Mario Soberón #9
Napastnik
Środkowy napastnik
Hiszpania
La Liga 2 2026/27 · 11 występów · 1 A
Śr. 6,65 · top 72% napastników — La Liga 2
Klub
- Wiek
- 29 lat
- ur. 18 maja 1997
- Wzrost
- 178 cm
- Waga
- 73 kg
- Kontrakt do
- cze 2028
- W klubie od
- lip 2026
- z klubu Real Zaragoza
- Mecze w sezonie
- 11
- 657 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga 2 | 11 | 0 | 1 | 6,65 | 1,45 | 2,20 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,65 w 11 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny25 paź · z Eldense (D) 2–0 · 6,37
25 paźLa Liga 2
Eldense dom
Z 2–0
27′
6,37
17 paźLa Liga 2
Sporting Gijón wyjazd
P 1–2
16′
6,45
12 paźLa Liga 2
Real Valladolid wyjazd
P 0–5
90′
6,67
3 paźLa Liga 2
SD Eibar dom
P 1–3
67′
6,89
25 wrzLa Liga 2
Girona wyjazd
P 0–2
90′
6,88
Wszystkie mecze: 61
18 wrzLa Liga 2
Córdoba dom
P 1–2
90′
1A
7,83
12 wrzLa Liga 2
Granada wyjazd
R 1–1
87′
6,73
6 wrzLa Liga 2
Castellón wyjazd
P 0–2
77′
6,40
29 sieLa Liga 2
Real Oviedo dom
P 0–1
58′
6,51
22 sieLa Liga 2
Real Sociedad II dom
P 1–2
44′
6,11
16 sieLa Liga 2
Las Palmas wyjazd
P 1–2
11′
6,33
2025/26
9 majLa Liga 2
Real Valladolid wyjazd
P 0–2
4′
4,66
5 kwiLa Liga 2
Mirandés dom
P 1–2
17′
6,35
21 marLa Liga 2
Deportivo La Coruña wyjazd
P 1–2
8′
6,33
28 lutLa Liga 2
Burgos dom
P 0–1
18′
6,41
22 lutLa Liga 2
FC Andorra wyjazd
P 1–2
61′
6,54
14 lutLa Liga 2
Cultural Leonesa wyjazd
R 0–0
30′
6,51
7 lutLa Liga 2
SD Eibar dom
R 1–1
27′
6,63
10 styLa Liga 2
Racing Santander wyjazd
Z 3–2
40′
5,95
4 styLa Liga 2
Las Palmas dom
P 1–2
66′
5,85
21 gruLa Liga 2
Burgos wyjazd
R 1–1
86′
6,88
13 gruLa Liga 2
Cádiz dom
P 1–2
90′
6,13
8 gruLa Liga 2
Málaga wyjazd
R 1–1
76′
6,54
4 gruPuchar Króla
Burgos dom
P 0–1
45′
6,46
30 lisLa Liga 2
Leganés dom
Z 3–2
63′
6,37
22 lisLa Liga 2
SD Eibar wyjazd
Z 2–1
69′
1G
7,12
16 lisLa Liga 2
Huesca dom
Z 1–0
80′
6,60
9 lisLa Liga 2
Granada wyjazd
P 1–3
79′
7,05
2 lisLa Liga 2
Deportivo La Coruña dom
P 0–2
68′
6,36
26 paźLa Liga 2
Sporting Gijón wyjazd
P 0–1
61′
6,13
18 paźLa Liga 2
Cultural Leonesa dom
P 0–5
15′
6,21
11 paźLa Liga 2
Almería wyjazd
P 2–4
28′
1G
7,34
5 paźLa Liga 2
Córdoba dom
P 0–1
11′
6,41
15 wrzLa Liga 2
Albacete dom
R 0–0
27′
6,30
6 wrzLa Liga 2
Real Valladolid dom
R 1–1
6′
6,46
30 sieLa Liga 2
Castellón wyjazd
R 1–1
44′
6,42
23 sieLa Liga 2
FC Andorra dom
P 1–3
65′
7,06
17 sieLa Liga 2
Real Sociedad II wyjazd
P 0–1
33′
6,63
2024/25
25 majLa Liga 2
Deportivo La Coruña dom
Z 1–0
25′
6,36
18 majLa Liga 2
Real Oviedo wyjazd
P 0–1
69′
6,67
10 majLa Liga 2
FC Cartagena dom
Z 3–2
90′
1A
6,71
4 majLa Liga 2
Racing Ferrol wyjazd
Z 2–1
46′
1A
7,42
27 kwiLa Liga 2
Huesca dom
R 1–1
90′
6,75
19 kwiLa Liga 2
Levante wyjazd
P 2–5
44′
1G
7,43
12 kwiLa Liga 2
SD Eibar dom
R 2–2
79′
7,30
6 kwiLa Liga 2
Mirandés dom
Z 1–0
86′
6,95
29 marLa Liga 2
Racing Santander wyjazd
P 0–2
46′
6,74
24 marLa Liga 2
Córdoba dom
R 1–1
90′
1G
6,91
15 marLa Liga 2
Almería wyjazd
P 1–4
60′
5,94
8 marLa Liga 2
Eldense dom
P 2–4
66′
1G
7,58
1 marLa Liga 2
Sporting Gijón dom
R 1–1
62′
1G
7,62
22 lutLa Liga 2
Granada wyjazd
R 2–2
58′
6,58
14 gruLa Liga 2
SD Eibar wyjazd
P 1–2
21′
6,71
11 paźLa Liga 2
Tenerife wyjazd
Z 3–2
45′
6,80
5 paźLa Liga 2
Racing Santander dom
P 2–3
79′
1G
7,10
28 wrzLa Liga 2
Sporting Gijón wyjazd
P 0–1
45′
6,60
21 wrzLa Liga 2
Levante dom
Z 2–1
68′
1G
7,45
15 wrzLa Liga 2
Burgos wyjazd
P 0–1
80′
6,60
8 wrzLa Liga 2
Elche dom
Z 3–0
74′
2G
8,60
1 wrzLa Liga 2
Mirandés wyjazd
R 0–0
45′
6,70
26 sieLa Liga 2
FC Cartagena wyjazd
Z 2–1
67′
6,60
Transfery
- 1 lip 2026wolny transfer Real Zaragoza Albacete —
- 1 lip 2026transfer Real Zaragoza TBC —
- 1 lip 2024wolny transfer Eldense Real Zaragoza —
- 1 lip 2022wolny transfer SD Logroñés Eldense —
- 5 lip 2021wolny transfer Levante II SD Logroñés —
- 10 sty 2020wolny transfer Real Valladolid II Levante II —
- 11 lip 2019transfer Racing Santander Real Valladolid II —
- 30 cze 2019powrót z wypożyczenia SD Amorebieta Racing Santander —
- 7 sty 2019wypożyczenie Racing Santander SD Amorebieta —
- 13 lip 2018transfer Rayo Cantabria Racing Santander —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Albacete La Liga 2 | 11 | 0 | 1 |
| 2025/26 | |||
| Real Zaragoza La Liga 2 · Puchar Króla | 27 | 2 | 0 |
| 2024/25 | |||
| Real Zaragoza La Liga 2 · Puchar Króla | 24 | 10 | 2 |
| 2023/24 | |||
| Eldense La Liga 2 · Puchar Króla | 35 | 9 | 4 |
| 2022/23 | |||
| Eldense Puchar Króla | 3 | 1 | 0 |
| 2021/22 | |||
| SD Logroñés Puchar Króla | 1 | 0 | 0 |
| 2018/19 | |||
| Racing Santander Puchar Króla | 1 | 0 | 0 |