis2. Bundesliga
Jahn Regensburg dom
Z 2–0
1′
6,86
26 paź2. Bundesliga
SpVgg Greuther Fürth dom
P 3–4
56′
6,36
19 paź2. Bundesliga
Hannover 96 wyjazd
P 0–1
71′
6,70
5 paź2. Bundesliga
Hertha BSC dom
R 2–2
30′
6,60
Transfery
- 1 lip 2025transfer Schalke 04 Eintracht Braunschweig €300k
- 30 cze 2025powrót z wypożyczenia Eintracht Braunschweig Schalke 04 —
- 6 sty 2025wypożyczenie Schalke 04 Eintracht Braunschweig —
- 14 lip 2023transfer SC Freiburg Schalke 04 €700k
- 30 cze 2023powrót z wypożyczenia Nürnberg SC Freiburg —
- 1 lip 2021wypożyczenie SC Freiburg Nürnberg —
- 13 wrz 2019transfer Freiburg II SC Freiburg —
- 1 lip 2018transfer Freiburg U19 Freiburg II —
- 31 sie 2017transfer 1860 München Freiburg U19 €200k
- 1 lip 2017transfer 1860 München U19 1860 München —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Eintracht Braunschweig 2. Bundesliga · Puchar Niemiec | 6 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Eintracht Braunschweig 2. Bundesliga | 15 | 1 | 1 |
| 2024/25 | |||
| Eintracht Braunschweig 2. Bundesliga | 16 | 6 | 2 |
| Schalke 04 2. Bundesliga | 5 | 0 | 0 |
| 2023/24 | |||
| Schalke 04 2. Bundesliga · Puchar Niemiec | 23 | 1 | 1 |
| 2022/23 | |||
| Nürnberg 2. Bundesliga · Puchar Niemiec | 34 | 2 | 2 |
| 2021/22 | |||
| Nürnberg 2. Bundesliga · Puchar Niemiec | 32 | 4 | 3 |
| 2020/21 | |||
| SC Freiburg Bundesliga · Puchar Niemiec | 11 | 0 | 0 |
| 2019/20 | |||
| SC Freiburg Bundesliga | 1 | 0 | 0 |