Waniss Taïbi #8
Pomocnik
Środkowy pomocnik
Francja
2. Bundesliga 2026/27 · 9 występów
Klub
- Wiek
- 24 lata
- ur. 7 marca 2002
- Wzrost
- 183 cm
- Waga
- 70 kg
- Kontrakt do
- cze 2029
- W klubie od
- lip 2025
- z klubu Rodez
- Mecze w sezonie
- 10
- 706 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | 9 | 0 | 0 | 6,83 | 0,34 | 1,75 |
| Puchar Niemiec | 1 | 0 | 1 | 7,99 | 0,23 | 7,83 |
| Razem | 10 | 0 | 1 | 6,95 | 0,57 | 2,44 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,95 w 10 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIELIS
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny1 lis · z Dynamo Dresden (D) 2–1 · 6,63
1 lis2. Bundesliga
Dynamo Dresden dom
Z 2–1
45′
6,63
25 paź2. Bundesliga
Eintracht Braunschweig wyjazd
P 0–2
45′
6,33
17 paź2. Bundesliga
St. Pauli dom
R 1–1
90′
7,14
10 paź2. Bundesliga
Magdeburg wyjazd
P 0–3
44′
6,72
11 wrz2. Bundesliga
Nürnberg wyjazd
P 1–2
90′
6,19
Wszystkie mecze: 67
4 wrz2. Bundesliga
Karlsruher SC dom
R 2–2
76′
7,32
30 sie2. Bundesliga
Darmstadt 98 wyjazd
Z 1–0
90′
7,65
22 siePuchar Niemiec
Hemelingen wyjazd
Z 9–1
46′
1A
7,99
16 sie2. Bundesliga
VfL Wolfsburg dom
P 0–1
90′
6,64
9 sie2. Bundesliga
Energie Cottbus wyjazd
P 1–3
90′
6,85
2025/26
17 maj2. Bundesliga
Nürnberg dom
R 3–3
90′
1G 1A
8,09
9 maj2. Bundesliga
VfL Bochum 1848 wyjazd
R 1–1
21′
6,80
3 maj2. Bundesliga
Preußen Münster dom
R 3–3
90′
1A
6,85
25 kwi2. Bundesliga
Karlsruher SC wyjazd
Z 3–1
90′
1A
7,57
18 kwi2. Bundesliga
Paderborn dom
R 1–1
90′
6,84
11 kwi2. Bundesliga
Darmstadt 98 wyjazd
Z 2–0
90′
7,44
5 kwi2. Bundesliga
Elversberg dom
R 1–1
46′
6,77
15 mar2. Bundesliga
Schalke 04 wyjazd
R 2–2
29′
6,43
8 mar2. Bundesliga
SpVgg Greuther Fürth dom
P 1–2
44′
6,72
14 lut2. Bundesliga
Hertha BSC wyjazd
Z 3–2
7′
6,27
8 lut2. Bundesliga
Holstein Kiel dom
Z 3–1
18′
6,45
30 sty2. Bundesliga
Magdeburg wyjazd
Z 2–1
1′
18 sty2. Bundesliga
Kaiserslautern wyjazd
P 1–3
12′
1A
5,78
21 gru2. Bundesliga
Nürnberg wyjazd
P 1–2
73′
6,87
13 gru2. Bundesliga
VfL Bochum 1848 dom
R 0–0
19′
6,79
28 lis2. Bundesliga
Karlsruher SC dom
Z 3–0
9′
6,62
8 lis2. Bundesliga
Darmstadt 98 dom
P 2–3
83′
6,79
31 paź2. Bundesliga
Elversberg wyjazd
R 2–2
18′
6,57
17 paź2. Bundesliga
Schalke 04 dom
P 0–3
80′
6,72
5 paź2. Bundesliga
SpVgg Greuther Fürth wyjazd
R 2–2
