Jan Zamburek #8
Pomocnik
Środkowy pomocnik
Czechy
Eredivisie 2026/27 · 5 występów
Klub
- Wiek
- 25 lat
- ur. 13 lutego 2001
- Wzrost
- 182 cm
- Waga
- 70 kg
- Kontrakt do
- cze 2029
- W klubie od
- lip 2026
- z klubu Heracles Almelo
- Mecze w sezonie
- 5
- 219 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 5 | 0 | 0 | 6,54 | 0,28 | 1,68 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,54 w 5 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny17 paź · z PSV (D) 2–1 · 6,72
17 paźEredivisie
PSV dom
Z 2–1
46′
6,72
11 paźEredivisie
Telstar wyjazd
R 2–2
44′
6,42
30 sieEredivisie
Feyenoord wyjazd
R 2–2
22′
6,48
23 sieEredivisie
Go Ahead Eagles wyjazd
P 1–3
61′
6,68
16 sieEredivisie
FC Groningen dom
P 1–4
46′
6,39
Wszystkie mecze: 51
2025/26
17 majEredivisie
FC Groningen dom
P 1–2
88′
6,29
10 majEredivisie
Telstar wyjazd
P 0–3
90′
6,46
3 majEredivisie
PEC Zwolle wyjazd
P 0–1
71′
6,86
20 marEredivisie
Excelsior dom
R 1–1
29′
6,46
15 marEredivisie
AZ wyjazd
P 0–4
71′
6,82
6 marEredivisie
FC Utrecht dom
R 0–0
62′
6,76
28 lutEredivisie
PSV dom
P 1–3
72′
6,58
1 lutEredivisie
Fortuna Sittard dom
Z 2–1
1′
25 styEredivisie
Feyenoord wyjazd
P 2–4
90′
6,43
18 styEredivisie
FC Twente dom
P 0–2
60′
6,52
11 styEredivisie
Sparta Rotterdam wyjazd
P 0–2
76′
6,58
20 gruEredivisie
SC Heerenveen dom
P 0–3
17′
6,58
6 gruEredivisie
Telstar dom
R 1–1
65′
6,64
29 lisEredivisie
Fortuna Sittard wyjazd
R 1–1
64′
6,89
22 lisEredivisie
Go Ahead Eagles dom
Z 4–2
81′
6,47
8 lisEredivisie
Excelsior wyjazd
Z 2–1
59′
6,64
2 lisEredivisie
PEC Zwolle dom
Z 8–2
90′
6,95
25 paźEredivisie
FC Volendam wyjazd
P 0–3
90′
6,36
19 paźEredivisie
Feyenoord dom
P 0–7
90′
6,26
5 paźEredivisie
FC Twente wyjazd
P 1–2
90′
6,23
27 wrzEredivisie
Sparta Rotterdam dom
Z 3–0
76′
1A
7,04
14 wrzEredivisie
AZ dom
P 1–2
7′
6,57
29 sieEredivisie
FC Groningen wyjazd
P 0–4
90′
6,52
24 sieEredivisie
Ajax wyjazd
P 0–2
85′
6,69
16 sieEredivisie
NEC Nijmegen dom
P 1–4
62′
7,13
10 sieEredivisie
FC Utrecht wyjazd
P 0–4
58′
6,73
2024/25
14 majEredivisie
PSV wyjazd
P 1–4
71′
7,08
9 majEredivisie
Willem II wyjazd
Z 2–1
9′
6,93
3 majEredivisie
Feyenoord dom
P 1–4
67′
6,48
23 kwiEredivisie
FC Groningen wyjazd
P 1–4
22′
7,00
13 kwiEredivisie
AZ dom
Z 1–0
13′
6,50
6 kwiEredivisie
RKC Waalwijk wyjazd
R 0–0
15′
6,93
30 marEredivisie
FC Twente dom
Z 2–1
1′
15 marEredivisie
SC Heerenveen wyjazd
R 1–1
44′
6,90
8 marEredivisie
Fortuna Sittard wyjazd
P 0–1
17′
6,67
31 styEredivisie
NAC Breda wyjazd
R 1–1
90′
7,08
24 styEredivisie
FC Utrecht dom
R 1–1
84′
6,51
19 styEredivisie
Almere City wyjazd
Z 2–0
11′
6,79
14 gruEredivisie
Feyenoord wyjazd
P 2–5
18′
1A
7,06
7 gruEredivisie
Fortuna Sittard dom
R 2–2
75′
7,09
1 gruEredivisie
AZ wyjazd
P 0–1
68′
6,65
23 lisEredivisie
RKC Waalwijk dom
R 2–2
45′
6,80
8 lisEredivisie
FC Utrecht wyjazd
P 0–1
85′
7,00
2 lisEredivisie
NAC Breda dom
Z 2–0
82′
7,61
27 paźEredivisie
FC Twente wyjazd
P 0–5
90′
6,97
20 paźEredivisie
Ajax dom
P 3–4
26′
6,90
Transfery
- 14 lip 2026transfer Heracles Almelo ADO Den Haag —
- 3 lip 2024transfer Viborg FF Heracles Almelo €402k
- 30 cze 2024powrót z wypożyczenia Slovan Liberec Viborg FF —
- 1 wrz 2023wypożyczenie Viborg FF Slovan Liberec —
- 12 sty 2022transfer Brentford Viborg FF —
- 11 sty 2021powrót z wypożyczenia Shrewsbury Town Brentford —
- 5 paź 2020wypożyczenie Brentford Shrewsbury Town —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| ADO Den Haag Eredivisie | 5 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Heracles Almelo Eredivisie | 26 | 0 | 1 |
| 2024/25 | |||
| Heracles Almelo Eredivisie | 20 | 0 | 1 |
| 2023/24 | |||
| Slovan Liberec Chance Liga | 24 | 2 | 1 |
| Viborg FF Superliga | 3 | 0 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Viborg FF Superliga · Liga Konferencji | 25 | 1 | 2 |
| 2021/22 | |||
| Viborg FF Superliga | 14 | 0 | 1 |
| 2020/21 | |||
| Brentford Championship · Puchar Ligi Angielskiej · Puchar Anglii | 9 | 0 | 1 |
| 2019/20 | |||
| Brentford Championship · Puchar Anglii · Puchar Ligi Angielskiej | 19 | 0 | 1 |
| 2018/19 | |||
| Brentford Championship | 1 | 0 | 0 |