Sergio Cubero #2
Obrońca
Prawy obrońca
Hiszpania
La Liga 2 2026/27 · 6 występów · 1 A
Klub
- Wiek
- 27 lat
- ur. 5 września 1999
- Wzrost
- 187 cm
- Waga
- 71 kg
- Kontrakt do
- cze 2027
- W klubie od
- cze 2024
- z klubu Racing Ferrol
- Mecze w sezonie
- 6
- 315 min · 2026/27
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Ocena | xG | Kl. podania/90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| La Liga 2 | 6 | 0 | 1 | 6,77 | 0,13 | 1,86 |
Forma
Krzywa ocen · 2026/27 · Śr. 6,77 w 6 ocenionych meczach · wszystkie rozgrywki
10
8
6
SIEPAŹ
Oceny meczowe · tylko mecze z oceną · przerwy = brak oceny24 paź · z Córdoba (W) 0–2 · 6,99
24 paźLa Liga 2
Córdoba wyjazd
P 0–2
79′
6,99
3 paźLa Liga 2
Albacete wyjazd
Z 3–1
21′
6,66
14 wrzLa Liga 2
Celta Fortuna wyjazd
Z 4–0
66′
1A
6,85
6 wrzLa Liga 2
Granada dom
Z 3–0
29′
6,62
30 sieLa Liga 2
FC Andorra wyjazd
Z 1–0
30′
6,91
Wszystkie mecze: 65
16 sieLa Liga 2
Tenerife dom
P 1–3
90′
6,58
2025/26
31 majLa Liga 2
Castellón wyjazd
P 1–2
82′
7,56
24 majLa Liga 2
Córdoba dom
Z 2–0
90′
7,00
16 majLa Liga 2
Cultural Leonesa wyjazd
P 1–2
90′
6,71
10 majLa Liga 2
Mirandés wyjazd
Z 1–0
90′
6,98
2 majLa Liga 2
Málaga dom
P 2–4
79′
6,07
24 kwiLa Liga 2
Albacete wyjazd
Z 3–0
90′
6,91
19 kwiLa Liga 2
Huesca dom
Z 2–1
90′
1A
6,93
13 kwiLa Liga 2
Real Valladolid wyjazd
R 0–0
90′
7,21
2 kwiLa Liga 2
Real Sociedad II wyjazd
Z 1–0
90′
7,45
29 marLa Liga 2
Las Palmas dom
Z 3–1
90′
1A
7,46
21 marLa Liga 2
FC Andorra wyjazd
Z 1–0
90′
6,90
15 marLa Liga 2
Burgos dom
R 0–0
90′
7,11
8 marLa Liga 2
Leganés wyjazd
Z 1–0
90′
7,19
1 marLa Liga 2
Cádiz dom
Z 3–1
90′
6,84
21 lutLa Liga 2
Deportivo La Coruña wyjazd
P 0–1
87′
6,49
15 lutLa Liga 2
Racing Santander dom
Z 2–1
90′
6,47
7 lutLa Liga 2
Real Zaragoza wyjazd
R 1–1
90′
6,62
1 lutLa Liga 2
Sporting Gijón dom
Z 1–0
90′
6,95
25 styLa Liga 2
Almería dom
Z 1–0
90′
6,86
19 styLa Liga 2
Granada wyjazd
R 0–0
90′
6,74
19 gruLa Liga 2
Real Valladolid dom
Z 3–0
16′
6,55
13 gruLa Liga 2
Córdoba wyjazd
R 0–0
70′
6,99
30 lisLa Liga 2
Racing Santander wyjazd
P 0–4
90′
6,50
22 lisLa Liga 2
Real Zaragoza dom
P 1–2
46′
5,95
16 lisLa Liga 2
Sporting Gijón wyjazd
R 1–1
90′
7,06
8 lisLa Liga 2
Albacete dom
Z 3–2
90′
6,15
12 paźLa Liga 2
Castellón dom
R 0–0
73′
6,32
3 paźLa Liga 2
Ceuta wyjazd
P 0–1
79′
6,57
27 wrzLa Liga 2
Deportivo La Coruña dom
