Joris Chotard #13
Pomocnik
Defensywny pomocnik
Francja
Ligue 1 2026/27 · 9 występów · 2 A
Klub
- Wiek
- 25 lat
- ur. 24 września 2001
- Wzrost
- 179 cm
- Waga
- 70 kg
- Kontrakt do
- cze 2029
- W klubie od
- sie 2025
- z klubu Montpellier
- Mecze w sezonie
- 9
- 773 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 9 | 0 | 2 | 7,18 | 0,37 | 2,33 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 7,18 w 9 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIELIS
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny2 lis · z Lorient (W) 2–0 · 6,77
2 lisLigue 1
Lorient wyjazd
Z 2–0
90′
6,77
23 paźLigue 1
Nice dom
P 1–2
80′
7,20
17 paźLigue 1
LOSC Lille wyjazd
R 1–1
90′
6,70
10 paźLigue 1
Angers SCO dom
Z 5–1
79′
1A
7,57
20 wrzLigue 1
Auxerre wyjazd
P 1–2
86′
1A
7,30
Wszystkie mecze: 70
13 wrzLigue 1
Paris Saint Germain dom
P 0–1
78′
6,27
5 wrzLigue 1
Le Havre wyjazd
Z 2–1
90′
7,16
29 sieLigue 1
Toulouse dom
R 2–2
90′
8,03
22 sieLigue 1
Le Mans wyjazd
R 2–2
90′
7,65
2025/26
17 majLigue 1
Angers SCO dom
R 1–1
16′
6,53
13 majLigue 1
Strasbourg dom
P 1–2
83′
6,65
10 majLigue 1
Paris Saint Germain wyjazd
P 0–1
90′
6,91
3 majLigue 1
Paris wyjazd
P 0–4
83′
6,90
24 kwiLigue 1
Lens dom
R 3–3
90′
1A
6,91
19 kwiLigue 1
Nantes wyjazd
R 1–1
90′
7,20
4 kwiLigue 1
Rennes dom
P 3–4
90′
6,53
21 marLigue 1
Auxerre wyjazd
P 0–3
76′
6,72
14 marLigue 1
Monaco wyjazd
P 0–2
90′
6,43
8 marLigue 1
Le Havre dom
Z 2–0
90′
6,67
1 marLigue 1
Metz wyjazd
Z 1–0
90′
7,11
20 lutLigue 1
Olympique Marseille dom
Z 2–0
90′
6,65
14 lutLigue 1
LOSC Lille wyjazd
R 1–1
90′
7,44
7 lutLigue 1
Lorient dom
Z 2–0
90′
6,95
1 lutLigue 1
Nice wyjazd
R 2–2
90′
7,26
25 styLigue 1
Toulouse dom
P 0–2
90′
7,07
18 styLigue 1
Olympique Lyonnais wyjazd
P 1–2
90′
6,79
4 styLigue 1
Auxerre dom
Z 2–0
90′
1G
8,05
19 gruPuchar Francji
Avranches wyjazd
P 1–1
57′
6,85
13 gruLigue 1
Rennes wyjazd
P 1–3
90′
6,49
5 gruLigue 1
Monaco dom
Z 1–0
83′
6,64
30 lisLigue 1
Strasbourg wyjazd
Z 2–1
90′
6,91
23 lisLigue 1
Metz dom
Z 3–2
90′
7,13
8 lisLigue 1
Olympique Marseille wyjazd
P 0–3
82′
6,30
2 lisLigue 1
Olympique Lyonnais dom
R 0–0
90′
6,69
29 paźLigue 1
Le Havre wyjazd
P 0–1
90′
6,51
25 paźLigue 1
Paris Saint Germain dom
P 0–3
90′
6,70
19 paźLigue 1
Lorient wyjazd
R 3–3
90′
6,66
4 paźLigue 1
Nantes dom
R 0–0
90′
7,08
28 wrzLigue 1
Angers SCO wyjazd
Z 2–0
90′
6,67
20 wrzLigue 1
Nice dom
Z 4–1
90′
1G
7,43
14 wrzLigue 1
Paris dom
P 1–2
90′
6,72
29 sieLigue 1
Lens wyjazd
P 1–3
86′
6,97
24 sieLigue 1
Toulouse wyjazd
P 0–2
18′
6,87
9 sieLigue 2
Red Star dom
R 1–1
23′
6,57
2024/25
17 majLigue 1
Nantes wyjazd
P 0–3
90′
6,51
10 majLigue 1
Paris Saint Germain dom
P 1–4
85′
7,06
4 majLigue 1
Brest wyjazd
P 0–1
34′
7,02
27 kwiLigue 1
Reims dom
R 0–0
15′
6,78
19 kwiLigue 1
Olympique Marseille wyjazd
P 1–5
18′
6,40
13 kwiLigue 1
Angers SCO wyjazd
P 0–2
58′
6,16
6 kwiLigue 1
Le Havre dom
P 0–2
56′
6,79
30 marLigue 1
Auxerre wyjazd
P 0–1
72′
7,47
8 marLigue 1
LOSC Lille wyjazd
P 0–1
90′
7,33
2 marLigue 1
Rennes dom
P 0–4
90′
6,67
16 lutLigue 1
Olympique Lyonnais dom
P 1–4
90′
6,76
9 lutLigue 1
Strasbourg wyjazd
P 0–2
90′
6,57
31 styLigue 1
Lens dom
P 0–2
90′
6,71
26 styLigue 1
Toulouse wyjazd
Z 2–1
90′
6,51
17 styLigue 1
Monaco dom
Z 2–1
90′
6,26
12 styLigue 1
Angers SCO dom
P 1–3
71′
6,68
21 gruPuchar Francji
Le Puy-en-Velay wyjazd
P 0–4
90′
6,34
15 gruLigue 1
Nice dom
R 2–2
90′
1G
7,70
8 gruLigue 1
Lens wyjazd
P 0–2
84′
7,29
1 gruLigue 1
LOSC Lille dom
R 2–2
90′
6,93
23 lisLigue 1
Saint-Étienne wyjazd
P 0–1
66′
6,70
20 paźLigue 1
Olympique Marseille dom
P 0–5
39′
6,50
6 paźLigue 1
Reims wyjazd
P 2–4
90′
6,70
31 sieLigue 1
Nantes dom
P 1–3
40′
6,60
23 sieLigue 1
Paris Saint Germain wyjazd
P 0–6
90′
6,30
18 sieLigue 1
Strasbourg dom
R 1–1
90′
6,90
Transfery
- 23 sie 2025transfer Montpellier Brest €2.4m
- 25 wrz 2019transfer Montpellier II Montpellier —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Brest Ligue 1 | 9 | 0 | 2 |
| 2025/26 | |||
| Brest Ligue 1 · Puchar Francji | 34 | 2 | 1 |
| Montpellier Ligue 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2024/25 | |||
| Montpellier Ligue 1 · Puchar Francji | 27 | 1 | 0 |
| 2023/24 | |||
| Montpellier Ligue 1 · Puchar Francji | 32 | 0 | 3 |
| 2022/23 | |||
| Montpellier Ligue 1 · Puchar Francji | 36 | 0 | 7 |
| 2021/22 | |||
| Montpellier Ligue 1 · Puchar Francji | 38 | 1 | 1 |
| 2020/21 | |||
| Montpellier Ligue 1 · Puchar Francji | 32 | 0 | 0 |
| 2019/20 | |||
| Montpellier Puchar Francji | 1 | 0 | 0 |