Przejdź do treści
GolVolt
Wybierz ligę

Mihailo Stevanovic #64

Pomocnik Środkowy pomocnik Serbia

Super League 2026/27 · 12 występów

Śr. 6,83 · top 62% pomocników — Super League

Klub

St. Gallen

Wiek
24 lata
ur. 4 stycznia 2002
Wzrost
186 cm
Waga
74 kg
Kontrakt do
cze 2029
W klubie od
lip 2023
z klubu Luzern II
Mecze w sezonie
18
1 320 min · 2026/27

Sezon 2026/27

Sezon: 2026/27
Rozgrywki Mecze Gole Asysty Ocena xG Kl. podania/90
Super League 12 0 0 6,83 0,21 1,94
Liga Konferencji 4 1 0 6,73 0,53 1,00
Liga Europy 2 0 0 6,68 1,00
Razem 18 1 0 6,79 0,74 1,59

Forma

Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,79 w 18 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki

Gol w tym meczu 23 lip · z Benfica (D) 2–1 · 6,81 26 lip · z Zürich (D) 2–1 · 6,67 30 lip · z Benfica (W) 0–5 · 6,56 2 sie · z Vaduz (W) 3–2 · 6,79 6 sie · z Sheriff (W) 3–1 · 7,04 9 sie · z Luzern (D) 2–2 · 6,92 13 sie · z Sheriff (D) 5–1 · 7,35 · 1G 20 sie · z Nordsjælland (W) 0–1 · 6,77 27 sie · z Nordsjælland (D) 2–3 · 5,77 30 sie · z Thun (D) 3–4 · 6,49 2 wrz · z Grasshopper (W) 0–2 · 6,64 6 wrz · z Servette (W) 2–0 · 6,72 12 wrz · z Sion (D) 0–3 · 7,01 16 wrz · z Lugano (W) 1–4 · 6,83 20 wrz · z Basel (W) 3–1 · 7,30 11 paź · z Lausanne Sport (D) 1–0 · 6,52 24 paź · z Young Boys (W) 0–2 · 6,85 31 paź · z Servette (D) 2–1 · 7,19 10 8 6
LIPPAŹ

Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Servette (D) 2–1 · 7,19

Wszystkie mecze: 39
12 wrzSuper League Sion dom P 0–3 7,01 6 wrzSuper League Servette wyjazd Z 2–0 6,72 2 wrzSuper League Grasshopper wyjazd P 0–2 6,64 30 sieSuper League Thun dom P 3–4 6,49 27 sieLiga Konferencji Nordsjælland dom P 2–3 5,77 20 sieLiga Konferencji Nordsjælland wyjazd P 0–1 6,77 13 sieLiga Konferencji Sheriff dom Z 5–1 1G 7,35 9 sieSuper League Luzern dom R 2–2 6,92 6 sieLiga Konferencji Sheriff wyjazd Z 3–1 7,04 2 sieSuper League Vaduz wyjazd Z 3–2 6,79 30 lipLiga Europy Benfica wyjazd P 0–5 6,56 26 lipSuper League Zürich dom Z 2–1 6,67 23 lipLiga Europy Benfica dom Z 2–1 6,81
2025/26
17 majSuper League Thun dom R 1–1 7,07 14 majSuper League Basel wyjazd Z 3–1 1A 7,06 10 majSuper League Lugano wyjazd Z 2–1 1G 7,20 26 kwiSuper League Young Boys wyjazd Z 2–1 5,70 12 kwiSuper League Luzern wyjazd R 2–2 7,03 6 kwiSuper League Zürich dom Z 2–1 17 marSuper League Lugano dom R 1–1 6,53 8 marSuper League Basel dom Z 3–0 6,84 18 lutSuper League Winterthur wyjazd Z 5–1 6,38 11 lutSuper League Young Boys dom Z 2–1 8 lutSuper League Lausanne Sport wyjazd R 1–1 6,81 25 stySuper League Servette dom P 2–4 6,34 21 gruSuper League Grasshopper wyjazd Z 2–1 6,47 16 gruSuper League Sion dom Z 3–1 6,61 13 gruSuper League Thun wyjazd Z 2–0 6,56 30 lisSuper League Basel wyjazd R 0–0 6,36 26 lisSuper League Lugano wyjazd Z 3–1 6,41 28 paźSuper League Sion wyjazd P 2–3 1G 7,19 31 sieSuper League Lausanne Sport wyjazd Z 2–1 2 sieSuper League Servette wyjazd Z 4–1 6,37 26 lipSuper League Basel dom Z 2–1 6,69

Transfery

  1. 1 lip 2023transfer Luzern II St. Gallen —
  2. 3 sie 2022wolny transfer Basel II Luzern II —
  3. 16 sty 2020transfer Basel U18 Basel II —

Kariera

Klub Mecze Gole Asysty
2026/27
St. Gallen Super League · Liga Konferencji · Liga Europy 18 1 0
2025/26
St. Gallen Super League 21 2 1
2024/25
St. Gallen Super League · Liga Konferencji 36 1 2
2023/24
St. Gallen Super League 31 4 1
2022/23
Luzern Super League 1 0 0
2019/20
Basel Super League · Liga Europy 1 0 0
⌘K

Strzałki – ruch · Enter otwiera · Esc zamyka

Artykuł