Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Ryotaro Ito #10

Pomocnik Ofensywny pomocnik Japonia

Pro League 2025/26 · 35 występów · 10 G · 6 A

Śr. 7,43 · top 1% pomocników — Pro League

Klub

Real Valladolid

Wiek
28 lat
ur. 6 lutego 1998
Wzrost
174 cm
Waga
66 kg
Kontrakt do
cze 2027
W klubie od
wrz 2026
z klubu TBC
Mecze w sezonie
35
2 841 min · 2025/26

Sezon 2025/26

Sezon: 2025/26
Rozgrywki Mecze Gole Asysty Ocena
Pro League 35 10 6 7,43

Forma

Krzywa ocen · 2025/26 · Śr. 7,43 w 35 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki

Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu Gol w tym meczu 27 lip · z Gent (D) 3–1 · 8,20 · 1G 3 sie · z Sporting Charleroi (W) 1–1 · 7,86 · 1G 8 sie · z Dender (D) 2–0 · 8,02 · 1G 17 sie · z La Louvière (D) 2–1 · 7,75 23 sie · z Zulte-Waregem (W) 2–0 · 7,57 · 1A 29 sie · z Cercle Brugge (W) 1–1 · 7,05 14 wrz · z Westerlo (D) 0–3 · 6,96 28 wrz · z Genk (D) 1–2 · 7,01 26 paź · z Union Saint-Gilloise (W) 0–2 · 6,65 2 lis · z Antwerp (D) 1–0 · 8,55 · 1G 9 lis · z Standard Liège (D) 1–0 · 7,37 23 lis · z OH Leuven (W) 2–1 · 7,65 · 1G 30 lis · z Gent (W) 2–1 · 6,92 6 gru · z Club Brugge (D) 3–2 · 8,20 · 1G 13 gru · z Anderlecht (W) 1–2 · 7,17 21 gru · z Mechelen (D) 1–0 · 7,02 26 gru · z Standard Liège (W) 2–1 · 7,54 18 sty · z OH Leuven (D) 1–0 · 7,19 24 sty · z La Louvière (W) 2–1 · 8,12 31 sty · z Sporting Charleroi (D) 0–2 · 7,28 6 lut · z Westerlo (W) 4–0 · 7,94 15 lut · z Zulte-Waregem (D) 3–2 · 7,11 · 1A 21 lut · z Dender (W) 4–1 · 8,18 · 1G 1A 28 lut · z Antwerp (W) 0–1 · 6,92 8 mar · z Cercle Brugge (D) 2–1 · 8,13 · 1A 15 mar · z Genk (W) 0–1 · 6,58 22 mar · z Union Saint-Gilloise (D) 1–3 · 6,25 4 kwi · z Union Saint-Gilloise (W) 0–1 · 6,65 11 kwi · z Club Brugge (D) 1–2 · 7,78 · 1G 19 kwi · z Gent (W) 0–0 · 6,46 23 kwi · z Anderlecht (D) 2–0 · 8,37 · 1A 26 kwi · z Mechelen (W) 4–1 · 8,51 · 1G 1A 2 maj · z Union Saint-Gilloise (D) 2–1 · 7,68 · 1G 9 maj · z Club Brugge (W) 0–2 · 6,67 16 maj · z Gent (D) 1–1 · 6,57 10 8 6
LIPMAJ

Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny16 maj · z Gent (D) 1–1 · 6,57

