Unai Vencedor #12
Pomocnik
Środkowy pomocnik
Hiszpania
La Liga 2 2026/27 · 9 występów
Klub
- Wiek
- 25 lat
- ur. 15 listopada 2000
- Wzrost
- 176 cm
- Waga
- 71 kg
- Kontrakt do
- cze 2027
- W klubie od
- wrz 2026
- z klubu Athletic Club
- Mecze w sezonie
- 9
- 714 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga 2 | 9 | 0 | 0 | 6,82 | 0,10 | 1,25 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,82 w 9 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
WRZLIS
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny1 lis · z Castellón (D) 1–1 · 7,16
1 lisLa Liga 2
Castellón dom
R 1–1
90′
7,16
26 paźLa Liga 2
FC Andorra wyjazd
Z 3–2
90′
6,95
18 paźLa Liga 2
Sabadell dom
Z 1–0
90′
7,10
12 paźLa Liga 2
Granada dom
P 0–1
83′
6,67
3 paźLa Liga 2
Almería wyjazd
P 1–2
90′
6,48
Wszystkie mecze: 67
27 wrzLa Liga 2
Eldense dom
Z 1–0
83′
7,10
20 wrzLa Liga 2
Las Palmas wyjazd
Z 2–1
90′
6,63
11 wrzLa Liga 2
Ceuta dom
Z 3–1
66′
6,38
6 wrzLa Liga 2
Real Oviedo wyjazd
R 0–0
32′
6,88
2025/26
7 marLa Liga
Girona dom
R 1–1
12′
6,39
18 lutLa Liga
Villarreal dom
P 0–1
25′
6,73
15 lutLa Liga
Valencia dom
P 0–2
12′
6,92
17 styLa Liga
Real Madrid wyjazd
P 0–2
66′
6,51
11 styLa Liga
Espanyol dom
R 1–1
11′
6,70
4 styLa Liga
Sevilla wyjazd
Z 3–0
10′
6,46
20 gruLa Liga
Real Sociedad dom
R 1–1
82′
7,00
17 gruPuchar Króla
Cultural Leonesa wyjazd
P 0–1
90′
6,89
8 gruLa Liga
Osasuna wyjazd
P 0–2
77′
6,88
3 gruPuchar Króla
Cieza wyjazd
Z 1–0
74′
6,91
21 lisLa Liga
Valencia wyjazd
P 0–1
83′
6,41
2 lisLa Liga
Celta de Vigo dom
P 1–2
29′
5,00
30 paźPuchar Króla
Orihuela wyjazd
Z 4–3
11′
6,50
26 paźLa Liga
Mallorca wyjazd
R 1–1
88′
6,92
19 paźLa Liga
Rayo Vallecano dom
P 0–3
74′
7,70
4 paźLa Liga
Real Oviedo wyjazd
Z 2–0
66′
6,60
27 wrzLa Liga
Getafe wyjazd
R 1–1
62′
6,09
23 wrzLa Liga
Real Madrid dom
P 1–4
65′
6,53
20 wrzLa Liga
Girona wyjazd
Z 4–0
55′
6,63
4 sieSparingi klubowe
Liverpool wyjazd
P 2–3
13′
6,60
2024/25
12 czeLa Liga 2
Mirandés wyjazd
P 1–4
77′
5,12
25 majLa Liga 2
Eldense wyjazd
R 3–3
8′
6,49
18 majLa Liga 2
Almería wyjazd
P 0–2
46′
6,45
11 majLa Liga 2
Real Oviedo dom
R 1–1
60′
6,57
4 majLa Liga 2
FC Cartagena wyjazd
P 0–1
76′
7,15
27 kwiLa Liga 2
Deportivo La Coruña dom
Z 2–1
90′
1A
7,42
19 kwiLa Liga 2
Huesca wyjazd
Z 3–1
90′
7,74
13 kwiLa Liga 2
Castellón dom
R 1–1
30′
7,20
29 marLa Liga 2
