Josias Lukembila #9
Napastnik
Lewy skrzydłowy
Szwajcaria
Super League 2026/27 · 12 występów · 3 G · 5 A
Klub
- Wiek
- 27 lat
- ur. 9 września 1999
- Wzrost
- 181 cm
- Waga
- 80 kg
- Kontrakt do
- cze 2029
- W klubie od
- lip 2025
- z klubu Paris
- Mecze w sezonie
- 18
- 488 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Super League | 12 | 3 | 5 | 7,01 | 1,85 | 3,63 |
| Liga Konferencji | 6 | 0 | 0 | 6,53 | 0,34 | 8,18 |
| Razem | 18 | 3 | 5 | 6,85 | 2,19 | 3,88 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,85 w 18 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
LIPPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny31 paź · z Luzern (W) 1–1 · 7,32 · 1A
31 paźSuper League
Luzern wyjazd
R 1–1
18′
1A
7,32
25 paźSuper League
Lausanne Sport dom
Z 1–0
10′
6,78
10 paźSuper League
Servette wyjazd
P 0–3
30′
6,49
19 wrzSuper League
Zürich dom
R 1–1
63′
6,98
15 wrzSuper League
Grasshopper wyjazd
Z 5–2
29′
1G 2A
8,83
Wszystkie mecze: 53
12 wrzSuper League
St. Gallen wyjazd
Z 3–0
24′
6,19
6 wrzSuper League
Thun dom
Z 3–2
23′
1G
7,23
3 wrzSuper League
Basel wyjazd
Z 2–1
24′
1A
6,70
30 sieSuper League
Lugano dom
P 1–2
22′
6,99
27 sieLiga Konferencji
Ajax wyjazd
P 3–5
34′
6,18
20 sieLiga Konferencji
Ajax dom
P 2–4
8′
6,39
13 sieLiga Konferencji
Noah dom
Z 2–1
7′
6,61
9 sieSuper League
Vaduz dom
Z 3–2
56′
6,68
6 sieLiga Konferencji
Noah wyjazd
R 2–2
15′
6,50
2 sieSuper League
Luzern dom
Z 3–0
27′
1G 1A
7,95
30 lipLiga Konferencji
BATE dom
Z 4–0
25′
6,59
26 lipSuper League
Young Boys wyjazd
P 2–4
46′
5,97
23 lipLiga Konferencji
BATE wyjazd
R 1–1
27′
6,91
2025/26
17 majSuper League
Young Boys wyjazd
R 3–3
58′
6,91
14 majSuper League
Lugano dom
R 2–2
64′
7,16
3 majSuper League
St. Gallen wyjazd
Z 3–0
87′
6,70
26 kwiSuper League
Basel wyjazd
Z 2–0
65′
1G
6,48
12 kwiSuper League
Lausanne Sport dom
Z 3–0
67′
6,98
6 kwiSuper League
Grasshopper wyjazd
Z 4–0
57′
6,58
21 marSuper League
St. Gallen dom
R 1–1
77′
7,11
14 marSuper League
Zürich wyjazd
Z 2–1
17′
6,57
7 marSuper League
Winterthur dom
R 1–1
5′
6,50
4 marSuper League
Lugano wyjazd
P 1–2
59′
6,30
28 lutSuper League
Servette wyjazd
R 0–0
22′
6,81
22 lutSuper League
Young Boys dom
Z 3–1
21′
1A
6,56
15 lutSuper League
Thun wyjazd
P 0–1
19′
6,59
12 lutSuper League
Basel dom
Z 2–0
2′
7 lutSuper League
Luzern dom
R 0–0
22′
6,56
31 stySuper League
Servette wyjazd
R 3–3
7′
6,41
24 stySuper League
Luzern dom
R 1–1
6′
6,50
18 stySuper League
Basel wyjazd
R 1–1
22′
6,59
7 gruSuper League
Young Boys dom
Z 2–0
27′
6,70
29 lisSuper League
Lugano wyjazd
R 1–1
18′
6,63
23 lisSuper League
Zürich dom
R 2–2
24′
6,85
9 lisSuper League
Lausanne Sport wyjazd
R 2–2
18′
6,38
1 lisSuper League
Thun wyjazd
P 1–2
19′
6,37
28 paźSuper League
St. Gallen dom
Z 3–2
18′
6,63
25 paźSuper League
Thun dom
P 0–1
59′
6,73
19 paźSuper League
Grasshopper wyjazd
Z 1–0
57′
6,54
4 paźSuper League
Luzern wyjazd
R 3–3
68′
5,97
28 wrzSuper League
Lausanne Sport dom
R 0–0
68′
6,85
17 wrzSuper League
Servette dom
P 0–2
44′
6,24
14 wrzSuper League
Winterthur wyjazd
Z 3–2
76′
1G
8,03
30 sieSuper League
Basel dom
P 0–1
68′
6,50
10 sieSuper League
Young Boys wyjazd
R 0–0
83′
6,54
3 sieSuper League
Lugano dom
Z 4–0
66′
1G 1A
9,00
25 lipSuper League
Zürich wyjazd
Z 3–2
26′
1G
7,42
2024/25
17 sieLigue 2
Caen wyjazd
Z 2–0
2′
6,63
Transfery
- 1 lip 2025wolny transfer Paris Sion —
- 30 cze 2025powrót z wypożyczenia Winterthur Paris —
- 30 sie 2024wypożyczenie Paris Winterthur —
- 1 wrz 2023transfer Wil Paris —
- 30 sie 2021wolny transfer Lausanne Sport Wil —
- 1 lip 2019transfer Lausanne II Lausanne Sport —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Sion Super League · Liga Konferencji | 17 | 3 | 4 |
| 2025/26 | |||
| Sion Super League | 34 | 4 | 2 |
| 2024/25 | |||
| Paris Ligue 2 | 2 | 0 | 0 |
| Winterthur Super League | 26 | 3 | 3 |
| 2023/24 | |||
| Paris Ligue 2 · Puchar Francji | 32 | 3 | 5 |
| 2020/21 | |||
| Lausanne Sport Super League | 5 | 1 | 0 |