Becir Omeragic #4
Obrońca
Środkowy obrońca
Szwajcaria
Super League 2026/27 · 9 występów
Klub
- Wiek
- 24 lata
- ur. 20 stycznia 2002
- Wzrost
- 187 cm
- Waga
- 74 kg
- Kontrakt do
- cze 2029
- W klubie od
- lut 2026
- z klubu Montpellier
- Mecze w sezonie
- 9
- 723 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Super League | 9 | 0 | 0 | 6,85 | 0,37 | 1,00 |
Sparingi osobno: 2 mecze, 57 min. Nie liczą się do tabeli.
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,79 w 11 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
LIPLIS
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny1 lis · z Lugano (W) 1–2 · 6,80
1 lisSuper League
Lugano wyjazd
P 1–2
90′
6,80
25 paźSuper League
Grasshopper dom
R 0–0
90′
7,54
11 paźSuper League
Vaduz wyjazd
P 0–3
90′
6,39
13 wrzSuper League
Luzern wyjazd
Z 4–2
5′
6,57
6 wrzSuper League
Lugano dom
P 1–3
90′
6,68
Wszystkie mecze: 67
3 wrzSuper League
Sion dom
P 1–2
89′
6,93
29 sieSuper League
Young Boys wyjazd
R 3–3
90′
6,63
22 sieSuper League
Zürich wyjazd
Z 2–1
90′
7,06
16 sieSparingi klubowe
FC Barcelona dom
P 2–5
46′
6,60
9 sieSuper League
Thun dom
Z 4–2
89′
7,08
18 lipSparingi klubowe
Juventus dom
R 0–0
11′
6,41
2025/26
17 majSuper League
Lugano wyjazd
P 0–4
90′
6,56
26 kwiSuper League
Sion dom
P 0–2
46′
6,67
18 kwiSuper League
Thun wyjazd
P 1–3
90′
6,75
4 kwiSuper League
Young Boys dom
R 3–3
90′
6,70
15 marSuper League
Servette dom
Z 3–1
31′
6,46
8 marSuper League
St. Gallen wyjazd
P 0–3
90′
6,70
5 marSuper League
Grasshopper dom
Z 1–0
90′
7,47
1 marSuper League
Lausanne Sport wyjazd
Z 2–1
90′
6,68
7 lutLigue 2
Saint-Étienne wyjazd
P 0–1
90′
6,75
4 lutPuchar Francji
Nice wyjazd
P 2–3
81′
6,66
30 styLigue 2
Guingamp dom
Z 3–1
90′
6,48
23 styLigue 2
Bastia wyjazd
Z 2–0
90′
6,90
16 styLigue 2
Boulogne wyjazd
P 0–1
90′
6,48
11 styPuchar Francji
Metz wyjazd
Z 4–0
90′
6,51
5 styLigue 2
Dunkerque dom
P 1–3
90′
6,53
19 gruPuchar Francji
Canet Roussillon wyjazd
Z 1–0
90′
6,82
13 gruLigue 2
Grenoble Foot 38 wyjazd
R 1–1
90′
6,97
6 gruLigue 2
Pau dom
P 0–1
90′
6,71
24 lisLigue 2
Reims wyjazd
P 0–2
90′
6,36
7 lisLigue 2
Annecy dom
Z 1–0
90′
7,10
31 paźLigue 2
Rodez dom
Z 2–0
90′
7,42
28 paźLigue 2
Clermont wyjazd
R 1–1
90′
6,82
25 paźLigue 2
Nancy dom
Z 4–1
85′
1G
7,52
18 paźLigue 2
Dunkerque wyjazd
Z 1–0
90′
6,92
4 paźLigue 2
Saint-Étienne dom
P 0–2
90′
6,15
27 wrzLigue 2
Laval wyjazd
Z 1–0
90′
6,78
23 wrzLigue 2
Boulogne dom
P 1–3
90′
6,70
20 wrzLigue 2
Bastia dom
Z 2–0
90′
6,58
15 wrzLigue 2
Guingamp wyjazd
P 0–1
90′
6,60
29 sieLigue 2
Amiens SC dom
R 1–1
90′
6,71
23 sieLigue 2
Troyes wyjazd
P 0–1
90′
6,65
18 sieLigue 2
Le Mans wyjazd
Z 2–1
88′
6,60
9 sieLigue 2
Red Star dom
R 1–1
90′
1G
7,28
2024/25
17 majLigue 1
Nantes wyjazd
P 0–3
90′
6,39
10 majLigue 1
Paris Saint Germain dom
P 1–4
90′
6,49
4 majLigue 1
Brest wyjazd
P 0–1
90′
6,93
27 kwiLigue 1
Reims dom
R 0–0
90′
7,65
19 kwiLigue 1
Olympique Marseille wyjazd
P 1–5
90′
6,40
13 kwiLigue 1
Angers SCO wyjazd
P 0–2
90′
7,24
9 lutLigue 1
Strasbourg wyjazd
P 0–2
63′
7,17
31 styLigue 1
Lens dom
P 0–2
90′
7,08
26 styLigue 1
Toulouse wyjazd
Z 2–1
89′
7,02
17 styLigue 1
Monaco dom
Z 2–1
90′
6,37
12 styLigue 1
Angers SCO dom
P 1–3
90′
6,94
4 styLigue 1
Olympique Lyonnais wyjazd
P 0–1
90′
6,84
21 gruPuchar Francji
Le Puy-en-Velay wyjazd
P 0–4
90′
6,27
15 gruLigue 1
Nice dom
R 2–2
90′
6,96
8 gruLigue 1
Lens wyjazd
P 0–2
90′
6,77
1 gruLigue 1
LOSC Lille dom
R 2–2
63′
5,63
23 lisLigue 1
Saint-Étienne wyjazd
P 0–1
24′
6,90
20 paźLigue 1
Olympique Marseille dom
P 0–5
55′
6,30
28 wrzLigue 1
Monaco wyjazd
P 1–2
90′
7,00
22 wrzLigue 1
Auxerre dom
Z 3–2
70′
6,50
31 sieLigue 1
Nantes dom
P 1–3
90′
6,40
23 sieLigue 1
Paris Saint Germain wyjazd
P 0–6
90′
6,00
18 sieLigue 1
Strasbourg dom
R 1–1
90′
6,70
Transfery
- 16 lut 2026transfer Montpellier Basel €2.2m
- 1 lip 2023wolny transfer Zürich Montpellier —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Basel Super League | 8 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Basel Super League | 8 | 0 | 0 |
| Montpellier Ligue 2 · Puchar Francji | 25 | 2 | 0 |
| 2024/25 | |||
| Montpellier Ligue 1 · Puchar Francji | 23 | 0 | 0 |
| 2023/24 | |||
| Montpellier Ligue 1 · Puchar Francji | 31 | 1 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Zürich Super League · Liga Europy · Liga Mistrzów | 26 | 0 | 0 |
| 2021/22 | |||
| Zürich Super League | 27 | 0 | 1 |
| 2020/21 | |||
| Zürich Super League | 29 | 0 | 0 |
| 2019/20 | |||
| Zürich Super League | 19 | 0 | 0 |