Maxence Rivera #7
Napastnik
Lewy skrzydłowy
Francja
Eredivisie 2026/27 · 10 występów · 2 G · 3 A
Śr. 6,90 · top 74% pomocników — Eredivisie
Klub
- Wiek
- 24 lata
- ur. 30 maja 2002
- Wzrost
- 168 cm
- Waga
- 61 kg
- Kontrakt do
- cze 2028
- W klubie od
- lip 2025
- z klubu Dunkerque
- Mecze w sezonie
- 10
- 687 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | 10 | 2 | 3 | 6,90 | 2,69 | 2,16 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,90 w 10 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z NEC Nijmegen (D) 1–0 · 6,24
31 paźEredivisie
NEC Nijmegen dom
Z 1–0
62′
6,24
24 paźEredivisie
ADO Den Haag wyjazd
Z 3–2
86′
2A
8,24
16 paźEredivisie
Excelsior dom
Z 4–0
73′
6,81
9 paźEredivisie
PSV wyjazd
P 0–2
64′
6,33
19 wrzEredivisie
Sparta Rotterdam wyjazd
Z 4–0
90′
1G 1A
8,53
Wszystkie mecze: 72
13 wrzEredivisie
Telstar dom
R 0–0
61′
6,74
6 wrzEredivisie
AZ Alkmaar dom
P 2–3
68′
5,96
30 sieEredivisie
Willem II wyjazd
R 2–2
85′
6,29
22 sieEredivisie
PEC Zwolle dom
P 0–2
66′
6,77
16 sieEredivisie
Ajax wyjazd
R 2–2
32′
1G
7,04
2025/26
25 kwiEredivisie
Fortuna Sittard dom
Z 2–1
43′
6,59
12 kwiEredivisie
AZ wyjazd
P 0–3
80′
5,95
5 kwiEredivisie
Heracles Almelo dom
Z 4–1
90′
1G
7,95
14 marEredivisie
Telstar dom
Z 3–0
90′
1G
7,04
7 marEredivisie
Excelsior wyjazd
Z 2–1
90′
6,57
28 lutEredivisie
Sparta Rotterdam dom
Z 2–1
90′
6,85
21 lutEredivisie
PSV wyjazd
P 1–3
26′
6,61
15 lutEredivisie
PEC Zwolle dom
Z 4–2
87′
1G
7,16
11 lutEredivisie
Go Ahead Eagles wyjazd
Z 3–1
90′
2A
8,15
7 lutEredivisie
FC Twente wyjazd
P 0–5
29′
6,50
1 lutEredivisie
FC Utrecht dom
R 1–1
68′
6,29
18 styEredivisie
FC Groningen dom
P 0–2
17′
6,55
11 styEredivisie
Feyenoord dom
R 2–2
77′
6,52
20 gruEredivisie
Heracles Almelo wyjazd
Z 3–0
27′
1G 1A
7,69
14 gruEredivisie
Sparta Rotterdam wyjazd
Z 3–0
29′
6,17
6 gruEredivisie
PSV dom
P 0–2
46′
6,61
28 lisEredivisie
PEC Zwolle wyjazd
P 1–2
69′
6,95
23 lisEredivisie
AZ dom
Z 3–1
90′
7,29
8 lisEredivisie
Fortuna Sittard wyjazd
P 0–2
64′
6,56
1 lisEredivisie
Ajax wyjazd
R 1–1
90′
7,02
24 paźEredivisie
NAC Breda dom
R 3–3
62′
6,42
19 paźEredivisie
Telstar wyjazd
Z 3–2
79′
6,67
4 paźEredivisie
Excelsior dom
Z 2–1
72′
6,54
28 wrzEredivisie
FC Utrecht wyjazd
R 2–2
79′
1A
7,52
21 wrzEredivisie
NEC Nijmegen dom
Z 3–2
73′
6,59
13 wrzEredivisie
Feyenoord wyjazd
P 0–1
70′
6,19
30 sieEredivisie
Go Ahead Eagles dom
R 2–2
90′
6,58
24 sieEredivisie
FC Twente dom
P 1–2
