Darlin Yongwa #13
Obrońca
Lewy obrońca
Kamerun
Championship 2026/27 · 5 występów
Klub
- Wiek
- 26 lat
- ur. 22 września 2000
- Wzrost
- 177 cm
- Waga
- 65 kg
- Kontrakt do
- cze 2030
- W klubie od
- sie 2026
- z klubu Lorient
- Mecze w sezonie
- 7
- 361 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | 5 | 0 | 0 | 6,66 | 0,03 | 2,67 |
| Puchar Ligi Angielskiej | 2 | 0 | 0 | 6,39 | ||
| Razem | 7 | 0 | 0 | 6,58 | 0,03 | 2,67 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,58 w 7 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Watford (D) 3–2 · 6,56
31 paźChampionship
Watford dom
Z 3–2
9′
6,56
24 paźChampionship
Charlton Athletic wyjazd
Z 3–1
11′
7,19
17 paźChampionship
Portsmouth dom
P 0–1
44′
6,37
10 paźChampionship
Swansea City wyjazd
P 1–2
90′
6,43
17 wrzPuchar Ligi Angielskiej
Manchester City wyjazd
P 0–5
90′
6,22
Wszystkie mecze: 64
1 wrzChampionship
Stoke City wyjazd
P 0–1
56′
6,73
25 siePuchar Ligi Angielskiej
Cardiff City wyjazd
Z 2–1
61′
6,57
2025/26
2 majLigue 1
Paris Saint Germain wyjazd
R 2–2
10′
6,70
18 kwiLigue 1
Olympique Marseille dom
Z 2–0
90′
7,05
12 kwiLigue 1
Olympique Lyonnais wyjazd
P 0–2
17′
6,94
21 marLigue 1
Toulouse wyjazd
P 0–1
90′
6,71
8 marLigue 1
LOSC Lille wyjazd
R 1–1
16′
6,61
4 marPuchar Francji
Nice dom
P 0–0
72′
6,74
1 marLigue 1
Auxerre dom
R 2–2
90′
1A
7,28
22 lutLigue 1
Nice wyjazd
R 3–3
90′
6,09
15 lutLigue 1
Angers SCO dom
Z 2–0
86′
6,75
7 lutLigue 1
Brest wyjazd
P 0–2
26′
6,63
4 lutPuchar Francji
Paris dom
Z 2–0
78′
6,75
14 gruLigue 1
Strasbourg wyjazd
R 0–0
90′
7,21
7 gruLigue 1
Olympique Lyonnais dom
Z 1–0
90′
6,82
30 lisLigue 1
Nice dom
Z 3–1
90′
6,69
23 lisLigue 1
Nantes wyjazd
R 1–1
90′
6,49
9 lisLigue 1
Toulouse dom
R 1–1
90′
6,34
2 lisLigue 1
Lens wyjazd
P 0–3
90′
6,95
29 paźLigue 1
Paris Saint Germain dom
R 1–1
90′
7,03
26 paźLigue 1
Angers SCO wyjazd
P 0–2
90′
6,79
19 paźLigue 1
Brest dom
R 3–3
7′
6,20
3 paźLigue 1
Paris wyjazd
P 0–2
13′
6,44
12 wrzLigue 1
Olympique Marseille wyjazd
P 0–4
10′
4,48
30 sieLigue 1
LOSC Lille dom
P 1–7
8′
5,89
24 sieLigue 1
Rennes dom
Z 4–0
17′
6,53
17 sieLigue 1
Auxerre wyjazd
P 0–1
15′
6,65
2024/25
10 majLigue 2
Martigues dom
Z 5–1
90′
6,84
2 majLigue 2
Ajaccio wyjazd
P 1–2
90′
6,54
26 kwiLigue 2
Caen dom
Z 4–0
90′
7,46
21 kwiLigue 2
Annecy wyjazd
R 0–0
90′
7,40
12 kwiLigue 2
Guingamp wyjazd
Z 2–1
90′
1A
8,29
5 kwiLigue 2
Pau dom
Z 5–0
90′
7,04
29 marLigue 2
Grenoble Foot 38 wyjazd
Z 2–1
90′
7,19
15 marLigue 2
Bastia dom
Z 4–0
90′
1G
8,16
8 marLigue 2
Paris wyjazd
P 2–3
90′
6,46
1 marLigue 2
Rodez dom
Z 3–1
90′
7,02
22 lutLigue 2
Laval dom
P 0–1
90′
7,23
14 lutLigue 2
Troyes wyjazd
Z 1–0
90′
7,32
8 lutLigue 2
Amiens SC dom
Z 3–1
90′
6,95
1 lutLigue 2
Red Star wyjazd
Z 2–1
90′
7,39
25 styLigue 2
Clermont dom
Z 3–2
90′
6,78
18 styLigue 2
Dunkerque wyjazd
Z 1–0
90′
7,36
11 styLigue 2
Metz dom
R 0–0
90′
7,26
4 styLigue 2
Laval wyjazd
P 0–2
90′
6,47
14 gruLigue 2
Paris dom
Z 2–0
90′
7,44
6 gruLigue 2
Troyes dom
Z 2–0
90′
1A
7,53
23 lisLigue 2
Bastia wyjazd
R 0–0
90′
7,50
9 lisLigue 2
Guingamp dom
Z 3–1
90′
7,29
1 lisLigue 2
Clermont wyjazd
P 1–2
12′
6,63
29 paźLigue 2
Dunkerque dom
Z 4–2
90′
1A
7,32
25 paźLigue 2
Rodez wyjazd
R 3–3
90′
6,73
19 paźLigue 2
Annecy dom
Z 4–2
90′
2A
8,80
5 paźLigue 2
Caen wyjazd
Z 2–1
90′
6,60
27 wrzLigue 2
Ajaccio dom
Z 3–0
44′
7,04
24 wrzLigue 2
Pau wyjazd
P 0–1
90′
7,14
13 wrzLigue 2
Red Star dom
Z 2–1
90′
1A
7,55
31 sieLigue 2
Amiens SC wyjazd
P 0–1
90′
7,45
19 sieLigue 2
Martigues wyjazd
Z 1–0
90′
6,94
Transfery
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Norwich City Championship · Puchar Ligi Angielskiej | 6 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Lorient Ligue 1 · Puchar Francji | 25 | 0 | 1 |
| 2024/25 | |||
| Lorient Ligue 2 · Puchar Francji | 32 | 1 | 6 |
| 2023/24 | |||
| Lorient Ligue 1 | 22 | 1 | 1 |
| 2022/23 | |||
| Lorient Ligue 1 · Puchar Francji | 17 | 1 | 1 |
| 2021/22 | |||
| Niort Ligue 2 | 31 | 0 | 0 |
| 2020/21 | |||
| Niort Ligue 2 | 27 | 0 | 2 |
| 2019/20 | |||
| Niort Ligue 2 | 8 | 0 | 1 |