Marius Mouandilmadji #99
Napastnik
Środkowy napastnik
Czad
Super League 2026/27 · 5 występów · 2 G
Klub
- Wiek
- 28 lat
- ur. 22 stycznia 1998
- Wzrost
- 190 cm
- Waga
- 85 kg
- Kontrakt do
- cze 2029
- W klubie od
- wrz 2026
- z klubu Samsunspor
- Mecze w sezonie
- 7
- 387 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Super League | 5 | 2 | 0 | 6,88 | 0,84 | 3,02 |
| Super Lig | 2 | 1 | 0 | 6,83 | 1,89 | 1,00 |
| Razem | 7 | 3 | 0 | 6,87 | 2,73 | 2,26 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,86 w 7 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Kifisia (W) 3–2 · 7,47 · 1G
31 paźSuper League
Kifisia wyjazd
Z 3–2
27′
1G
7,47
25 paźSuper League
Kalamata dom
Z 5–0
1G
6,86
18 paźSuper League
Panaitolikos wyjazd
Z 2–0
80′
6,73
11 paźSuper League
Panathinaikos dom
Z 1–0
69′
6,91
20 wrzSuper League
Levadiakos wyjazd
Z 1–0
31′
6,41
Wszystkie mecze: 53
12 wrzSuper Lig
Çorum FK dom
P 1–5
90′
6,70
17 sieSuper Lig
Göztepe dom
R 3–3
90′
1G
6,97
2025/26
16 majSuper Lig
Göztepe dom
Z 3–0
90′
1G 2A
8,52
9 majSuper Lig
İstanbul Başakşehir wyjazd
P 0–3
90′
6,16
2 majSuper Lig
Galatasaray dom
Z 4–1
90′
2G 1A
8,93
27 kwiSuper Lig
Alanyaspor wyjazd
Z 3–2
90′
1G 1A
8,22
19 kwiSuper Lig
Beşiktaş dom
Z 2–1
72′
6,26
13 kwiSuper Lig
Eyüpspor wyjazd
Z 2–1
90′
1G
7,06
9 kwiSuper Lig
Rizespor wyjazd
P 1–4
12′
6,63
5 kwiSuper Lig
Konyaspor dom
R 2–2
90′
6,28
19 marLiga Konferencji
Rayo Vallecano wyjazd
Z 1–0
90′
1A
6,58
15 marSuper Lig
Kayserispor dom
Z 2–1
90′
6,02
12 marLiga Konferencji
Rayo Vallecano dom
P 1–3
82′
1G
7,27
8 marSuper Lig
Fenerbahçe wyjazd
P 2–3
79′
2G
8,43
1 marSuper Lig
Gaziantep F.K. dom
R 0–0
76′
6,57
26 lutLiga Konferencji
Skendija 79 dom
Z 4–0
90′
2G
9,26
22 lutSuper Lig
Fatih Karagümrük wyjazd
R 0–0
14′
6,60
19 lutLiga Konferencji
Skendija 79 wyjazd
Z 1–0
18′
1G
6,96
13 lutSuper Lig
Antalyaspor wyjazd
P 1–3
75′
6,61
7 lutSuper Lig
Trabzonspor dom
P 0–3
18′
6,52
30 stySuper Lig
Kasımpaşa wyjazd
Z 1–0
16′
6,43
24 stySuper Lig
Kocaelispor dom
R 0–0
68′
6,42
18 stySuper Lig
Gençlerbirliği wyjazd
R 1–1
90′
1G
7,17
21 gruSuper Lig
Göztepe wyjazd
P 0–2
90′
6,22
18 gruLiga Konferencji
FSV Mainz 05 wyjazd
P 0–2
90′
6,74
14 gruSuper Lig
İstanbul Başakşehir dom
P 0–2
15′
6,69
11 gruLiga Konferencji
AEK Athens dom
P 1–2
90′
6,91
5 gruSuper Lig
Galatasaray wyjazd
P 2–3
9′
6,47
1 gruSuper Lig
Alanyaspor dom
R 1–1
28′
6,40
27 lisLiga Konferencji
Breidablik wyjazd
R 2–2
90′
2G
8,41
23 lisSuper Lig
Beşiktaş wyjazd
R 1–1
9′
6,68
9 lisSuper Lig
Eyüpspor dom
Z 1–0
17′
6,69
6 lisLiga Konferencji
Hamrun Spartans dom
Z 3–0
90′
1G
7,35
2 lisSuper Lig
Konyaspor wyjazd
Z 3–1
5′
6,60
27 paźSuper Lig
Rizespor dom
R 1–1
63′
7,34
23 paźLiga Konferencji
Dynamo Kyiv dom
Z 3–0
90′
1G 1A
7,53
19 paźSuper Lig
Kayserispor wyjazd
Z 3–1
62′
6,44
5 paźSuper Lig
Fenerbahçe dom
R 0–0
90′
6,73
2 paźLiga Konferencji
Legia Warszawa wyjazd
Z 1–0
90′
1A
6,15
27 wrzSuper Lig
Gaziantep F.K. wyjazd
R 2–2
44′
6,64
21 wrzSuper Lig
Fatih Karagümrük dom
Z 3–2
24′
6,54
17 wrzSuper Lig
Kasımpaşa dom
R 0–0
90′
6,96
13 wrzSuper Lig
Antalyaspor dom
P 1–2
90′
6,64
31 sieSuper Lig
Trabzonspor wyjazd
R 1–1
90′
1G
6,96
28 sieLiga Europy
Panathinaikos dom
R 0–0
78′
6,82
21 sieLiga Europy
Panathinaikos wyjazd
P 1–2
90′
6,42
16 sieSuper Lig
Kocaelispor wyjazd
Z 1–0
90′
7,13
9 sieSuper Lig
Gençlerbirliği dom
Z 2–1
82′
1G
7,06
Transfery
- 15 wrz 2026transfer Samsunspor Olympiacos F.C. €7m
- 7 lip 2023wolny transfer RFC Seraing Samsunspor —
- 9 lip 2021transfer TBC RFC Seraing —
- 30 sty 2021transfer Porto II TBC —
- 17 lip 2018wolny transfer Cotonsport Porto II —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Olympiacos F.C. Super League | 4 | 1 | 1 |
| Samsunspor Super Lig | 2 | 1 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Samsunspor Super Lig · Liga Konferencji · Liga Europy | 46 | 18 | 7 |
| 2024/25 | |||
| Samsunspor Super Lig | 34 | 10 | 4 |
| 2023/24 | |||
| Samsunspor Super Lig | 29 | 9 | 1 |
| 2022/23 | |||
| RFC Seraing Pro League | 26 | 11 | 1 |
| 2021/22 | |||
| RFC Seraing Pro League | 31 | 2 | 2 |
| 2019/20 | |||
| Liga Portugal | 12 | 0 | 0 |
| 2018/19 | |||
| Porto Liga Portugal | 1 | 1 | 0 |