81′
6,59
16 sieEredivisie
FC Groningen wyjazd
P 1–2
90′
6,99
9 sieEredivisie
FC Volendam dom
R 1–1
72′
6,82
2024/25
17 majLigue 2
Metz wyjazd
P 0–1
90′
6,67
14 majLigue 2
Guingamp dom
Z 1–0
90′
1G
8,37
10 majLigue 2
Red Star wyjazd
R 1–1
82′
6,85
2 majLigue 2
Laval dom
R 0–0
90′
7,55
18 kwiLigue 2
Grenoble Foot 38 dom
Z 2–0
12′
7,09
11 kwiLigue 2
Amiens SC wyjazd
P 0–1
21′
7,21
28 marLigue 2
Bastia wyjazd
P 0–2
55′
6,89
15 marLigue 2
Metz dom
P 2–3
84′
6,60
10 marLigue 2
Rodez wyjazd
P 1–5
12′
6,74
26 lutPuchar Francji
Brest wyjazd
Z 3–2
77′
6,63
21 lutLigue 2
Clermont dom
Z 3–0
23′
6,73
15 lutLigue 2
Paris dom
Z 1–0
1′
31 styLigue 2
Martigues dom
P 0–1
62′
6,61
22 styPuchar Francji
Haguenau wyjazd
Z 3–1
58′
6,29
18 styLigue 2
Lorient dom
P 0–1
59′
6,67
10 styLigue 2
Pau wyjazd
R 1–1
28′
6,20
4 styLigue 2
Guingamp wyjazd
R 1–1
8′
6,29
22 gruPuchar Francji
Auxerre wyjazd
Z 1–0
9′
6,37
16 gruLigue 2
Caen dom
Z 3–1
73′
1A
7,53
9 gruLigue 2
Metz wyjazd
P 0–2
87′
6,55
25 lisLigue 2
Ajaccio dom
Z 1–0
75′
6,70
8 lisLigue 2
Grenoble Foot 38 wyjazd
Z 1–0
62′
7,17
1 lisLigue 2
Amiens SC dom
Z 3–1
68′
6,69
29 paźLigue 2
Lorient wyjazd
P 2–4
90′
2G
8,58
25 paźLigue 2
Red Star dom
Z 2–0
86′
6,97
18 paźLigue 2
Laval wyjazd
P 2–3
63′
7,20
4 paźLigue 2
Troyes dom
Z 2–1
58′
6,40
27 wrzLigue 2
Martigues wyjazd
R 1–1
69′
7,24
24 wrzLigue 2
Bastia dom
Z 2–1
66′
6,22
20 wrzLigue 2
Pau dom
Z 3–2
90′
7,24
13 wrzLigue 2
Clermont wyjazd
Z 1–0
78′
7,04
30 sieLigue 2
Rodez dom
Z 1–0
80′
1G
7,34
Transfery
- 1 lip 2025transfer Dunkerque SC Heerenveen €600k
- 1 lip 2024wolny transfer Saint-Étienne Dunkerque —
- 30 cze 2023powrót z wypożyczenia Le Puy-en-Velay Saint-Étienne —
- 31 sie 2022wypożyczenie Saint-Étienne Le Puy-en-Velay —
- 1 wrz 2020transfer Saint-Étienne II Saint-Étienne —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| SC Heerenveen Eredivisie | 9 | 2 | 3 |
| 2025/26 | |||
| SC Heerenveen Eredivisie | 30 | 4 | 4 |
| 2024/25 | |||
| Dunkerque Ligue 2 · Puchar Francji | 32 | 4 | 1 |
| 2023/24 | |||
| Saint-Étienne Ligue 2 · Puchar Francji | 13 | 1 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Saint-Étienne Ligue 2 | 4 | 0 | 0 |
| Le Puy-en-Velay Puchar Francji | 1 | 1 | 0 |
| 2021/22 | |||
| Saint-Étienne Ligue 1 · Puchar Francji | 1 | 0 | 0 |
| 2020/21 | |||
| Saint-Étienne Ligue 1 · Puchar Francji | 18 | 0 | 0 |
| 2019/20 | |||
| Saint-Étienne Ligue 1 · Puchar Francji | 1 | 0 | 0 |