Manu Fuster #14
Napastnik
Prawy skrzydłowy
Hiszpania
La Liga 2 2026/27 · 12 występów · 2 G · 1 A
Klub
- Wiek
- 29 lat
- ur. 22 października 1997
- Wzrost
- 169 cm
- Waga
- 65 kg
- Kontrakt do
- cze 2028
- W klubie od
- lip 2024
- z klubu Albacete
- Mecze w sezonie
- 13
- 790 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga 2 | 12 | 2 | 1 | 6,96 | 1,01 | 2,99 |
| Puchar Króla | 1 | 1 | 0 | 6,57 | ||
| Razem | 13 | 3 | 1 | 6,93 | 1,01 | 2,99 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,93 w 13 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIELIS
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny2 lis · z Real Oviedo (W) 3–2 · 7,87 · 1G
2 lisLa Liga 2
Real Oviedo wyjazd
Z 3–2
86′
1G
7,87
27 paźPuchar Króla
RSD Alcalá wyjazd
Z 3–1
74′
1G
6,57
24 paźLa Liga 2
Real Sociedad II dom
Z 1–0
60′
6,99
17 paźLa Liga 2
Castellón dom
P 0–3
35′
6,80
11 paźLa Liga 2
Mallorca wyjazd
P 1–3
5′
6,48
Wszystkie mecze: 58
4 paźLa Liga 2
Real Valladolid dom
R 2–2
23′
6,76
27 wrzLa Liga 2
SD Eibar wyjazd
P 2–3
61′
6,63
20 wrzLa Liga 2
Burgos dom
P 1–2
64′
1A
6,74
12 wrzLa Liga 2
Cádiz wyjazd
Z 1–0
77′
7,14
4 wrzLa Liga 2
Leganés dom
R 0–0
60′
6,50
29 sieLa Liga 2
Girona wyjazd
P 2–5
69′
6,74
22 sieLa Liga 2
Ceuta wyjazd
Z 2–0
90′
1G
7,61
16 sieLa Liga 2
Albacete dom
Z 2–1
86′
7,21
2025/26
10 czeLa Liga 2
Málaga wyjazd
R 1–1
29′
6,38
7 czeLa Liga 2
Málaga dom
P 0–1
66′
6,64
31 majLa Liga 2
Deportivo La Coruña wyjazd
Z 2–1
70′
1A
6,58
24 majLa Liga 2
Real Zaragoza dom
R 1–1
84′
7,00
16 majLa Liga 2
Almería wyjazd
Z 2–1
90′
6,97
10 majLa Liga 2
FC Andorra wyjazd
P 1–5
68′
7,17
3 majLa Liga 2
Real Valladolid dom
Z 2–1
85′
2A
8,49
27 kwiLa Liga 2
Cádiz wyjazd
Z 2–1
89′
7,12
17 kwiLa Liga 2
Leganés dom
Z 2–0
87′
1G
7,39
11 kwiLa Liga 2
Málaga wyjazd
P 0–2
90′
6,75
5 kwiLa Liga 2
Huesca dom
Z 2–1
5′
6,55
2 kwiLa Liga 2
Granada dom
Z 2–0
61′
6,67
29 marLa Liga 2
SD Eibar wyjazd
P 1–3
84′
1G
7,90
22 marLa Liga 2
Sporting Gijón dom
Z 1–0
88′
7,02
16 marLa Liga 2
Albacete wyjazd
P 1–2
63′
1A
7,16
8 marLa Liga 2
Ceuta dom
Z 4–0
72′
1G
7,48
1 marLa Liga 2
Cultural Leonesa wyjazd
Z 3–0
72′
1G 1A
8,92
21 lutLa Liga 2
Castellón dom
R 1–1
77′
6,82
15 lutLa Liga 2
Mirandés wyjazd
R 1–1
90′
7,57
7 lutLa Liga 2
Burgos dom
R 0–0
81′
6,75
30 styLa Liga 2
Real Sociedad II wyjazd
R 1–1
66′
6,85
24 styLa Liga 2
Córdoba dom
P 1–2
87′
6,71
18 styLa Liga 2
Racing Santander wyjazd
P 1–4
73′
1G
7,33
10 styLa Liga 2
Deportivo La Coruña dom
R 1–1
87′
7,07
4 styLa Liga 2
Real Zaragoza wyjazd
Z 2–1
89′
1A
7,32
20 gruLa Liga 2
Cultural Leonesa dom
Z 4–0
90′
1G 1A
8,36
14 gruLa Liga 2
Ceuta wyjazd
R 1–1
79′
7,17
8 gruLa Liga 2
Mirandés dom
R 0–0
64′
7,13
30 lisLa Liga 2
Castellón wyjazd
P 0–1
78′
6,87
21 lisLa Liga 2
Albacete dom
Z 2–1
90′
1G 1A
8,41
14 lisLa Liga 2
Real Valladolid wyjazd
Z 1–0
75′
6,40
9 lisLa Liga 2
Racing Santander dom
Z 3–1
69′
1G 1A
7,36
2 lisLa Liga 2
Sporting Gijón wyjazd
R 0–0
90′
6,88
28 paźPuchar Króla
Extremadura 1924 wyjazd
P 1–3
36′
1A
6,38
24 paźLa Liga 2
Huesca wyjazd
R 1–1
71′
6,77
19 paźLa Liga 2
SD Eibar dom
Z 3–1
28′
6,84
10 paźLa Liga 2
Granada wyjazd
R 0–0
90′
7,13
5 paźLa Liga 2
Cádiz dom
Z 1–0
85′
6,97
27 wrzLa Liga 2
Almería dom
P 0–1
83′
7,18
20 wrzLa Liga 2
Leganés wyjazd
Z 1–0
90′
1A
7,26
12 wrzLa Liga 2
Real Sociedad II dom
Z 2–1
20′
6,60
7 wrzLa Liga 2
Burgos wyjazd
R 0–0
71′
7,18
31 sieLa Liga 2
Málaga dom
P 0–1
90′
7,30
25 sieLa Liga 2
Córdoba wyjazd
Z 3–1
90′
1A
7,61
17 sieLa Liga 2
FC Andorra dom
R 1–1
79′
1A
7,10
Transfery
- 1 lip 2024transfer Albacete Las Palmas €1.5m
- 22 lip 2019transfer Guijuelo Albacete €180k
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Las Palmas La Liga 2 · Puchar Króla | 13 | 3 | 1 |
| 2025/26 | |||
| Las Palmas La Liga 2 · Puchar Króla | 45 | 7 | 13 |
| 2024/25 | |||
| Las Palmas La Liga · Puchar Króla | 31 | 3 | 4 |
| 2023/24 | |||
| Albacete La Liga 2 · Puchar Króla | 43 | 8 | 11 |
| 2022/23 | |||
| Albacete La Liga 2 · Puchar Króla | 44 | 8 | 9 |
| 2021/22 | |||
| Albacete Puchar Króla | 2 | 0 | 0 |
| 2020/21 | |||
| Albacete La Liga 2 · Puchar Króla | 39 | 2 | 1 |
| 2019/20 | |||
| Albacete Puchar Króla | 2 | 0 | 0 |