R 1–1
58′
6,50
21 wrzLa Liga 2
Real Sociedad II dom
Z 2–1
90′
7,21
13 wrzLa Liga 2
Cádiz wyjazd
P 0–1
24′
6,56
8 wrzLa Liga 2
FC Andorra dom
Z 2–0
90′
1G
8,15
1 wrzLa Liga 2
Huesca wyjazd
P 1–2
90′
6,89
22 sieLa Liga 2
Granada dom
Z 3–0
90′
7,61
16 sieLa Liga 2
Málaga wyjazd
R 1–1
90′
6,58
2024/25
1 czeLa Liga 2
Levante wyjazd
P 0–1
84′
6,57
25 majLa Liga 2
Córdoba dom
Z 4–1
90′
1A
7,49
17 majLa Liga 2
Burgos dom
Z 1–0
90′
7,11
12 majLa Liga 2
Granada wyjazd
Z 2–0
90′
7,30
3 majLa Liga 2
Mirandés dom
P 0–1
90′
7,12
27 kwiLa Liga 2
Tenerife wyjazd
R 1–1
90′
7,16
21 kwiLa Liga 2
Málaga dom
R 2–2
90′
6,57
12 kwiLa Liga 2
Real Zaragoza wyjazd
R 2–2
90′
6,83
5 kwiLa Liga 2
Real Oviedo dom
R 1–1
90′
6,90
31 marLa Liga 2
Cádiz wyjazd
R 0–0
90′
7,37
23 marLa Liga 2
Huesca dom
Z 2–1
90′
7,09
15 marLa Liga 2
Racing Ferrol wyjazd
R 0–0
70′
7,21
7 marLa Liga 2
Almería dom
Z 1–0
90′
6,92
28 lutLa Liga 2
FC Cartagena wyjazd
Z 2–0
90′
7,45
22 lutLa Liga 2
Racing Santander dom
R 2–2
90′
6,67
15 lutLa Liga 2
Castellón wyjazd
P 0–2
90′
6,59
8 lutLa Liga 2
Sporting Gijón wyjazd
R 0–0
37′
7,12
2 lutLa Liga 2
Deportivo La Coruña dom
P 0–1
90′
7,24
24 styLa Liga 2
Elche wyjazd
P 0–2
90′
7,30
23 lisLa Liga 2
Burgos wyjazd
P 0–1
90′
7,10
19 paźLa Liga 2
Mirandés wyjazd
P 0–1
90′
7,30
29 wrzLa Liga 2
Real Oviedo wyjazd
P 0–1
15′
6,43
14 wrzLa Liga 2
Tenerife dom
Z 1–0
90′
1A
7,96
9 wrzLa Liga 2
Albacete wyjazd
Z 1–0
21′
6,60
Transfery
- 30 cze 2024powrót z wypożyczenia Racing Ferrol SD Eibar —
- 7 sie 2023wypożyczenie SD Eibar Racing Ferrol —
- 30 cze 2023powrót z wypożyczenia Fuenlabrada SD Eibar —
- 17 sie 2022wypożyczenie SD Eibar Fuenlabrada —
- 30 cze 2022powrót z wypożyczenia SD Logroñés SD Eibar —
- 31 sie 2021wypożyczenie SD Eibar SD Logroñés —
- 1 lip 2021transfer Eibar II SD Eibar —
Kariera
| Klub | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|
| 2026/27 | |||
| SD Eibar La Liga 2 | 6 | 0 | 1 |
| 2025/26 | |||
| SD Eibar La Liga 2 | 35 | 1 | 2 |
| 2024/25 | |||
| SD Eibar La Liga 2 · Puchar Króla | 27 | 0 | 2 |
| 2023/24 | |||
| Racing Ferrol La Liga 2 · Puchar Króla | 34 | 0 | 1 |
| 2022/23 | |||
| Puchar Króla | 1 | 0 | 0 |
| 2021/22 | |||
| SD Logroñés Puchar Króla | 1 | 0 | 0 |
| 2020/21 | |||
| SD Eibar Puchar Króla · La Liga | 3 | 0 | 1 |
| 2019/20 | |||
| SD Eibar Puchar Króla · La Liga | 2 | 0 | 0 |