21′
6,92
28 wrz2. Bundesliga
DSC Arminia Bielefeld dom
Z 3–1
11′
6,44
21 wrz2. Bundesliga
Dynamo Dresden wyjazd
R 2–2
44′
6,81
13 wrz2. Bundesliga
Hertha BSC dom
P 0–3
21′
6,59
30 sie2. Bundesliga
Holstein Kiel wyjazd
Z 2–1
29′
6,69
23 sie2. Bundesliga
Magdeburg dom
Z 3–1
44′
6,82
3 sie2. Bundesliga
Kaiserslautern dom
Z 1–0
46′
6,54
2024/25
10 majLigue 2
Clermont dom
R 1–1
90′
7,12
2 majLigue 2
Metz wyjazd
R 3–3
90′
1A
7,33
26 kwiLigue 2
Paris dom
R 1–1
81′
7,33
18 kwiLigue 2
Laval wyjazd
P 1–2
80′
6,85
11 kwiLigue 2
Caen dom
R 2–2
90′
6,61
4 kwiLigue 2
Martigues dom
Z 1–0
90′
7,80
28 marLigue 2
Red Star wyjazd
R 1–1
90′
6,95
14 marLigue 2
Annecy wyjazd
R 1–1
82′
6,74
10 marLigue 2
Dunkerque dom
Z 5–1
90′
1G 1A
8,45
1 marLigue 2
Lorient wyjazd
P 1–3
66′
6,83
21 lutLigue 2
Amiens SC dom
R 1–1
83′
1G
7,58
14 lutLigue 2
Pau wyjazd
Z 5–0
67′
6,77
7 lutLigue 2
Bastia dom
P 0–2
75′
6,42
31 styLigue 2
Grenoble Foot 38 wyjazd
P 1–2
79′
7,03
24 styLigue 2
Ajaccio dom
P 1–2
90′
6,85
17 styLigue 2
Guingamp wyjazd
P 0–3
90′
7,01
10 styLigue 2
Troyes dom
Z 2–1
90′
6,97
3 styLigue 2
Red Star dom
P 0–2
76′
6,33
13 gruLigue 2
Clermont wyjazd
R 1–1
90′
1A
7,67
6 gruLigue 2
Pau dom
Z 1–0
90′
6,88
22 lisLigue 2
Caen wyjazd
R 3–3
90′
6,50
8 lisLigue 2
Annecy dom
Z 5–1
81′
7,03
1 lisLigue 2
Paris wyjazd
R 3–3
85′
7,11
29 paźLigue 2
Bastia wyjazd
R 2–2
90′
1G
8,06
25 paźLigue 2
Lorient dom
R 3–3
90′
1G
7,99
18 paźLigue 2
Martigues wyjazd
Z 2–0
71′
7,10
4 paźLigue 2
Grenoble Foot 38 dom
Z 2–1
24′
6,40
24 wrzLigue 2
Laval dom
P 1–3
90′
1A
7,65
20 wrzLigue 2
Troyes wyjazd
Z 3–0
26′
1A
7,55
30 sieLigue 2
Dunkerque wyjazd
P 0–1
90′
7,04
16 sieLigue 2
Ajaccio wyjazd
P 0–1
78′
Transfery
- 1 lip 2025transfer Rodez Hannover 96 €700k
- 4 lip 2023transfer Angers SCO Rodez —
- 1 lip 2021transfer Angers SCO II Angers SCO —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| Hannover 96 2. Bundesliga · Puchar Niemiec | 10 | 0 | 1 |
| 2025/26 | |||
| Hannover 96 2. Bundesliga | 26 | 1 | 4 |
| 2024/25 | |||
| Rodez Ligue 2 | 31 | 4 | 5 |
| 2023/24 | |||
| Rodez Ligue 2 · Puchar Francji | 42 | 2 | 3 |
| 2022/23 | |||
| Angers SCO Ligue 1 · Puchar Francji | 12 | 0 | 0 |
| 2021/22 | |||
| Angers SCO Ligue 1 | 7 | 0 | 0 |
| 2020/21 | |||
| Angers SCO Ligue 1 · Puchar Francji | 3 | 0 | 0 |