Wszystkie mecze: 68
19 kwiPro League Gent wyjazd R 0–0 6,46 11 kwiPro League Club Brugge dom P 1–2 1G 7,78 4 kwiPro League Union Saint-Gilloise wyjazd P 0–1 6,65 22 marPro League Union Saint-Gilloise dom P 1–3 6,25 15 marPro League Genk wyjazd P 0–1 6,58 8 marPro League Cercle Brugge dom Z 2–1 1A 8,13 28 lutPro League Antwerp wyjazd P 0–1 6,92 21 lutPro League Dender wyjazd Z 4–1 1G 1A 8,18 15 lutPro League Zulte-Waregem dom Z 3–2 1A 7,11 6 lutPro League Westerlo wyjazd Z 4–0 7,94 31 styPro League Sporting Charleroi dom P 0–2 7,28 24 styPro League La Louvière wyjazd Z 2–1 8,12 18 styPro League OH Leuven dom Z 1–0 7,19 26 gruPro League Standard Liège wyjazd Z 2–1 7,54 21 gruPro League Mechelen dom Z 1–0 7,02 13 gruPro League Anderlecht wyjazd P 1–2 7,17 6 gruPro League Club Brugge dom Z 3–2 1G 8,20 30 lisPro League Gent wyjazd Z 2–1 6,92 23 lisPro League OH Leuven wyjazd Z 2–1 1G 7,65 9 lisPro League Standard Liège dom Z 1–0 7,37 2 lisPro League Antwerp dom Z 1–0 1G 8,55 26 paźPro League Union Saint-Gilloise wyjazd P 0–2 6,65 28 wrzPro League Genk dom P 1–2 7,01 14 wrzPro League Westerlo dom P 0–3 6,96 29 siePro League Cercle Brugge wyjazd R 1–1 7,05 23 siePro League Zulte-Waregem wyjazd Z 2–0 1A 7,57 17 siePro League La Louvière dom Z 2–1 7,75 8 siePro League Dender dom Z 2–0 1G 8,02 3 siePro League Sporting Charleroi wyjazd R 1–1 1G 7,86 27 lipPro League Gent dom Z 3–1 1G 8,20
2024/25
10 majPro League KV Kortrijk wyjazd R 2–2 6,70 4 majPro League K. Beerschot V.A. dom Z 2–1 6,90 26 kwiPro League Cercle Brugge wyjazd P 1–3 6,20 6 kwiPro League KV Kortrijk dom P 0–3 6,70 29 marPro League K. Beerschot V.A. wyjazd Z 1–0 8,30 16 marPro League OH Leuven wyjazd P 2–3 6,85 7 marPro League K. Beerschot V.A. dom Z 2–0 7,38 1 marPro League KV Kortrijk dom Z 4–2 6,83 21 lutPro League Mechelen wyjazd R 1–1 6,81 15 lutPro League Club Brugge dom R 2–2 7,11 8 lutPro League Dender wyjazd P 1–2 6,45 2 lutPro League Union Saint-Gilloise wyjazd P 1–2 6,67 24 styPro League Antwerp dom R 1–1 6,80 19 styPro League Standard Liège dom P 1–2 6,98 11 styPro League Westerlo wyjazd Z 2–1 1G 7,32 27 gruPro League Cercle Brugge dom R 1–1 7,74 21 gruPro League Sporting Charleroi wyjazd P 1–2 6,82 15 gruPro League Anderlecht dom P 0–2 7,72 7 gruPro League Gent wyjazd P 0–2 7,54 1 gruPro League Genk dom R 2–2 1A 7,93 23 lisPro League Club Brugge wyjazd P 0–7 6,60 2 lisPro League Standard Liège wyjazd P 1–2 6,68 26 paźPro League Westerlo dom Z 2–0 7,83 20 paźPro League Genk wyjazd P 2–3 6,20 6 paźPro League Gent dom R 1–1 7,90 29 wrzPro League Cercle Brugge wyjazd R 1–1 6,80 21 wrzPro League K. Beerschot V.A. wyjazd Z 3–0 1G 7,80 15 wrzPro League OH Leuven dom Z 2–1 6,70 1 wrzPro League KV Kortrijk wyjazd R 1–1 6,90 25 siePro League Union Saint-Gilloise dom R 0–0 7,00 17 siePro League Dender dom R 3–3 1A 7,60 11 siePro League Antwerp wyjazd P 1–6 1A 6,50 3 siePro League Sporting Charleroi dom P 1–4 6,30

Transfery

  1. 30 wrz 2026transfer TBC Real Valladolid —
  2. 1 lip 2026transfer Sint-Truiden TBC —
  3. 1 lip 2023transfer Albirex Niigata Sint-Truiden —
  4. 1 lut 2022transfer Urawa Reds Albirex Niigata —
  5. 31 sty 2022powrót z wypożyczenia Mito Hollyhock Urawa Reds —
  6. 8 lip 2021wypożyczenie Urawa Reds Mito Hollyhock —
  7. 31 sty 2020powrót z wypożyczenia Oita Trinita Urawa Reds —
  8. 1 lut 2019wypożyczenie Urawa Reds Oita Trinita —
  9. 31 sty 2019powrót z wypożyczenia Mito Hollyhock Urawa Reds —
  10. 8 wrz 2017wypożyczenie Urawa Reds Mito Hollyhock —

Kariera

Klub Mecze Gole Asysty
2025/26
Sint-Truiden Pro League 35 10 6
2024/25
Sint-Truiden Pro League 33 2 3
2023/24
Sint-Truiden Pro League 36 7 4
2023
Albirex Niigata J1 League 17 7 4
2021
Urawa Reds J1 League 1 0 0
2020
Urawa Reds J1 League 5 0 0
2019
Oita Trinita J1 League 4 0 0
2016
Urawa Reds J1 League 1 0 0
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł