Adrián Embarba #23
Napastnik
Prawy skrzydłowy
Hiszpania
La Liga 2 2026/27 · 8 występów
Klub
- Wiek
- 34 lata
- ur. 7 maja 1992
- Wzrost
- 173 cm
- Waga
- 66 kg
- Kontrakt do
- cze 2028
- W klubie od
- cze 2025
- z klubu Rayo Vallecano
- Mecze w sezonie
- 9
- 529 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga 2 | 8 | 0 | 0 | 6,77 | 0,47 | 2,79 |
| Puchar Króla | 1 | 0 | 0 | 6,50 | ||
| Razem | 9 | 0 | 0 | 6,74 | 0,47 | 2,79 |
Sparingi osobno: 1 mecz, 78 min. Nie liczą się do tabeli.
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,77 w 10 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny27 paź · z Castellonense (W) 2–1 · 6,50
27 paźPuchar Króla
Castellonense wyjazd
Z 2–1
90′
6,50
24 paźLa Liga 2
Real Oviedo dom
R 2–2
26′
6,57
3 paźLa Liga 2
Burgos dom
Z 2–1
31′
7,04
27 wrzLa Liga 2
Mallorca wyjazd
Z 1–0
65′
6,48
20 wrzLa Liga 2
Celta Fortuna dom
Z 2–0
79′
7,88
Wszystkie mecze: 57
6 wrzLa Liga 2
Cádiz dom
Z 3–2
26′
6,58
29 sieLa Liga 2
Sabadell wyjazd
P 0–1
58′
6,06
23 sieLa Liga 2
Tenerife wyjazd
P 0–1
88′
6,90
17 sieLa Liga 2
Eldense dom
Z 3–0
66′
6,64
4 sieSparingi klubowe
Al Nassr wyjazd
Z 2–0
78′
1G
7,05
2025/26
20 czeLa Liga 2
Málaga dom
P 1–2
90′
1A
7,31
14 czeLa Liga 2
Málaga wyjazd
R 0–0
90′
7,14
9 czeLa Liga 2
Castellón dom
Z 3–2
67′
1G
7,03
6 czeLa Liga 2
Castellón wyjazd
R 1–1
75′
1A
7,50
31 majLa Liga 2
Real Valladolid dom
Z 1–0
72′
7,18
24 majLa Liga 2
Sporting Gijón wyjazd
P 1–3
90′
7,28
16 majLa Liga 2
Las Palmas dom
P 1–2
82′
1G
7,55
9 majLa Liga 2
Burgos wyjazd
R 0–0
62′
6,77
4 majLa Liga 2
Mirandés dom
Z 4–2
74′
6,42
26 kwiLa Liga 2
Granada wyjazd
Z 4–2
80′
1A
7,43
19 kwiLa Liga 2
Málaga dom
Z 3–2
87′
2G
8,36
12 kwiLa Liga 2
Racing Santander wyjazd
P 1–5
83′
1G
6,95
5 kwiLa Liga 2
Leganés dom
Z 2–1
63′
6,88
2 kwiLa Liga 2
Castellón wyjazd
P 0–2
16′
6,64
29 marLa Liga 2
Real Sociedad II dom
Z 5–1
90′
1G
7,45
20 marLa Liga 2
Huesca wyjazd
Z 3–1
90′
6,63
14 marLa Liga 2
Real Zaragoza wyjazd
P 0–2
32′
6,62
9 marLa Liga 2
Cultural Leonesa dom
Z 3–0
25′
1A
6,86
21 lutLa Liga 2
Córdoba dom
Z 2–1
25′
6,33
13 lutLa Liga 2
FC Andorra dom
Z 3–2
59′
6,52
8 lutLa Liga 2
Cádiz wyjazd
Z 2–1
66′
1A
7,29
1 lutLa Liga 2
Ceuta dom
Z 4–2
33′
1G
7,36
25 styLa Liga 2
SD Eibar wyjazd
P 0–1
66′
6,95
17 styLa Liga 2
Deportivo La Coruña dom
P 1–2
70′
1A
7,36
10 styLa Liga 2
Mirandés wyjazd
R 2–2
90′
6,89
3 styLa Liga 2
Granada dom
Z 3–2
90′
2A
8,12
21 gruLa Liga 2
Málaga wyjazd
P 1–2
90′
7,75
14 gruLa Liga 2
Burgos dom
P 1–2
90′
1A
7,13
6 gruLa Liga 2
FC Andorra wyjazd
Z 2–1
89′
7,80
3 gruPuchar Króla
Eldense wyjazd
P 1–2
28′
6,37
29 lisLa Liga 2
Huesca dom
R 0–0
90′
7,55
26 lisLa Liga 2
Ceuta wyjazd
P 2–3
90′
1G 1A
7,70
22 lisLa Liga 2
Leganés wyjazd
Z 3–0
83′
1G
7,08
16 lisLa Liga 2
Cádiz dom
Z 3–0
90′
1G
7,78
1 lisLa Liga 2
SD Eibar dom
Z 3–1
76′
1G
7,06
29 paźPuchar Króla
Lorca Deportiva wyjazd
Z 2–0
27′
1G
6,69
26 paźLa Liga 2
Castellón dom
Z 1–0
32′
6,19
19 paźLa Liga 2
Córdoba wyjazd
R 1–1
70′
6,56
11 paźLa Liga 2
Real Zaragoza dom
Z 4–2
90′
1G 1A
8,22
27 wrzLa Liga 2
Las Palmas wyjazd
Z 1–0
66′
5,78
20 wrzLa Liga 2
Sporting Gijón dom
Z 2–1
90′
1G
7,41
13 wrzLa Liga 2
Real Valladolid wyjazd
P 1–3
64′
6,60
7 wrzLa Liga 2
Racing Santander dom
P 2–3
65′
1G
7,31
29 sieLa Liga 2
Real Sociedad II wyjazd
R 2–2
29′
1G
7,46
24 sieLa Liga 2
Cultural Leonesa wyjazd
Z 1–0
90′
6,69
18 sieLa Liga 2
Albacete dom
R 4–4
70′
1G 1A
8,30
10 sieSparingi klubowe
Al Nassr dom
Z 3–2
71′
2G
8,48
Transfery
- 30 cze 2025powrót z wypożyczenia Rayo Vallecano Almería —
- 26 lip 2024wypożyczenie Almería Rayo Vallecano —
- 24 sie 2022transfer Espanyol Almería €1m
- 23 sty 2020transfer Rayo Vallecano Espanyol €10m
- 1 lip 2014transfer Rayo Vallecano II Rayo Vallecano —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Almería La Liga 2 · Puchar Króla | 9 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Almería La Liga 2 · Puchar Króla | 46 | 17 | 12 |
| 2024/25 | |||
| Rayo Vallecano La Liga · Puchar Króla | 39 | 2 | 1 |
| 2023/24 | |||
| Almería La Liga · Puchar Króla | 36 | 3 | 2 |
| 2022/23 | |||
| Almería La Liga · Puchar Króla | 30 | 4 | 3 |
| Espanyol La Liga | 1 | 0 | 0 |
| 2021/22 | |||
| Espanyol La Liga · Puchar Króla | 34 | 0 | 2 |
| 2020/21 | |||
| Espanyol Puchar Króla | 2 | 0 | 0 |