Moustapha Mbow #5
Obrońca
Środkowy obrońca
Senegal
Ligue 1 2026/27 · 6 występów
Klub
- Wiek
- 26 lat
- ur. 8 marca 2000
- Wzrost
- 192 cm
- Waga
- 74 kg
- Kontrakt do
- cze 2028
- W klubie od
- lip 2023
- z klubu Reims
- Mecze w sezonie
- 6
- 320 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena |
|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | 6 | 0 | 0 | 6,73 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,73 w 4 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIELIS
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny1 lis · z Monaco (D) 3–1 · 6,56
1 lisLigue 1
Monaco dom
Z 3–1
45′
6,56
24 paźLigue 1
Lens wyjazd
P 1–2
90′
6,51
18 paźLigue 1
Rennes dom
Z 4–3
4′
19 wrzLigue 1
Strasbourg dom
Z 2–1
90′
6,69
6 wrzLigue 1
Olympique Marseille wyjazd
Z 3–2
1′
Wszystkie mecze: 71
22 sieLigue 1
Troyes wyjazd
R 0–0
90′
7,16
2025/26
10 majLigue 1
Rennes wyjazd
P 1–2
90′
6,62
3 majLigue 1
Brest dom
Z 4–0
90′
6,96
26 kwiLigue 1
LOSC Lille dom
P 0–1
90′
6,87
10 kwiLigue 1
Monaco dom
Z 4–1
90′
7,07
5 kwiLigue 1
Lorient wyjazd
R 1–1
90′
6,69
22 marLigue 1
Le Havre dom
Z 3–2
90′
6,65
15 marLigue 1
Strasbourg wyjazd
R 0–0
90′
7,24
8 marLigue 1
Olympique Lyonnais wyjazd
R 1–1
90′
7,17
1 marLigue 1
Nice dom
Z 1–0
90′
7,48
21 lutLigue 1
Toulouse wyjazd
R 1–1
90′
7,42
14 lutLigue 1
Lens dom
P 0–5
16′
6,05
8 lutLigue 1
Auxerre wyjazd
R 0–0
90′
6,97
4 lutPuchar Francji
Lorient wyjazd
P 0–2
90′
6,42
31 styLigue 1
Olympique Marseille dom
R 2–2
90′
1A
7,48
25 styLigue 1
Angers SCO dom
R 0–0
90′
7,36
18 styLigue 1
Nantes wyjazd
Z 2–1
90′
7,07
12 styPuchar Francji
Paris Saint Germain wyjazd
Z 1–0
90′
6,70
4 styLigue 1
Paris Saint Germain wyjazd
P 1–2
90′
6,54
20 gruPuchar Francji
Raon l'Etape wyjazd
Z 3–0
90′
8,10
13 gruLigue 1
Toulouse dom
P 0–3
90′
6,81
7 gruLigue 1
Le Havre wyjazd
R 0–0
90′
6,96
29 lisLigue 1
Auxerre dom
R 1–1
90′
7,04
23 lisLigue 1
LOSC Lille wyjazd
P 2–4
90′
6,32
7 lisLigue 1
Rennes dom
P 0–1
90′
7,02
1 lisLigue 1
Monaco wyjazd
Z 1–0
90′
7,50
29 paźLigue 1
Olympique Lyonnais dom
R 3–3
90′
6,47
24 paźLigue 1
Nantes dom
P 1–2
90′
6,66
3 paźLigue 1
Lorient dom
Z 2–0
90′
7,37
28 wrzLigue 1
Nice wyjazd
R 1–1
90′
6,53
21 wrzLigue 1
Strasbourg dom
P 2–3
90′
7,01
14 wrzLigue 1
Brest wyjazd
Z 2–1
90′
7,37
31 sieLigue 1
Metz dom
Z 3–2
90′
6,82
23 sieLigue 1
Olympique Marseille wyjazd
P 2–5
90′
5,47
17 sieLigue 1
Angers SCO wyjazd
P 0–1
90′
7,33
2024/25
10 majLigue 2
Ajaccio dom
Z 2–0
90′
7,75
2 majLigue 2
Martigues wyjazd
R 1–1
90′
7,62
26 kwiLigue 2
Rodez wyjazd
R 1–1
90′
7,41
19 kwiLigue 2
Bastia dom
Z 1–0
90′
8,34
4 kwiLigue 2
Clermont dom
Z 2–0
83′
1G
8,01
31 marLigue 2
Caen dom
Z 4–2
90′
6,96
15 marLigue 2
Laval wyjazd
P 0–3
90′
7,39
8 marLigue 2
Lorient dom
Z 3–2
90′
7,40
28 lutLigue 2
Annecy wyjazd
Z 3–2
90′
7,38
21 lutLigue 2
Troyes dom
Z 1–0
90′
7,38
15 lutLigue 2
Dunkerque wyjazd
P 0–1
90′
6,99
7 lutLigue 2
Pau dom
Z 3–1
90′
7,20
1 lutLigue 2
Guingamp wyjazd
Z 1–0
90′
1G
7,85
25 styLigue 2
Red Star dom
Z 4–1
90′
8,34
18 styLigue 2
Metz wyjazd
P 1–3
90′
6,82
11 styLigue 2
Amiens SC dom
Z 1–0
90′
7,28
3 styLigue 2
Martigues dom
P 1–2
90′
7,10
14 gruLigue 2
Lorient wyjazd
P 0–2
90′
7,04
7 gruLigue 2
Ajaccio wyjazd
Z 2–0
90′
7,44
23 lisLigue 2
Annecy dom
R 0–0
90′
7,10
9 lisLigue 2
Pau wyjazd
R 0–0
90′
8,22
1 lisLigue 2
Rodez dom
R 3–3
90′
7,31
29 paźLigue 2
Amiens SC wyjazd
R 0–0
90′
7,73
26 paźLigue 2
Grenoble Foot 38 dom
Z 2–1
90′
7,14
21 paźLigue 2
Troyes wyjazd
Z 3–0
90′
7,00
4 paźLigue 2
Laval dom
Z 1–0
90′
7,70
28 wrzLigue 2
Red Star wyjazd
Z 3–1
90′
7,45
24 wrzLigue 2
Guingamp dom
Z 2–0
90′
7,45
20 wrzLigue 2
Bastia wyjazd
P 1–2
90′
6,94
14 wrzLigue 2
Metz dom
P 1–2
90′
1A
7,75
30 sieLigue 2
Clermont wyjazd
Z 1–0
90′
7,65
Transfery
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Paris Ligue 1 | 6 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Paris Ligue 1 · Puchar Francji | 34 | 0 | 1 |
| 2024/25 | |||
| Paris Ligue 2 | 31 | 2 | 1 |
| 2023/24 | |||
| Paris Ligue 2 · Puchar Francji | 41 | 1 | 0 |
| 2022/23 | |||
| RFC Seraing Pro League | 25 | 1 | 0 |
| Reims Ligue 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2021/22 | |||
| Nîmes Ligue 2 | 12 | 0 | 0 |
| Reims Puchar Francji · Ligue 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2020/21 | |||
| Reims Ligue 1 | 0 | 0 | 0 |