Real Zaragoza dom
Z 2–0
20′
6,92
22 marLa Liga 2
Mirandés wyjazd
P 1–2
24′
6,73
16 marLa Liga 2
Tenerife dom
Z 2–1
63′
6,59
8 marLa Liga 2
Sporting Gijón wyjazd
R 1–1
17′
6,94
2 marLa Liga 2
Elche dom
Z 2–0
17′
7,13
15 lutLa Liga 2
Cádiz dom
P 2–3
90′
1A
7,22
9 lutLa Liga 2
Burgos wyjazd
P 1–2
85′
6,94
1 lutLa Liga 2
Málaga dom
Z 2–1
81′
6,64
25 styLa Liga 2
Córdoba wyjazd
Z 2–1
90′
6,34
19 styLa Liga 2
Racing Ferrol dom
Z 6–0
90′
7,08
11 styLa Liga 2
Albacete wyjazd
R 2–2
45′
22 gruLa Liga 2
Eldense dom
R 2–2
90′
6,52
19 gruLa Liga 2
Elche wyjazd
P 0–3
90′
6,70
15 gruLa Liga 2
Huesca dom
P 0–1
90′
6,90
7 gruLa Liga 2
Granada wyjazd
P 0–3
90′
6,63
30 lisLa Liga 2
Mirandés dom
P 0–1
90′
7,45
23 lisLa Liga 2
Málaga wyjazd
R 0–0
90′
6,90
16 lisLa Liga 2
Burgos dom
Z 2–0
90′
7,20
10 lisLa Liga 2
Racing Ferrol wyjazd
Z 2–1
90′
6,63
2 lisLa Liga 2
Albacete dom
R 1–1
90′
6,78
27 paźLa Liga 2
Deportivo La Coruña wyjazd
Z 2–1
90′
7,96
23 paźLa Liga 2
Córdoba dom
Z 2–0
6,98
20 paźLa Liga 2
Cádiz wyjazd
Z 1–0
90′
7,00
13 paźLa Liga 2
Levante dom
Z 1–0
90′
6,80
5 paźLa Liga 2
Real Zaragoza wyjazd
Z 3–2
90′
6,60
30 wrzLa Liga 2
FC Cartagena dom
P 1–2
68′
6,80
22 wrzLa Liga 2
Castellón wyjazd
Z 1–0
82′
7,14
14 wrzLa Liga 2
Sporting Gijón dom
Z 1–0
90′
7,30
6 wrzLa Liga 2
Tenerife wyjazd
Z 1–0
90′
6,70
30 sieLa Liga 2
Real Oviedo wyjazd
Z 3–1
90′
7,00
Transfery
- 1 wrz 2026wolny transfer Athletic Club Burgos —
- 1 wrz 2025wypożyczenie Athletic Club Levante —
- 30 cze 2025powrót z wypożyczenia Racing Santander Athletic Club —
- 10 lip 2024wypożyczenie Athletic Club Racing Santander —
- 30 cze 2024powrót z wypożyczenia SD Eibar Athletic Club —
- 5 sie 2023wypożyczenie Athletic Club SD Eibar —
- 1 sie 2020transfer Athletic Club II Athletic Club —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Burgos La Liga 2 · Puchar Króla | 8 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Levante La Liga · Puchar Króla | 19 | 0 | 0 |
| Athletic Club La Liga | 0 | 0 | 0 |
| 2024/25 | |||
| Racing Santander La Liga 2 · Puchar Króla | 41 | 0 | 2 |
| 2023/24 | |||
| SD Eibar La Liga 2 · Puchar Króla | 40 | 2 | 4 |
| 2022/23 | |||
| Athletic Club La Liga · Puchar Króla | 11 | 0 | 0 |
| 2021/22 | |||
| Athletic Club La Liga · Puchar Króla | 35 | 0 | 0 |
| 2020/21 | |||
| Athletic Club Puchar Króla | 4 | 0 | 0 |