Filip Vecheta #27
Napastnik
Środkowy napastnik
Czechy
Chance Liga 2026/27 · 5 występów
Klub
- Wiek
- 23 lata
- ur. 15 lutego 2003
- Wzrost
- 194 cm
- Kontrakt do
- cze 2027
- W klubie od
- lip 2026
- z klubu Pardubice
- Mecze w sezonie
- 7
- 83 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Chance Liga | 5 | 0 | 0 | 6,63 | 6,43 | |
| Liga Konferencji | 2 | 0 | 0 | 6,48 | ||
| Razem | 7 | 0 | 0 | 6,59 | 6,43 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,58 w 7 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
LIPWRZ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny20 wrz · z Zlín (D) 1–1 · 6,74
20 wrzChance Liga
Zlín dom
R 1–1
20′
6,74
12 wrzChance Liga
Sparta Praha wyjazd
P 0–2
11′
6,44
6 wrzChance Liga
Slovan Liberec dom
P 1–2
6′
6,67
30 sieChance Liga
Teplice wyjazd
P 0–2
8′
6,68
13 sieLiga Konferencji
Rīgas FS wyjazd
Z 2–1
5′
6,46
Wszystkie mecze: 61
30 lipLiga Konferencji
Varaždin dom
Z 2–0
13′
6,50
26 lipChance Liga
Sigma Olomouc dom
Z 2–1
20′
6,60
2025/26
10 majChance Liga
Karviná dom
P 1–3
31′
6,43
25 kwiChance Liga
Zlín dom
Z 3–1
44′
6,53
4 kwiChance Liga
Dukla Praha wyjazd
Z 2–0
1′
6,42
14 marChance Liga
Mladá Boleslav wyjazd
P 0–2
16′
6,25
28 lutChance Liga
Teplice dom
R 1–1
5′
6,58
21 lutChance Liga
Slovácko wyjazd
P 0–2
19′
6,43
15 lutChance Liga
Jablonec dom
P 0–2
24′
6,45
8 lutChance Liga
Bohemians 1905 wyjazd
Z 2–1
46′
6,48
1 lutChance Liga
Slavia Praha dom
R 1–1
44′
1G
7,34
13 gruChance Liga
Baník Ostrava wyjazd
Z 4–1
44′
2G
8,23
22 lisChance Liga
Slovan Liberec dom
P 0–4
44′
6,66
9 lisChance Liga
Sigma Olomouc wyjazd
P 0–2
15′
6,27
1 lisChance Liga
Dukla Praha dom
R 1–1
29′
6,66
25 paźChance Liga
Zlín wyjazd
R 2–2
67′
6,74
18 paźChance Liga
Mladá Boleslav dom
Z 2–1
65′
6,43
4 paźChance Liga
Karviná dom
Z 2–1
46′
6,57
1 paźChance Liga
Baník Ostrava dom
P 0–1
17′
6,45
28 wrzChance Liga
Teplice wyjazd
R 0–0
33′
6,37
20 wrzChance Liga
Slovácko dom
R 1–1
46′
6,42
14 wrzChance Liga
Jablonec wyjazd
P 2–3
72′
6,55
30 sieChance Liga
Teplice dom
Z 4–1
17′
6,48
23 sieChance Liga
Viktoria Plzeň wyjazd
P 1–2
46′
6,27
17 sieChance Liga
Bohemians 1905 dom
P 1–2
5′
6,47
10 sieChance Liga
Baník Ostrava wyjazd
Z 2–1
4′
2 sieChance Liga
Zlín dom
P 0–1
5′
6,50
19 lipChance Liga
Dukla Praha dom
Z 2–0
64′
6,45
2024/25
10 majChance Liga
Hradec Králové dom
P 0–4
90′
6,72
19 kwiChance Liga
Slovan Liberec wyjazd
Z 3–2
90′
2G
8,42
12 kwiChance Liga
Slavia Praha dom
P 0–4
90′
6,98
5 kwiChance Liga
Sigma Olomouc wyjazd
Z 2–1
90′
6,75
30 marChance Liga
Mladá Boleslav dom
Z 3–1
86′
2G
9,40
16 marChance Liga
České Budějovice wyjazd
Z 3–2
85′
3G
9,03
12 marChance Liga
Dukla Praha wyjazd
R 0–0
7′
6,53
9 marChance Liga
Hradec Králové wyjazd
R 1–1
67′
1A
7,13
2 marChance Liga
Slovácko dom
Z 2–0
72′
6,64
23 lutChance Liga
Jablonec wyjazd
P 0–5
62′
6,61
15 lutChance Liga
Sparta Praha dom
P 2–3
68′
6,95
14 gruChance Liga
Bohemians 1905 wyjazd
R 3–3
64′
6,61
8 gruChance Liga
Viktoria Plzeň dom
P 1–2
45′
6,80
3 gruChance Liga
Sparta Praha wyjazd
P 1–4
76′
6,31
30 lisChance Liga
Baník Ostrava wyjazd
P 1–2
1′
6,45
10 lisChance Liga
Slavia Praha wyjazd
P 1–5
29′
1G
7,31
2 lisChance Liga
Sigma Olomouc dom
Z 2–1
45′
7,00
27 paźChance Liga
Mladá Boleslav wyjazd
R 1–1
90′
7,10
20 paźChance Liga
České Budějovice dom
Z 4–1
56′
2G
8,60
5 paźChance Liga
Hradec Králové dom
R 0–0
62′
6,60
28 wrzChance Liga
Slovácko wyjazd
P 1–2
78′
6,70
21 wrzChance Liga
Jablonec dom
Z 1–0
89′
1G
7,60
1 wrzChance Liga
Dukla Praha dom
R 0–0
45′
28 sieChance Liga
Baník Ostrava dom
R 0–0
61′
6,83
24 sieChance Liga
Teplice wyjazd
Z 3–1
73′
1G 1A
17 sieChance Liga
Bohemians 1905 dom
P 1–2
90′
1G
11 sieChance Liga
Viktoria Plzeň wyjazd
P 0–5
25′
21 lipChance Liga
Slavia Praha dom
R 0–0
30′
6,60
Transfery
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Jablonec Chance Liga · Liga Konferencji | 7 | 0 | 0 |
| 2025/26 | |||
| Pardubice Chance Liga | 20 | 3 | 0 |
| Karviná Chance Liga | 6 | 0 | 0 |
| 2024/25 | |||
| Karviná Chance Liga | 27 | 13 | 2 |
| Slovácko Chance Liga | 2 | 0 | 0 |
| 2023/24 | |||
| Slovácko Chance Liga | 31 | 2 | 0 |
| 2022/23 | |||
| Slovácko Chance Liga · Liga Konferencji · Liga Europy | 32 | 3 | 1 |
| 2021/22 | |||
| Slovácko Chance Liga · Liga Konferencji | 20 | 2 | 0 |
| 2019/20 | |||
| Slovácko Chance Liga | 0 | 0 | 0 |
| 2018/19 | |||
| Slovácko Chance Liga | 1 | 0 | 0 |