Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Allan Linguet #27

Obrońca Prawy obrońca Francja

Ligue 2 2026/27 · 11 występów

Śr. 6,72 · top 81% obrońców — Ligue 2

Klub

Dunkerque

Wiek
27 lat
ur. 17 sierpnia 1999
Wzrost
176 cm
Waga
59 kg
Kontrakt do
cze 2027
W klubie od
sty 2025
z klubu TBC
Mecze w sezonie
11
990 min · 2026/27

Sezon 2026/27

Sezon: 2026/27
Rozgrywki Mecze Gole Asysty Ocena xG Kl. podania/90
Ligue 2 11 0 0 6,72 0,34 1,40

Forma

Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,72 w 11 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki

8 sie · z Grenoble Foot 38 (D) 4–2 · 6,52 14 sie · z Reims (W) 3–3 · 6,56 21 sie · z Montpellier (D) 0–1 · 6,59 28 sie · z Nancy (W) 0–2 · 6,60 4 wrz · z Clermont (D) 1–1 · 6,49 12 wrz · z Saint-Étienne (D) 2–1 · 6,86 18 wrz · z Pau (W) 0–2 · 6,31 9 paź · z Annecy (D) 0–1 · 6,88 17 paź · z Nantes (W) 3–2 · 6,78 23 paź · z Metz (D) 1–1 · 7,03 30 paź · z Rodez (W) 0–1 · 7,33 10 8 6
SIEPAŹ

Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny30 paź · z Rodez (W) 0–1 · 7,33

Wszystkie mecze: 39
12 wrzLigue 2 Saint-Étienne dom Z 2–1 6,86 4 wrzLigue 2 Clermont dom R 1–1 6,49 28 sieLigue 2 Nancy wyjazd P 0–2 6,60 21 sieLigue 2 Montpellier dom P 0–1 6,59 14 sieLigue 2 Reims wyjazd R 3–3 6,56 8 sieLigue 2 Grenoble Foot 38 dom Z 4–2 6,52
2025/26
2 majLigue 2 Grenoble Foot 38 dom P 0–1 6,98 27 kwiLigue 2 Boulogne wyjazd Z 6–2 6,19 20 kwiLigue 2 Laval dom P 0–2 6,90 11 kwiLigue 2 Saint-Étienne wyjazd P 1–2 6,07 3 kwiLigue 2 Rodez dom R 1–1 7,02 21 marLigue 2 Troyes wyjazd P 1–5 6,25 14 marLigue 2 Red Star wyjazd P 0–1 6,81 9 marLigue 2 Reims dom R 1–1 6,53 27 lutLigue 2 Clermont wyjazd P 1–2 7,05 20 lutLigue 2 Bastia dom R 1–1 1A 6,97 13 lutLigue 2 Amiens SC wyjazd Z 4–1 6,50 16 styLigue 2 Pau dom Z 3–1 6,42 5 styLigue 2 Montpellier wyjazd Z 3–1 7,14 21 gruPuchar Francji Strasbourg wyjazd P 1–2 6,34 12 gruLigue 2 Laval wyjazd Z 2–1 6,73 6 gruLigue 2 Saint-Étienne dom Z 1–0 6,79 7 lisLigue 2 Boulogne dom R 1–1 7,12 1 lisLigue 2 Reims wyjazd Z 2–1 6,46 28 paźLigue 2 Red Star dom Z 3–0 6,42 24 paźLigue 2 Pau wyjazd Z 3–0 6,85 22 sieLigue 2 Nancy dom P 1–3 6,23 16 sieLigue 2 Annecy wyjazd R 2–2 6,77 9 sieLigue 2 Clermont dom R 2–2 6,61
2024/25
17 majLigue 2 Metz wyjazd P 0–1 6,50 10 majLigue 2 Red Star wyjazd R 1–1 6,46 31 styLigue 2 Martigues dom P 0–1 6,86 27 styLigue 2 Annecy wyjazd Z 2–0 6,92 22 styPuchar Francji Haguenau wyjazd Z 3–1 6,50

Transfery

  1. 13 sty 2025transfer TBC Dunkerque —
  2. 1 lip 2024transfer Valenciennes TBC —
  3. 1 lip 2019transfer Valenciennes II Valenciennes —

Kariera

Klub Mecze Gole Asysty
2026/27
Dunkerque Ligue 2 10 0 0
2025/26
Dunkerque Ligue 2 · Puchar Francji 23 0 1
2024/25
Dunkerque Ligue 2 · Puchar Francji 5 0 0
2023/24
Valenciennes Ligue 2 · Puchar Francji 31 1 3
2022/23
Valenciennes Ligue 2 · Puchar Francji 34 1 1
2021/22
Valenciennes Ligue 2 · Puchar Francji 19 1 3
2020/21
Valenciennes Ligue 2 14 1 1
2018/19
Valenciennes Ligue 2 1 0 0
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł