Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Jayden Fevrier #11

Napastnik Prawy skrzydłowy Anglia

Championship 2026/27 · 14 występów · 1 A

Śr. 6,82 · top 38% napastników — Championship

Wiek
23 lata
ur. 14 kwietnia 2003
Wzrost
173 cm
W klubie od
lip 2026
z klubu Stockport County
Mecze w sezonie
16
626 min · 2026/27

Sezon 2026/27

Sezon: 2026/27
Rozgrywki Mecze Gole Asysty Ocena xG Kl. podania/90
Championship 14 0 1 6,77 1,45 3,84
Puchar Ligi Angielskiej 2 1 0 7,20 0,12 1,80
Razem 16 1 1 6,82 1,57 3,27

Forma

Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,83 w 16 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki

Gol w tym meczu 8 sie · z Burton Albion (W) 2–1 · 7,52 · 1G 14 sie · z Wolverhampton Wanderers (W) 2–2 · 6,66 22 sie · z Middlesbrough (D) 2–1 · 6,38 25 sie · z Sheffield United (D) 1–2 · 6,88 29 sie · z Queens Park Rangers (D) 1–2 · 6,71 1 wrz · z Lincoln City (W) 0–0 · 6,59 5 wrz · z Preston North End (W) 1–2 · 6,89 8 wrz · z Sheffield United (D) 1–2 · 7,58 12 wrz · z Millwall (D) 3–1 · 7,23 · 1A 19 wrz · z Portsmouth (W) 2–2 · 6,94 10 paź · z Cardiff City (D) 2–1 · 6,65 13 paź · z Bristol City (W) 1–0 · 6,64 17 paź · z West Bromwich Albion (W) 2–3 · 6,70 24 paź · z Wrexham (D) 2–0 · 6,80 31 paź · z Swansea City (W) 0–4 · 6,14 3 lis · z Stoke City (D) 1–2 · 6,91 10 8 6
SIELIS

Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny3 lis · z Stoke City (D) 1–2 · 6,91

Wszystkie mecze: 34
10 paźChampionship Cardiff City dom Z 2–1 6,65 19 wrzChampionship Portsmouth wyjazd R 2–2 6,94 12 wrzChampionship Millwall dom Z 3–1 1A 7,23 8 wrzChampionship Sheffield United dom P 1–2 7,58 5 wrzChampionship Preston North End wyjazd P 1–2 6,89 1 wrzChampionship Lincoln City wyjazd R 0–0 6,59 29 sieChampionship Queens Park Rangers dom P 1–2 6,71 25 siePuchar Ligi Angielskiej Sheffield United dom P 1–2 6,88 22 sieChampionship Middlesbrough dom Z 2–1 6,38 14 sieChampionship Wolverhampton Wanderers wyjazd R 2–2 6,66 8 siePuchar Ligi Angielskiej Burton Albion wyjazd Z 2–1 1G 7,52
2025/26
2 majChampionship Swansea City wyjazd P 1–3 6,91 25 kwiChampionship Hull City dom Z 2–1 1G 7,91 22 kwiChampionship Ipswich Town dom P 1–2 6,58 11 kwiChampionship Preston North End dom P 1–2 7,21 6 kwiChampionship Watford wyjazd R 1–1 6,66 3 kwiChampionship Bristol City dom P 1–2 6,66 21 marChampionship Norwich City dom P 0–1 6,51 14 marChampionship Oxford United wyjazd R 1–1 6,44 24 lutChampionship West Bromwich Albion wyjazd R 1–1 6,28 17 lutChampionship Portsmouth dom P 1–3 1G 7,27 31 styChampionship Leicester City wyjazd Z 2–0 6,40 6 gruPuchar Anglii Cambridge United dom P 0–0 6,45 1 lisPuchar Anglii Tranmere Rovers wyjazd Z 3–1 6,50 26 siePuchar Ligi Angielskiej Wigan Athletic wyjazd P 0–1 12 siePuchar Ligi Angielskiej Crewe Alexandra dom Z 3–1 6,41
2024/25
30 lisPuchar Anglii Brackley Town dom Z 3–1 6,41 2 lisPuchar Anglii Forest Green Rovers dom Z 2–1 13 siePuchar Ligi Angielskiej Blackburn Rovers dom P 1–6 6,40

Transfery

  1. 28 lip 2026transfer Stockport County Blackburn Rovers €580k
  2. 31 maj 2026powrót z wypożyczenia Charlton Athletic Stockport County —
  3. 28 sty 2026wypożyczenie Stockport County Charlton Athletic —
  4. 1 lip 2024transfer Colchester United Stockport County —
  5. 5 paź 2022transfer TBC Colchester United —
  6. 1 lip 2022transfer West Ham United U21 TBC —

Kariera

Klub Mecze Gole Asysty
2026/27
Blackburn Rovers Championship · Puchar Ligi Angielskiej 16 1 1
2025/26
Charlton Athletic Championship 11 2 0
Stockport County Puchar Anglii · Puchar Ligi Angielskiej 4 0 0
2024/25
Stockport County Puchar Anglii · Puchar Ligi Angielskiej 3 0 0
2023/24
Colchester United Puchar Ligi Angielskiej · Puchar Anglii 2 0 2
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł